Strony związane z hasłem 'wentylacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumiki akustyczne »

  Strona internetowa Bh-Res.pl udostępnia możliwość zapoznania się z szeroką ofertą systemów wentylacyjnych. Wbudowany w witrynę sklep internetowy oraz łatwa nawigacja pozwala porównać ceny oferowane przez Rzeszowską firmę z produktami pozostałych dostawców, a także w łatwy i przejrzysty sposób dokonać zamówienia interesujących nas elementów wentylacji. Spośród wielu dostępnych obiektów warto zwrócić uwagę na climaver 284, a także przewody tłumiące, płyty tłumiące oraz tłumiki akustyczne. Na witrynie poznasz szczegółowe specyfikacje urządzeń.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja i klimatyzacja »

  Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wołomin »

  Chcemy ukazać
  Państwu jedną z najdłużej istniejących podmiotów gospodarczych na regionalnym rynku. Klimatyzacja warszawa
  oferuje swoje usługi w tym momencie od ćwierćwiecza, dzięki czemu mogła ulepszyć
  swoją ofertę, mogła otworzyć się na Państwa oczekiwania, potrzeby. Oferta
  Eskimos, to nie tylko klimatyzacja, ale również wentylacja i chłodnictwo. Obsługujemy klientów
  indywidualnych i biznesowych. Pomożemy Państwu nie tylko dobrać wysokiej klasy sprzęt, ale również skonsultujemy, zamontujemy. Wszystkie
  informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.eskimo.pl.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrale wentylacyjne »

  Wiesz, że wysokiej jakości materiały wytrzymują dłużej, a ponadto przyciągają większe ilości klientów. Dlatego w naszej ofercie spotkasz tylko takie artykuły. Nasza znajomość branży daje nam możliwość wprowadzać innowacyjne rozwiązania. I dzięki temu zdecydowanie wyprzedzamy konkurencje. Nie dowierzasz? Wejdź naszą stronę internetową thessla.pl i zobacz co potrafimy. Głównie w naszej ofercie zobaczysz innowacyjne urządzenia wykorzystywane do instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wszystkie problemy pomoże ci wyjaśnić nasz personel.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja do domu »

  Novaservice przyszłościowe systemy klimatyzacji dla lokalu mieszkalnego. Jesteśmy firmą z Krakowa, istniejemy od 2007 świadczymy usługi związane z instalacją systemów wentylacji oraz klimatyzacji po bardzo atrakcyjnych cenach w rejonie Krakowa, a dodatkowo okolic. Zapraszamy na naszą stronę www. www.novaservice.com.pl - wentylacja kraków, wentylacja pomieszczeń, klimatyzacja, klimatyzacja do domu, klimatyzacja do biura, tania klimatyzacja

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odciągi Spalin »

  Zamierzasz znaleźć profesjonalistów, którzy nie zawiodą Ciebie jakością wykonania usługi?- Jeżeli tak, to nasza branża może Tobie w tym skutecznie pomóc. Wykonujemy zlecenia na najwyższym poziomie, wiec możesz pozostać spokojny o jakość wykonania usługi. W skład naszej oferty wchodzi wentylacja, a także odciągi, więc jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to koniecznie skontaktuj się z nami, a ustalimy konkrety zlecenia.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  ZAWEX prezentuje szeroki asortyment urządzeń z branży wentylacyjnej. Specjalnością firmy jest wentylacja i łatwe w montażu wentylatory dachowe. Firma umożliwia zakup transportowego, a nawet rolniczego urządzenia wentylacyjnego. Oferta obejmuje sprzęty wentylacyjne pozwalające na odzyskiwanie ciepła. W ofercie prezentowanej firmy dostępne są też sprzęty do regulacji obrotów. ZAWEX oferuje akcesoria pochodzące od znanych producentów z branży. Oferowane artykuły wykorzystywane są w różnorodnych procesach technologicznych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja ogrzewnie nadmuchowe »

  Projektując energooszczędny budynek niestety często zapomina się o tym, że będą w nim mieszkać ludzie potrzebujący odpowiedniej ilości świeżego powietrza, niezbędnego do zdrowego życia. Poprawienie złego samopoczucia osób przebywających w takim budynku niesie ze sobą dodatkowe koszty związane z modernizacją, bądź zwiększonym zużyciem energii na wentylację. By uniknąć takich błędów, radzimy już na etapie projektu domu uwzględnić zastosowanie w nim energooszczędnej wentylacji, a taką zapewni wybór wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Markowy rekuperator »

  W serwisie zamieszczono ofertę firmy Venmar, działającej w branży wentylacyjnej. Oferta firmy obejmuje w dodatku produkty związane z filtrowentylacją. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje rekuperator - nowatorska centrala wentylacyjna. Dzięki sprzętom z oferty możliwa jest wentylacja domu, jak i np. biura. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy między innymi anemostaty.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja pomieszczeń »

  Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Sprawnie działająca wentylacja pozwala skutecznie usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.Wentylacja może działać w sposób naturalny. Jest to tak zwana wentylacja grawitacyjna i jest ona uzależniona od działania sił natury (głównie od różnicy temperatury zewnętrznej i wewnętrznej).

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja warszawa »

  Nasza firma mieści się w Warszawie. Proponujemy całkowite wyposażenie pomieszczeń w systemy klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Wiemy jak ważne jest komfortowe bycie w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych, dlatego nasi fachowcy wykorzystują najlepsze technologię i korzystają z najlepszych produktów do stworzenia najlepszych urządzeń klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja w domu »

  Witryna powstała z myślą o udostępnieniu oferty firmy ALLES COOL. Specjalnością firmy jest chłodnictwo i produkcja np. mroźni składowych. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje wentylacja, ale także rekuperacja. Przy firmie działa hurtownia oferująca urządzenia do wentylacji i klimatyzacji. W serwisie można zaznajomić się z realizacjami omawianej firmy.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Stosownie dobrane klimatyzatory nie wyłącznie służą do zadnia celowej temperatury w obrębie loklau, lecz poza tym pozwalają na zachowanie perfekcyjnej wilgoci powietrza, takiej, która jest najlepsza dla ludzkiego organizmu. Przy użyciu sprawnie działających jednostek klimatyzacji można wykluczyć całkowicie przeciągi, jakie zazwyczaj robi się aby oziębić pokój. Założenie prawidłowego narzędzia wentylującego umożliwia na otrzymanie wspaniałego powietrza wolnego od zanieczyszczeń a wszystko to dzięki specjalnym zamontowanym filtrom, które pochłaniają kurz, pyłki czy bakterie.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Technika »

  http://architekturaitechnika.waw.pl to blog miłośników z dziedzin takich jak Architektura i Technika . Nasz blog zawiera cenne informacje o architekturze i technice. Nasze artykuły to np.: dach, energooszczędność, instalacje grzewcze, kostka brukowa, kotły gazowe, muzeum niepodległości, nowoczesna technika, ogród, pokrycie dachowe, sufit, wentylacja naturalna, wykładziny, wystawa architektury, zużycie energii. Na blog to rozwijająca się kopalnia wiedzy i informacji ze świata architektury oraz techniki. W celu skontaktowania się z nami skorzystaj z naszego maila lub zrób to w komentarzach na naszym blogu. Często pomagamy strudzonym architektom w problemach technicznych które mogą napotkać. Zapraszamy http://architekturaitechnika.waw.pl ! kostka brukowa zużycie energii kotły gazowe

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja wentylatory Kielce »

  Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego Dom-serwis . Dom- serwis to dystrybutor części zamiennych do sprzętu AGD, chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. kuchenek mikrofalowych, lodówek, pralek, kuchenki gazowej, płyty elektrycznej, części do odkurzacza, piekarnika, okapu, robota domowego, żelazka, blenderów, oraz części do maszynki do mięska. Jednym słowem każda pani domu znajdzie w naszym sklepie wszystko co tylko może się popsuć w każdym domu . Od naszych klientów wiemy, że dużo bardziej opłacalna jest wymiana danej części zamiennej w każdym sprzęcie niż kupno danego Agd nowego. Zapraszamy na zakupy

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice »

  Sklep Agro-Metal proponuje szeroki asortyment specjalistycznych urządzeń. Specjalnością tego sklepu stały się narzędzia ogrodnicze, np. kosiarki. Wśród produktów omawianego sklepu znajdziemy markowe pilarki spalinowe. Oferta obejmuje nagrzewnice gazowe i inne urządzenia do ogrzewania. Wszystkie artykuły Agro-Metal zostały dokładnie zaprezentowane w serwisie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma Manor zaczęła swoją działalność 2 2003 roku, głównie zajmuje sie sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzatorów. Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby klient wiedział, że jesteśmy najlepszymi specjalistami. Młody zespół wnosi nieszablonowe myślenie oraz znajomość najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, dodatkowo nadzór doświadczonych projektantów jest gwarancją fachowości i poprawności.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Jednym z najtańszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań ekologicznych do ogrzewana budynków są pompy ciepła. Korzystają one z naturalnych źródel geotermalnych, jakie znajdują się głęboko pod ziemią i obejmują 80% obszaru Polski. Inwestując w urządzenie jakim jest pompa ciepła ponosimy koszty tylko samego urządzenia, oraz przypuszczalnych napraw, gdyż źróda geotermalne są bezpłatne. Po zainstalowaniu takiego przyrządu nie tylko korzystamy z jego dobrodziejstw, ale także nie wydzielamy bezużytecznych zanieczyszczeń do atmosfery. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo pompy powietrza (czerpiące energię z otaczającego powietrza), oraz lampy solarno ledowe (do oświetlanana ulic i ogrodów). Wszystkie nasze przyrządy posiadają niezbędne certyfikaty oraz skonstruowane są z częsci renomowanych firm.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny do malowania »

  Otto Engineering Polska S.A jest firmą świadczącą usługi głównie związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w budynkach przemysłowych. Oferta obejmuje takie usługi jak projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Wieloletnie doświadczenie ekipy specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegółowa oferta dostępna jest na firmowej witrynie ottoindustries.pl

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Cool System jest firmą montażową, która ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim. Biuro oferuje kompleksowe zlecenia z zakresu instalacji układów wentylacyjnych. Zakład posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji systemów chłodzących. Klimatyzacja Warszawa to pewność profesjonalizmu oraz najlepszej jakości. Oferta adresowana jest do osób prywatnych, firm oraz właścicieli obiektów publicznych. Szczegółowe informacje o ofercie można uzyskać na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »