Strony związane z hasłem 'żłobek':

 • zlobki gdansk »

  Pierwsze miesiące po narodzinach niemowlaki z reguły spędzają z matką. Już wtedy powinno się poszukać polecany żłobek w okolicy.Rozwiązań mamy w tej sytuacji kilka. Najlepiej, jeżeli z niemowlakiem zajmie się babcia, bo wtedy mamy pewność, że dobrze będzie o nie troszczyć i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac pocieche do zlobka. Drugie wyjście, to zatrudnienie opiekunki na czas, gdy młoda mama pracuje. Wybór taki niesie niestety ze sobą niebezpieczeństwo tego, że zatrudniona opiekunka może niedokładnie opiekować się dzieckiem, a w dodatku zatrudnienie osoby do opieki z reguły sporo kosztuje. Kolejnym rozwiązaniem jest oddanie maluszka do żłobka, gdzie zapisywane są niemowlaki, które mają zaledwie pół roku. W żłobkach możemy liczyć na rzetelną i fachową opiekę, a miesięczne koszty pobytu naszych dzieci nie są wygórowane. Lecz niestety od niedawna pojawiły się duże problemy z dostaniem się do żłobków, ponieważ żłobki w Gdańsku przeżywają prawdziwy najazd dzieci.Kilka lat temu regularnie likwidowano następne żłobki, gdyż chodziło do nich niewiele maluchów i utrzymanie ich było nieopłacalne. O ile zamykanie takich placówek było łatwe i szybkie, o tyle uruchomienie nowych już takie proste nie jest. Aby uruchomić prywatny żłobek w Gdańsku właściciel musi spełnić taką liczbę kryteriów sanitarnych i formalnych, że większość potencjalnych właścicieli podejmuje decyzję o rezygnacji, jak się dowie o tym. Jednym z podstawowych zadań żłobka jest usamodzielnienie dzieci w zakresie “samoobsługi” dnia codziennego, tj. ubieranie, załatwianie potrzeb fizjologicznych i jedzenie, wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę oraz małe formy sztuki plastycznej.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to strefa, gdzie przecież nierzadko na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego malucha. Z tego powodu jego słuszny wybór jest niesłychanie znaczący. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dzidzia będzie bezpieczne i zapewniona mu zostanie całościowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli bez nerwów powrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc przystoi. Opiekunowie stawiają szczególny napór na organizację dziecku czasu tak, ażeby nie odczuło niedostatku rodziców, a jego wszelkie potrzeby zostały nasycone. Dodatkowo organizowane tu zabawy pomyślnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i należycie przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć żłobek »

  Firma Zakładamy Przedszkole ma zaszczyt zaprezentować swoją ofertę. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu przedszkoli oraz żłobków na terenie Warszawy. Doradzamy, jak założyć żłobek oraz przedszkole. Współpracujemy z fachową kancelarią prawną oraz architektem. Oferta obejmuje sporządzenie kalkulacji potrzebnej przy biznes planie. Proponujemy zrobienie rekrutacji personelu. Na konsultacjach odpowiemy na nurtujące Cię wątpliwości, pokażemy najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy w stanie w przeciągu kilku miesięcy oddać Państwu skończoną placówkę wraz z personelem.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Praga Południe »

  Żłobek prywatny Kolorowa Kredka zapewnia fachową opiekę nad Państwa maluchami. Nasz klub malucha w rejonie Praga Południe umożliwia niehamowany rozwój dzieci. Posiadamy kwalifikacje i niezwykle pozytywne nastawienie do dzieci. Państwa pociechami zajmie się profesjonalny i posiadający dużą wiedzę zespół. Naszym marzeniem jest zaoferowanie dzieciom domowej i przyjaznej atmosfery. Ważny jest swobodny fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny rozwój dzieci. Dzięki zdjęciom na naszej stronie można podejrzeć placówkę i zajęcia dzieci.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Opieka nad dzieckiem polega przede wszystkim na zapewnianiu mu bezpieczeństwa,niemniej jednak też na tworzeniu atmosfery, w której Maluch rozwija przejawiające się zainteresowania.
  Klub Maluch ?Bąbelki? jest nie tylko alternatywą dla żłobka czy przedszkola. Jest
  też miejscem, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów Dzieci poznają
  otaczający je świat.
  Staramy się wyjść vis a vis oczekiwaniom rodziców i opiekunów, dostosowując zarówno godziny pracy jak i programy zajęć w oparciu o ich wskazówki. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Poznań »

  Żłobek Małpi Gaj, który ma swą siedzibę w Poznaniu, zapewnia całodzienną opiekę dzieciom do trzeciego roku życia. Rodzice, którzy preferują zapisać tu dziecko, mogą poprzednio odwiedzić ten klub malucha Poznań. W tym celu powinno się umówić się telefonicznie. Dzięki takiej wizycie można przekonać się, że ta instytucja zapewnia profesjonalną opiekę wszystkim uczęszczającym tu maluchom. Niewątpliwą dobrą właściwością żłobka jest fakt, że jeden opiekun para się tu jedynie grupą dzieci, która liczy od pięciu do ośmiu osób, w współzależności od ich wieku. Pozwala to na stworzenie optymalnych warunków rozwojowych dla dzieci, które jednocześnie przebywając w dziale rówieśniczej uczą się zasad współżycia społecznego oraz posiadają zapewnione bezpieczeństwo. Oprócz tego, aby uspokoić rodziców, w salach zabaw zamontowano kamery internetowe, za pomocą których mamunia i tata mogą w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się z ich pociechą. Zapisanie dziecka do żłobka wiąże się z wniesieniem jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości trzystu zł. W dodatku co miesiąc trzeba płacić czesne, którego wysokość jest zależna od czasu, jaki dziecko codziennie spędza w placówce.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dodatkowe Kraków »

  Prywatny żłobek Słoneczny Kąt to sympatyczna oraz ciepła atmosfera, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, oraz przede wszystkim pewne miejsce dla każdego dziecka. Nasz prywatny żłobek Kraków to miejsce, które gwarantuje szybki i swobodny rozwój intelektualny i fizyczny pociechy. Kiedy rozwijasz się zawodowo i nie masz nikogo aby zostawić malucha, najlepszym do tego miejscem jest Nasz żłobek. Kraków to przyjazne miasto do wykształcenia dzieci. Jednak zapamiętaj, że opieka nad dzieckiem to ciężkie a także wymagające zobowiązanie - właśnie dlatego skorzystaj z propozycji prowadzonego przez Nas żłobka i bądź pewien spędza ono dzień w przyjaznej atmosferze pod czujną opieką Naszych wychowawców.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • żłobki Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek piątkowo »

  Jeżeli chcesz wyszukać właściwy żłobek dla własnego dziecka – powinieneś wiedzieć, że doskonale trafiłeś! Żłobek piątkowo lub także żłobek winogrady – to strzał w dziesiątkę dla każdego opiekuna który chciałby zagwarantować korzystne warunki swojemu dziecku w trakcie pracy! Przyjmujemy dzieci od 9 miesięcy aż do czterech lat – dzięki czemu w tym przedziale każdy opiekun ma sposobność je zapisać jak wiadomo do naszego żłobka! Proponuje tobie także przedszkole winogrady lub też przedszkole naramowice – dzięki jakiemu z pewnością dziecko będzie czuło się dobrze podczas gdy ty będziesz w pracy! Tego typu żłobek naramowice funkcjonuje całkowicie przez całą dobę dzięki czemu masz możliwość pozostawić dziecko aż na 8 godzin! Zdecydowanie więc polecam zajrzenie na stronę online i zapoznania się z jego propozycjami już w tej chwili!

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »