Strony związane z hasłem 'zasilanie awaryjne':

 • Agregaty prądotwórcze »

  Oferujemy wysokiej jakości agregaty prądotwoacute;rcze. Dostarczamy systemy zasilania awaryjnego o roacute;żnej mocy. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę oraz dbałość o indywidualne interesy każdego klienta.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregat prądotwórczy »

  Niejeden z nas przekonał się już jak niezbędne mogą być agregaty prądotwórcze. Nasza firma ich produkcją oraz sprzedażą zajmuje się już wiele lat, dzięki czemu naszym Klientom możemy zagwarantować niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania sprzedawanych urządzeń. Nasz asortyment to urządzenia zapewniające zasilanie awaryjne małych i dużych mocy własnej produkcji, ale w ofercie Cagen Sp. z o.o. znaleźć również można urządzenia cieszących się popularnością i prestiżowych producentów polskich, ale też zagranicznych. Oferujemy również profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • zasilanie awaryjne domu »

  Od początku swojej działalności nasza firma zajmuje się sprzedażą i serwisem agregatów w zakresie adekwatnej mocy . Proponujemy najlepszej jakości agregaty prądotwórcze z konkretnymi silnikami również prądnicami synchronicznymi. Obsługujemy własną kompetencją i wieloletnim doświadczeniem w dobraniu tych urządzeń dla Państwa wymagań.W celu urzeczywistnienia najlepszej obsługi naszych nabywców, staramy się otrzymać autoryzację producenta w zakresie serwisu wszelkich proponowanych przez naszą firmę urządzeń. Naszą ofertę agregatów, nagrzewnic również oprzyżądowania ogrodowego zwracamy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »