Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

« poprzednia strona · 3
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Usługi księgowe są raz za razem wypatrywaną usługą - toteż też powstało w ostatnich latach wiele firm tego typu. Niewątpliwie powstały też takie firmy księgowe, które rozliczają, prowadzą księgowość spółek o wielkich rozmiarach.
  Taką firmą, dla której nie ma zagadnień nie do przeprowadzenia jest eurotax. Zobacz pełna księgowość warszawa. Sprawdź z drugiej strony witrynę www eurotax.com.pl, tam znajdziesz dużo szczegółów.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Warszawa udzieliło mi porady z zakresu odpraw przysługującym pracobiorcom, a dokładnie asocjowało to sytuacji w jakiej pracownica kwaterowała na urlopie wychowawczym po którym w organizacji nie było dla niej stanowiska funkcji odzwierciedlającego jej ocenom i zakład pracy musiała rozwiązać jej umowę. Biuro księgowe Warszawa uzmysłowiło mnie, że jeżeli firma angażuje ponad 20 osób zobowiązane jest wypłacić takiej pracownicy odprawę w wielkości trzymiesięcznego wynagrodzenia, lecz nie z powodu zwolnienia jej od razu po powrocie z urlopu wychowawczego, ale w związku z tym, że biznes poczyniła to z przyczyn leżących po swojej stronie, albowiem dla pracownicy nie było miejsca pracy odzwierciedlającego jej umiejętnościom.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3