Strony związane z hasłem 'sale szkoleniowe':

 • Sala konferencyjna Toruń »

  Uniwerek Mikołaja Kopernika w Toruniu wywodzi się z tradycji uczelni wileńskiej. Spacer toruńską starówką to jedna z najwspanialszych chwil. W Hotelu Filmar ciągle odbywają się wysokiej klasy imprezy służbowe. Nad Wisłą stoi czterogwiazdkowy Hotel Bulwar. Można wybrać się na całodzienny wypad do lasu na Barbarce. Jeżeli potrzebujesz małej przestrzeni konferencyjnej, wybierz hotelik na Starym Mieście. Kampus uczelniany jest na ulicy Gagarina. Ruiny Zamku Dybowskich po drugiej stronie Wisły są miejscem częstych spacerów. Toruń jest jednym z najpiękniejszych miast Rzeczpospolitej Polskiej. Toruń jest miastem, do którego się wraca z radością.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konferencje w całej Polsce »

  Dysponujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. U nas odnajdą Państwo przodujące miejsca nad morzem oraz w górach. Posiadamy również, różnorodny spis obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. Serwis MojeKonferencje.pl to profesjonalne kompendium wiedzy w Polsce,zawierające informacje na temat głównych miejsc szkoleniowych i konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to szybki sposób na odnalezienie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach. Poznając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przybliżyć liczne obiekty w każdej części kraju.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Łódź »

  Walory turystyczne Łodzi, które są unikatem w skali globalnej, predestynują ją do funkcji miasta wielkiej turystyki. Zobacz galerie fotografii prezentowanych sal konferencyjnych. Wybierz salę konferencyjną dla dowolnej liczby osób. Sprawdź, jakie walory mają sale konferencyjne w Hotelu Focus Łódź. Na naszym portalu odnajdziesz najlepsze sale konferencyjne z całej Polski. Znasz już ofertę Łódzkiego Domu Kultury. Odnajdź na naszym portalu salę, która spełnia twoje wymogi. Zobacz jak doskonale wyposażone są sale w Forum 76. Business Centre. Sprawdź, jakie obiekty konferencyjne posiadają udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz klub nocny.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Gdańsk »

  Na stronie łatwo uzyskają Państwo istotne informacje o wyposażeniu obiektów, bazie noclegowej, zapleczu gastronomicznym, danych kontaktowych oraz szczegółowy opis walorów dodatkowych miejsca. Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych miast Polski i jednym z większych i ważniejszych ośrodków kulturalnych i turystycznych. Olbrzymia konkurencja na ryku lokalnym jak i internacjonalnym może być powodem wdrażania różnych technik oraz modyfikacji organizacyjnych w firmie, a co za tym idzie konieczność organizowania konferencji oraz szkoleń jest konieczna. Na stronie mogą Państwo dodawać i poszukiwać ogłoszeń dotyczących oferty pracy. Nowoczesne, luksusowe bazy noclegowe, umiejscowione nad morzem to wspaniałe miejsce na szkolenia i spotkania biznesowe. Bursztnnicy i artyści, mnogie galeryjki i kramy same w sobie są dużą atrakcją dla gości odwiedzających miasto. Wspaniałe zabytki i atrakcje, oraz alternatywa odpoczynku nad morzem powoduje, iż miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Miasto jak i cały region charakteryzuje prężny rozwój gospodarczy. Ogromna baza sal konferencyjnych z wszelkimi koniecznymi informacjami ułatwi poszukiwanie interesujących ofert.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Zakopane »

  Logo oraz prezentacja obiektów konferencyjnych zaprezentowane na naszym portalu to kapitalny sposób reklamowania i promocji firm w Internecie. Niemal całość Naszych Tatr objęta jest ochroną poprzez Tatrzański Park Narodowy. Nastrój Tatr ma wiele cech wspólnych z klimatem alpejskim, niska, średnia temperatura, znaczna zmienność temperatur w ciągu dobry oraz nagłe, często występujące zachmurzenia. Zakopane to jeden z największych ośrodków turystycznych kraju. Tatry to najlepiej zagospodarowane i najpopularniejsze góry Polski. W Zakopanem odbywają się, co roku zimowe zawody sportowe. Zakopane pozwoli na przygotowanie wystrzałowego programu, który będzie towarzyszył konferencji oraz pozwoli na odpoczynek i nazbieranie sił do dalszej pracy. Zakopane to najwyżej położone miasto Polski. Zakopane już od lat siedemdziesiątych XIX wieku jest ulubionym miejscem wypoczynku i zamieszkania elity intelektualnej i artystycznej kraju. Wśród wielu atrakcji warto zwrócić uwagę na wiekowy cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie niemal na każdym nagrobku widnieje nazwisko, które solidne upamiętniło się w historii i kulturze Polski. Tatry to jedyne w polskim krajobrazie wysokie góry o ukształtowaniu typu alpejskiego.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Kielce »

  W zależności od branży targów obszar pokazowy targów Kielce może mieć charakter poligonu, podczas targów zbrojeniowych albo przejściowego placu budowy, w czasie targów budowlanych. Wpisz w wyszukiwarkę liczbę miejsc w sali lub liczbę miejsc noclegowych, a błyskawicznie znajdziesz odpowiedni obiekt konferencyjny. W Kielcach rozwija się sektor budowlany, materiałów budowlanych, elektromaszynowy, także spożywczy i przetwórczy. Przejrzyj na naszym portalu na kiedy planowane są najbliższe konferencje. Na naszym portalu odnajdziesz salę konferencyjną w wybranej przez ciebie miejscowości, starczy że ją wpiszesz jej nazwę do wyszukiwarki. Szukasz centrów albo sal konferencyjnych odpowiednio dostosowanych do organizacji konferencji lub spotkań biznesowych, zerknij na nasz portal. Sprawdź jaką ofertę sal przygotowały dla ciebie kieleckie obiekty konferencyjne. Zapoznaj się z propozycjami kieleckich obiektów konferencyjnych, takich jak Hotel Łysogóry, Hotel Kongresowo-Eventowy, Hotel Pod Złotą Różą, Hotel Przedwiośnie i Hotel Bristol. Zorganizuj konferencję bądź spotkanie biznesowe w Kielcach, a twoi goście z pewnością będą zafascynowani. Chciałbyś zagwarantować gościom niezapomniane przeżycia z konferencji, dowiedź się jakie walory oferują kieleckie obiekty konferencyjne. Kielce to regionalny ośrodek gospodarczy, turystyczny a także wystawienniczo targowy.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Rzeszów »

  Na naszej stronie łatwo uzyskacie dane kontaktowe obiektów konferencyjnych z Rzeszowa. Obiekty konferencyjne usytuowane na obszarach ładnie uformowanych geograficznie, są chętniej odwiedzane poprzez turystów biznesowych.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Gdynia »

  Powiadamiamy naszych użytkowników o dostępnej ilości pomieszczeń w ośrodku, a także o ilości miejsc noclegowych. Gdynia przekazuje Ci do dyspozycji mnóstwo parków, które możesz zwiedzić po skończeniu konferencji.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Lublin »

  Lublin jest świetnym miejscem na urządzenie konferencji biznesowej czy szkolenia. Wszystkie zamieszczone przez nas sale są wyposażone w najlepszej jakości sprzęt. Dzięki nam w banalny sposób połączysz przyjemne z pożytecznym.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Ciekawa placówka proponuje rozmaite pomieszczenia konferencyjne. Rekomendujemy komfortowe pomieszczenia, wyposażone w komputery i projektory. Nasze sale konferencyjne Warszawa polecamy m. in. przy organizacji kursów i szkoleń. Rekomendowany ośrodek jest usytuowany w bardzo dogodnej lokalizacji. Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu propozycje gości. Na naszej stronie www znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • coworking Warszawa »

  Noa Cowork - innowacja dla Twojej pracy. Szukasz swojego miejsca pracy? U nas je znajdziesz. Innowacyjne podejście, najwyższe standardy, komfort, dostęp do szerokopasmowego internetu, to wszystko znajdziesz u nas. A konkretnie, mikrobiura dwuosobowe oraz jednoosobowe; otwartą strefę pracy z wydzielonym biurkiem, jeśli lubisz pracować w towarzystwie innych osób. Ponadto profesjonalna obsługa recepcyjna, sale konferencyjne, strefa spotkań biznesowych oraz kuchnia i strefa relaksu. Wynajmując u nas biurko będziesz miał dostęp do specjalnych rabatów do pozostałych stref. Oferujemy wynajem sal konferencyjnych oraz biur na godziny. Dołącz do nas i razem z nami twórz niepowtarzalną społeczność Noa Cowork.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Sopot »

  Kurs na nadmorskiej plaży, marzenia się spełniają ! Sopot jest względnie młodym miastem. Wejdź na stronę i znajdź miejsce na szkolenie pracowników Twojej firmy. Spacer po morzu jest możliwy na sopockim molo. Sopot to jedno z trzech miast leżących nad Zatoką Gdańską. Krzywy Domek to osiągnięcie nowoczesnej architektury. Zobaczyć wnętrze oryginalnej nadmorskiej latarni to nie lada atrakcja. Drewniane molo w Sopocie jest wyjątkową atrakcją miasta.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna Opole »

  Uniwerek Opolski ma osiem wydziałów. Szkolenie na 30 osób w Hotelu Arenda może stać się niezapomnianym przeżyciem. Uniwersytet Opolski planuje konferencje naukowe. Najwyższej jakości miejsca konferencyjne nagromadzone na jednej witrynie, sprawdź. Opole podzielone jest na dzielnice i osiedla. KFPP Opole to jedna z najbardziej wziętych imprez muzycznych w Polsce. Opole jest stolicą województwa i największym miastem regionu. W Opolu jest centrum kulturalne zachodniej części Śląska. Hotele w centrum Opola mają wspaniale wyposażone aule szkoleniowe. Uczelnia w Opolu kształci dobrych profesjonalistów w różnorodnych dziedzinach. Przedsiębiorstwa szkoleniowe prześcigają się w urządzaniu konferencji z różnych dziedzin.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »