Strony związane z hasłem 'sprężarki powietrza':

 • Kompresory »

  Aginex oferuje urządzenia firm Ingersoll Rand, Renner,Mark. Polecamy także własny System Sterowania Nadrzędnego - oprogramowanie i sprzęt który pozwoli na pracę zespołu urządzeń. Polecamy sprężarki śrubowe, sprężarki łopatkowe, kompresory, osuszacze. Zapewniamy serwis sprężarek.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Powietrze jest podstawą egzystencji każdego organizmu żywego na naszej planecie. W każdym z nas jest coś, co sprawia, że je uwielbiamy a w szczególności po deszczu. Zapach powietrza po deszczu jest nieprawdopodobny. Podobnie jak żywe organizmy nasza firma również nie może żyć bez powietrza a w szczególności - sprężonego. Bo pneumatyka to nasza dziedzina. Kompresory, ich serwis to nasza specjalność.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki powietrza »

  Na dzień obecny znacząca większość dużych zakładów produkcyjnych stawia na całkowitą automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to konieczność. Przykładem sprężarek powietrza są sprężarki tłokowe bądź sprzężarki śrubowe, które użytkowane są na szeroką skalę w wielu dziedzinach, takich jak: budownictwo, motoryzacja, czy w warsztatach lakierniczych. Wraz z rozwojem przemysłu ich użycie jest z każdym dniem. Opierają się one na zasadzie użycia sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zamienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, usprawniają bardzo pracę. Co więcej, sprężarki powietrza należą do jednych z najlepszych. Bazują na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, poprzez którą możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo wytrzymałe, tak więc użytkowane w sposób bezpieczny i odpowiedni mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia również fakt, że są łatwe w obsłudze. Więc warto zainteresować się tego typu produktami, o ile myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek cały czas wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Tworzy się coraz więcej sklepów pneumatycznych, więc można w czym wybierać.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »