Strony związane z hasłem 'wentylatory':

 • Wentylacja i klimatyzacja »

  Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki wentylacyjne »

  Szukasz firmy, która zaoferuje wam dobrej jakości kominki wentylacyjne? Korzystaj z możliwości prezentowanej strony wirtualnej, na której wyszukasz przygotowane oferty różnych kominków w tym także takich jak kominek wentylacyjny. W ofercie sklepu odnajdziemy wentylatory dachowe, czy też wentylator dachowy, tego typu producenta jak VILPE. Powinniśmy skorzystać z ofert sklepu gdyż znajdziemy w nim bardzo duży dobór kominków a też praktycznych do nich uchwytów lub także przeróżnych elementów. Ogromny wybór asortymentu pozwoli nam właściwy wybór tego typu wentylatora jakiego poszukujemy.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  ZAWEX prezentuje szeroki asortyment urządzeń z branży wentylacyjnej. Specjalnością firmy jest wentylacja i łatwe w montażu wentylatory dachowe. Firma umożliwia zakup transportowego, a nawet rolniczego urządzenia wentylacyjnego. Oferta obejmuje sprzęty wentylacyjne pozwalające na odzyskiwanie ciepła. W ofercie prezentowanej firmy dostępne są też sprzęty do regulacji obrotów. ZAWEX oferuje akcesoria pochodzące od znanych producentów z branży. Oferowane artykuły wykorzystywane są w różnorodnych procesach technologicznych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Konwektor Śląsk to najbardziej znany dystrybutor na Polskę Południową wentylatorów przeciwwybuchowych, promieniowych, bębnowych, nagrzewnic wodnych, wymienników, urządzeń grzewczo-wentylacyjnych i tym podobnych urządzeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców przemysłowych oraz indywidualnych. Dajemy gwarancję na wysoką jakość i trwałość naszych tworzyw. Jesteśmy firmą terminową, wszystkie powierzone nam zadania realizujemy zgodnie z ustalonym najpierw czasem. Gwarantujemy naszym klientom dogodne warunki handlowe. Zapewniamy bardzo korzystne rabaty upusty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy: www.konwektorslask.pl.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja w domu »

  Witryna powstała z myślą o udostępnieniu oferty firmy ALLES COOL. Specjalnością firmy jest chłodnictwo i produkcja np. mroźni składowych. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje wentylacja, ale także rekuperacja. Przy firmie działa hurtownia oferująca urządzenia do wentylacji i klimatyzacji. W serwisie można zaznajomić się z realizacjami omawianej firmy.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja wentylatory Kielce »

  Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego Dom-serwis . Dom- serwis to dystrybutor części zamiennych do sprzętu AGD, chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. kuchenek mikrofalowych, lodówek, pralek, kuchenki gazowej, płyty elektrycznej, części do odkurzacza, piekarnika, okapu, robota domowego, żelazka, blenderów, oraz części do maszynki do mięska. Jednym słowem każda pani domu znajdzie w naszym sklepie wszystko co tylko może się popsuć w każdym domu . Od naszych klientów wiemy, że dużo bardziej opłacalna jest wymiana danej części zamiennej w każdym sprzęcie niż kupno danego Agd nowego. Zapraszamy na zakupy

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja precyzyjna »

  CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów.Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: nagrzewnice, pompy ciepła.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najwyższej jakości wentylacja »

  Firma AP Clima oferuje klientom sprawdzone urządzenia ogrzewcze. Wykwalifikowany zespół zapewnia poprawny montaż systemów wentylacyjnych. Profesją przedsiębiorstwa jest wentylacja m.in. wentylatory kanałowe. Opisywany producent jest znanym dystrybutorem na Polskim rynku. Na łamach portalu możemy odnaleźć m.in. rekuperatory po przystępnej cenie. Spółka ma swoją siedzibę we Wrocławiu, funkcjonuje jednak w obrębie całej Polski. Zaangażowanie oraz sprawna organizacja wpłynęły na pozytywne referencje o firmie.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywietrzaki »

  Adresatami tej oferty są projektanci, inwestorzy na domiar tego generalni wykonawcy budujący elektrownie, huty szkła oraz dodatkowo metali, obiekty przemysłu metalurgicznego, chemicznego oraz ceramicznego, w końcu wszelkie hale produkcyjne.
  Wentylacja naturalna

  Wykonujemy obliczenia dla wentylacji naturalnej w kubaturowych obiektach przemysłowych, dobieramy optymalne wywietrzaki oprócz czerpnie ścienne powietrza dbając za jednym zamachem o minimalizację kosztów.
  Budujemy tłumiki akustyczne dla czerpni ściennych oraz wywietrzaków liniowych na żądaną ilość tłumienia dźwięku.
  Jako autoryzowany wyłączny przedstawiciel podmiotu gospodarczego Robertson Vogue wykonujemy dostawy urządzeń

  Wentylacja mechaniczna także mieszana

  We współpracy z renomowanymi producentami Wentylacja naturalna dobieramy, a ponadto oferujemy rozwiązania dla wentylacji mieszanej (najczęściej nawiewy naturalne, wywiewy poprzez wentylatory dachowe). Za sprawą programu VENTOS bilansujemy strumienie wentylacji naturalnej poza tym mechanicznej w celu uzyskania stabilnej temperatury w każdej porze roku.
  Wentylacja hybrydowa

  Wykonaliśmy na domiar tego oferujemy spersonalizowane wentylatory hybrydowe umożliwiające wentylację grawitacyjną, wspomaganą w razie zaistnienia potrzeby mechanicznie (do ok. 65.000 m3/h). Typoszereg wentylatorów hybrydowych VentoHybrid obejmuje 4 wielkości: 630/750, 800/1000, 1000/1200 oraz dodatkowo 1250/1500.
  Automatyka

  Do waszej wentylacji oferujemy w razie zaistnienia okoliczności automatykę, na życzenie z montażem, oprogramowaniem mało tego uruchomieniem.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Kraków »

  OPTIMAL proponuje bogaty asortyment rozwiązań z dziedziny wentylacji. W ofercie znajdują się rozwiązania mieszkaniowe oraz wentylacja typu przemysłowego. Wentylacja jest montowana przez firmę, której siedziba jest w mieście Kraków. Specjalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej. Firma proponuje system wentylacyjny do lokali, takich jak restauracje. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz wykonawców obiektów. W ofercie znajdziemy duży wybór wentylatorów znanych marek.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »