Strony związane z hasłem 'szkoła':

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Szkoła policealna Rzeszów »

  Jesteśmy instytucją szkolną, mamy wieloletnie doświadczenia w kształceniu. Zapraszamy do zaznajomienia się naszą szkołą edukacyjną.Szkoła policealna Rzeszów możesz się do niej zapisać bez matury, wystarczy, że ukończyłeś szkolę średnią . W naszej jednostce nauczasz prawie za darmo. Zweryfikuj to i sprawdź nas.Na wybranych kierunkach dostajesz mozliwość, że dwie pierwotne raty są gratis!Dla ambitnych jednostek, których nie nasyci jedna specjalizacja, może kształcić się na dwóch kierunkach, a płacić tylko za jeden.Powiedz o nas swojemu przyjacielowi, a obydwoje dostaniecie przecenę w czesnym! Napisz się do CKE-Wiedza razem ze znajomymi (min. 5 osób), a my zmniejszymy raty za naukę.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła pamięci »

  Ćwiczenie pamięci to metoda zapamiętywania ciesząca się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również wśród dorosłych. Kursy szybkiego czytania odbywają się na terenie całej Polski, a więc każda osoba zainteresowana poznaniem metody nauki czytania, ma go w zasięgu ręki. Szczególnie polecamy naukę szybkiego czytania, czy pisania dla dzieci, którą wspomóc może dostępny w naszej szkole program do nauki szybkiego czytania i pisania. Szkoła Pamięci Wojakowskich funkcjonuje już kilkanaście lat. Działalność swą opiera przede wszystkim na nauce szybkiego czytania, szybkiego uczenia się oraz szybkiego zapamiętywania. Trening pamięci w Szkole Wojakowskich pozwoli każdemu uczestnikowi na opanowanie technik czytania, technik zapamiętywania oraz technik pamięciowych.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Renomowane szkoły policealne w miejscowości Łódź »

  Reklamowana witryna zawiera ofertę kształcenia Studium VIP w Łodzi. Ze względu na lokalizację, oferta instytucji zatytułowana jest: Szkoły policealne Łódź. Jednoroczne studium obejmuje rozmaite specjalizacje, np. psychologię. Studium języków obcych VIP daje możliwość studiowania np. na filologii angielskiej. Studium VIP umożliwia zdobycie stypendiów i organizuje praktyki zawodowe.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Warszawa »

  Narodziny potomka to ważny czas w życiu każdego rodzica, dlatego warto się zatroszczyć, aby moment ten był zaplanowany i miał miejsce w bezpiecznych warunkach. Pomocna w tym zakresie jest specjalistyczna szkoła rodzenia Warszawa, w której dowiesz się jak dbać o siebie w czasie ciąży, jak rozpoznać pierwsze oznaki porodu oraz dodatkowo jak się do niego przygotować. Na mojej stronie prócz szeregu przydatnych porad znajdziesz też informacje kontaktowe do jednej z najlepszych szkół rodzenia w stolicy, a ponadto szczegółowy opis świadczonych tam usług.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Kraków »

  Szkoła języków obcych Poliglota zaprasza na naukę języków obcych. Z nami nauczysz się języka obcego szybko i za niewielką opłatą. Oferujemy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy najlepszą kadrę native speakerów i bardzo atrakcyjne ceny. Dajemy możliwość wyboru przyswajania wiedzy w grupie oraz indywidualnie. W ofercie także szkolenia letnie, możliwość wyjazdu za granicę i nauki w regionie, gdzie nauczany język jest językiem naturalnym. Prowadzimy szkolenia dla korporacji i placówek państwowych. Duże zniżki w przypadku dużej ilości pracowników. Chcesz nauczyć się języka obcego? Nie zastanawiaj się! Z centrum języków obcych Poliglota nauka okazuje się ciekawa, łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • poradnik dla mam »

  Opieka nad małym dzieckiem nie jest prosta. Troska o jego bezpieczeństwo sprawia, że częstą stawiamy sobie pytanie o to, czy postępujemy słusznie, duże utrudnienie stanowi zaś i to, że prawie że każda osoba znajdująca się w naszym otoczeniu stara się udzielać nam, nie raz wykluczających się wzajemnie, wskazówek. Strona www zawierająca porady dla mam umożliwia usystematyzować wiedzę dotyczącą opieki nad maluchem. Ustalone na niej informacje ułatwiają rozwiązywanie wręcz tych problemów, które wydają się szczególnie skomplikowane, przyczyniają się zatem i do tego, że sama mamunia zyskuje lepsze samopoczucie.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia Studia »

  Kierunek kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oferuje wykłady i zajęcia o wymiarze praktycznym. Już w edukacji zdobywasz potrzebne doświadczenie i przewagę na rynku pracy. Studia kosmetologia nie są wyłącznie kierowane do kobiet. Na studiach podyplomowych kosmetologia oferujemy liczne kierunki. Kierunek kosmetologia czy specjalność Promocja zdrowia gwarantuje pracę od razu po studiach. Studia promocja zdrowia to zatrudnienie w światowym przemyśle. Promocja zdrowia i kosmetologia w Warszawie to nie jest zwykłą szkołą masażu. To gwarancja edukacji i doświadczenia.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Warszawa »

  Szkoła językowa Akces – Benefit to idealne rozwiązanie dla wszystkich ludzi, życzących sobie wysokiej jakości jak i skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces – Benefit mogą pobierać naukę również z języka niemieckiego, francuskiego bądź hiszpańskiego. Szkoła własne placówki posiada w różnych regionach Polski. Osoby zamieszkujące takie miasta jak Łódź, Warszawa bądź też Poznań lub też Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces – Benefit. Specjaliści tam pracujący już początku współpracy stają naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego bądź też niemieckiego, ma możliwość chodzić na lekcje próbne. Natomiast wszystkie zajęcia przeprowadzane są w nielicznych zespołach, dzięki czemu nauka języka odbywa się w stosownych okolicznościach.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Prawo jazdy to jeden z upragnionych zezwoleń. Jego otrzymanie jest czasami problematyczne. Mnóstwo osób bardzo długo poszukuje doświadczonego nauczyciela. Ten kurs prawo jazdy to gwarancja przyjemnej atmosfery i wydajnej nauki. Chcemy, aby nasi podopieczni umieli znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji na drodze. Z nami zdasz egzamin bez trudności, a ponadto będziesz się odpowiednio czuł za kierownicą. Nasi nauczyciele są ludźmi radosnymi i spokojnymi, nasz kurs będzie dla Ciebie przyjemnością. Przeczytaj naszą ofertę i uzupełnij formularz zgłoszeniowy już dziś.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum dla dorosłych »

  Dziś, z dniem skończenia szkoły średniej nie kończy się kształcenia. Stale powinno się podwyższać swoje umiejętności. Specjalnie w tym celu zostały otwarte szkoły dla dorosłych, gdzie można nawet za darmo uczyć się w weekendy, dzięki czemu można również pracować. Trzeba jednak wybrać najlepszą szkołę, która faktycznie czegoś Cię nauczy. Jedną z najlepszych szkół jest Centrum Edukacji Siódemka, w której murach możesz rozpocząć naukę już teraz. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie internetowej Siódemki.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania »

  Nurkowanie to świetna sprawa! Jeśli dotąd nie miałeś okazji ponurkować, koniecznie zapisz się do dobrej szkoły nurkowania. Poznałem świetną ofertę, opublikowana jest na stronie internetowej 2deep.pl.
  To świetne szkolenia nurkowania, polecam wszystkim naprawdę gorąco. To również kursy nurkowania w Egipcie!
  Myślę, że nie ma co tutaj więcej pisać, zobacz koniecznie ofertę ze strony internetowej 2deep.pl i sam oceń, czy warto.
  Dodam tylko, że bardziej profesjonalnej oferty na szkolenia nurkowania jeszcze nigdzie nie widziałem!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komórki macierzyste »

  Komórki macierzyste można pobrać tylko raz, przy narodzinach dziecka. Krew pępowinowa, która najczęściej wyrzucana jest do śmieci, przechowywana będzie przez bardzo długi czas. Obecnie wiadomo, że komórki macierzyste przydają się w leczeniu raka, Alzheimera. Potrzebne są zatem przez całe życie. Wykwalifikowany personel medyczny, jest w stanie pobrać, zabezpieczyć i przechowywać krew pępowinową. Zapewnia również kompleksowe badania. W trosce o zdrowie swego dziecka zdecyduj się na usługi z oferty Banku.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa na zasadzie franczyzy »

  Prestiżowa szkoła nauki języków obcych i uzyskiwania informacji Leader School zaprasza do współpracy osoby, które pożądają założyć prywatne szkoły. Perspektywy, które dostarcza franczyza szkół językowych Leader School, są nader obiecujące. Proponowana franczyza szkoła językowa dostarcza możliwość wykorzystania marki, logotypu, cały know-how i projekty bazujące na ponad 13-letnim doświadczeniu, konsultacje i pomoc w rekrutacji pracowników, doborze lokalizacji placówki, ocenieniu możliwości rozwojowych, kosztów inwestycyjnych, sposobach reklamy, i także zaprasza na okresowe szkolenia określone dla franczyzobiorców. Wszystko na jasnych regułach oraz z niezbędną asystą speców, dzięki jakim prowadzenie szkoły będzie zdołało być jeszcze łatwiejsze. Już teraz zajrzyj na stronę Leader School, aby dowiedzieć się szczegółów.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business english Warszawa »

  Nauka języków obcych nigdy wcześniej nie sprawiała tyle radości! Niemiecki, francuski, rosyjski i mnóstwo innych - z naszą szkołą zaczniesz nimi perfekcyjnie władać. Porzuć w niepamięć nudne ćwiczenia, w czasie których myślisz tylko o tym, jak niepostrzeżenie się stąd ulotnić. School 4 You w najlepszy sposób łączy luźne zajęcia ze skutecznym przekazywaniem wiedzy.
  Po rozpoznaniu umiejętności ucznia, dopasowujemy do niego jak najlepszy styl nauczania, tak aby wykorzystać największą możliwą ilość pozytywnych czynników. Zobaczysz, jak w okamgnieniu pozwolisz sobie na konwersację w języku, który chciałeś opanować.
  Zajrzyj na naszą stronę, by poznać dokładną ofertę School 4 You. Zaskoczy Cię różnorodność metod przekazywania wiedzy, obecnych w naszej placówce.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technik hodowca koni »

  W tej chwili pragniemy scharakteryzować pokrótce paletę opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Wśród innych trójmiejskich szkół policealnych,poszczycić możemy się świetnymi opiniami osób, jakie zdecydowały się podjąć tutaj dalszą edukację. Prezentowana tu szkoła policealna Gdańsk to świetny wybór dla takich kandydatów, którzy chcą kontynuować swoją edukację w trybie zaocznym. Technik hodowca koni to jeden z kilku zawodów, które można odszukać w przygotowanej ofercie. Zajęcia kursowe z doświadczoną kadrą, a także nowoczesny system prowadzenia kursów to gwarant tego, że zainteresowani kursanci będą po prostu najlepiej przygotowane do wykonywania tego zawodu. Gorąco zapraszamy na nasz serwis jeszcze dziś.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Nauki Jazdy Kraków - Auto Szkoła Andrzej Piergies »

  Szkoła Jazdy A.Piergies w Krakowie – to profesjonalna szkoła nauki jazdy, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Przeszkoliliśmy już tysiące Kursantów. Zatrudniamy, tylko i wyłącznie instruktorów z wieloletnią praktyką. To oni dbają o to aby nauka była bezstresowa, a przy tym wysoce skuteczna. Możemy pochwalić się dużą zdawalnością podczas egzaminów państwowych. Nauka jazdy to nasza pasja.
  Dzięki naszym nieustannym staraniom i ciężkiej pracy, jesteśmy w stanie zaoferować na dzień dzisiejszy najbardziej atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń na prawo jazdy.
  Zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszy taniec »

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego studia tańca, studia Fantom w Toruniu. Prowadzimy zajęcia w zakresie tańca towarzyskiego, salsy, tańca brzucha, oraz tamga argentyńskiego. Nasze zajęcia organizowane są dla wszelkich grup zaawansowania, każdy znajdzie grupę dla siebie. Prowadzimy zapisy par, jak zarówno zapisy solo. W swojej ofercie posiadamy także taniec dla narzeczonych, czyli na przykład pierwszy taniec weselny. Jesteśmy otwarci na propozycję zarówno elastyczni, dostosujemy się do Twoich wymagań!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odnieś sukces w aktorstwie »

  Test do szkoły teatralnej jest największą udręką wszystkich pragnących zacząć swoją karierę aktorską. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nie ma się jednak co martwić, bo my mamy w ofercie solidny kurs przygotowawczy do testu w PWST oraz wiemy, jak Ci pomóc przebrnąć przez niego i osiągnąć sukces. Pracują dla nas świetni aktorzy, którzy realia i wszelkie wymagania związane z zawodem znają od podszewki, a szkoła teatralna nie ma przed nimi żadnych tajemnic. To właśnie dzięki nim warsztaty teatralne pozwolą Ci nabyć niezbędną wiedzę i nauczyć się praktycznych podstaw aktorstwa. Współpraca z nami to pierwszy krok do otwarcia kariery aktorskiej! Dowiedz się wszystkiego, co potrzeba, żeby osiągnąć sukces! Po przejściu wszystkich naszych zajęć egzamin wstępny do szkoły aktorskiej będzie dla Ciebie łatwizną, ponieważ wiele Cię na nim nauczymy!

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Instruktorzy nauki jazdy są dobrze wyszkoleni, a swoją prace wykonują z ogromną pasją. Nasza znakomita szkoła jazdy z Krakowa gwarantuje kursy nauki jazdy na wyśmienitym poziomie. Od lipca 2011 roku prowadzimy kursy też w Kielcach, a nasz ośrodek mieści się koło miasta, w miejscowości Promnik. Naszym zamysłem jest przede wszystkim nauczenie kursanta odpowiedniego zachowywania się w ruchu drogowym i przepisów ruchu drogowego. Szkoła jazdy Wega organizuje szkolenie w zakresie kategorii B.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  Ludzie preferują uzyskać kwalifikacje w wielu językach, dla zabawy albo do łatwej komunikacji z innymi ludźmi różnego pochodzenia. Najlepiej w tym celu korzystać z fachowej pomocy nauczycieli we własnym państwie gdzie znajdzie się odpowiednia dla Ciebie szkoła językowa. Warszawa jest ich epicentrum gdyż znajdziemy tam najwięcej specjalistów w tej dziedzinie. Podróżowanie jest popularnym hobby i nieprosto jest odnaleźć kogoś, kto go nie lubi, dla tego brytyjski jest w tym momencie podstawą do poruszania się po świecie . Jeśli jesteś fanatykiem podróży i chcesz uczyć się języków obcych, nauka języka w państwie, w którym mówi się natywnie będzie za to świętym Graalem dla Ciebie. Zwiedzanie obcego państwie, żeby dowiedzieć się więcej o ulubionym języku nie tylko wzbogaca Twoje spersonalizowane doświadczenie, niemniej jednak także daje szansę podróżowania po całkowitym państwie i zjednoczenie z różnymi ludźmi. Szkoły językowe można odnaleźć w każdym zakątku świata i oferują szeroki zakres kursów odpowiednie dla wszystkich typów ludzi. Priorytetowym problemem jest język, którego będziemy się uczyć. Najpierw zdecyduj, w jakim języku będziesz chciał władać przed podjęciem wyborów do którego państwie będziesz chciał się wyselekcjonować. Przykładowo, jeżeli już francuski jest językiem, który bawi, możesz się tego nauczyć w szkołach językowych w Szwajcarii, Kanada, Luksemburg i Francja, gdzie francuski jest językiem ojczystym. Nauka języka obcego w państwie, w którym jest używany jako pierwszy język daje lepsze sposobów ćwiczenia umiejętności językowych z językiem ojczystym, a także pomaga mieszają się łatwo z nimi.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »