Strony związane z hasłem 'wideofilmowanie warszawa':

 • SigmaOrionis.pl - Videofilmowanie. »

  Pomożemy wam go utrwalić proponując obsługe vide-foto waszej uroczystości. Zajmujemy się głównie filmowaniem imprez okolicznościowych oraz fotografią reportażową w wjewództwie Łódzkim. Posiadamy zezwolenie z Kurii na filmowanie i fotografowanie podczas celebracji liturgicznych od 1995 roku. Obrobimy komputerowo również powierzone materiały video. Filmowanie i fotografia to nasza pasja dlatego szczególną uwage zwracamy by nasze prace nie miały przewagi formy nad treścią a pamiątki miały zawsze charakter miłych i ciepłych wspomnień z waszych jedynych i niepowtarzalnych chwil w życiu. Wszelkich informacji udzielimy po skontaktowaniu sie z nami. Dojedziemy w każde wybrane przez was miejsce by oddać czar wspomnień który trafi do waszych domów aby przeżyć niezapomniane chwile raz jeszcze.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Warszawa »

  Nieważne, czy to komunia w zamkniętym gronie, czy też event dla wielu ludzi - wszystkie takie wydarzenia powinno się utrwalić na zdjęciach i filmach. Jeżeli rozglądasz się za doświadczoną i fachową firmą, która zajmie się fotografią oraz videofilmowaniem w trakcie takiego wydarzenia - najlepszy wybór to PRO-ART.
  Nasza firma działa na terenie stolicy, od 1992 roku. Przez ten okres wykonaliśmy ogromną liczbę realizacji. O niesłabnącym zadowoleniu klientów świadczy fakt, że bardzo chętnie pozwalają nam udostępniać ich filmy i zdjęcia, byśmy byli w stanie zaprezentować potencjalnym klientom nasze wcześniejsze realizacje.
  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, odwiedź stronę firmową PRO-ART i poznaj więcej konkretów dotyczących współpracy. Zleć profesjonalistom stworzenie tak niezwykłych pamiątek.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »