Strony związane z hasłem 'przenośniki':

 • Suwnice podwieszane. Maszyny budowlane »

  Budownictwo to jedna z bardziej istotnych gałęzi nowoczesnej gospodarki każdego państwa. Umożliwia kierunki rozwoju dla innych sfer gospodarki i decyduje o zwiększeniu produktu narodowego brutto.Ważnym elementem są maszyny i urządzenia budowlane, których zadaniem jest ułatwianie trudnych i ciężkich przedsięwzięć.Narzędzia transportu bliskiego to w zasadzie suwnice podwieszane, które mają stalową konstrukcję. Głównym jej elementem jest wysięgnik służący do przenoszenia artykułów na niewielkie dystanse.Najczęściej spotykanym gatunkiem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to ze względu na nieskomplikowaną formę. Zapewnia ona najlepszy stosunek wagi do możliwości dźwigowych.Oferta Nasza zawiera także konserwacje suwnic dwudźwigarowych jak również pełny serwis maszyn budowlanych.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonawca przenośników transportowych. Okazyjne ceny »

  Spółka Prohamat jest na naszym rynku od 1992 roku. Działalność opiera się na projektowaniu, później budowaniu i obsłudze gwarancyjnej przenośników taśmowych a także linii transportowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki zakres usług związanych z budownictwem. Najważniejszym produktem są przenośniki taśmowe i linie transportowe, które wytwarzane są według potrzeb oraz wymagań klienta. Oferta za każdym razem generowana jest indywidualnie. Stosowane przez firmę Prohamat materiały są wysokiej jakości, a długa gwarancja na przenośniki oraz suwnice zapewnia jego trwałość i niezawodność.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • wibroprasa »

  Nasza firma jest na polskim rynku już od ponad 25 lat i od samego początku swojej działalności wyspacjalizowało się w sprzedaży instalacji i maszyn dla produkcji przemysłowej materiałów budowlanych.Na specjalne życzenie naszego klienta wynajmujemy używane lub wyremontowane w naszym zakładzie urządzenia, między innymi: betoniarnie, formy betonu, linie do prefabrykatów, mieszarki oraz pompy betonu i przenośniki taśmowe. stosujemy sprzęt i pasy montażowe w oparciu o bardzo zaawansowane technicznie maszyny takie jak wibroprasa, mieszalnik betonu czy przenośnik rozproszonego zbrojenia.Mamy w ofercie całkowitą obsługę klienta od początku fazy projektowej, poprzez montaż aż po uruchomienie całej instalacji.Podpowiemy gdzie zakupić pomocny osprzęt. Specjalizujemy się także w projektowaniu indywidualnych instalacji technologicznych opierając się o nowe rozwiązania techniczne.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśma przenośnikowa »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w branży serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, oferująca szeroką gamę produktów obejmującą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Wiodącą z oferowanych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz możliwość konsultacji w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i skuteczności pracy w kontekście konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest zaufanie licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane - żurawie oraz suwnice jednodźwigarowe »

  Prohamat od wielu lat to symbol jakości oraz innowacyjności w przemyśle sprzętu transportu bliskiego na świecie. W zakresie naszego asortymentu odnajdą Państwo w większości przenośniki, które dzięki swoim dużym zaletom nośnym odnajdują swoich odbiorców nie tylko w Europie ale i na całym świecie. Dodatkowo produkowane przez Nas żurawie to znana marka na mapie firm z branży maszyn przenośnych oraz maszyn dźwignicowych. Produkujemy nie tylko żurawie stojące, które można zbudować w hali, na małej powierzchni. Możemy także skonstruować na indywidualne zamówienie żurawie specjalne, które są kompatybilne z potrzebami indywidualnego zamówienia. W ofercie mamy także suwnice, z pełnym serwisem a także gwarancją używania. Omiń pośredników!

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki|Przenośniki taśmowe »

  Firma Rema Pol ll Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym serwisem transportu przenośnikowego, przede wszystkim łączeniem taśm i gumowaniem bębnów. Usługi realizowane są szczególnie w górnictwie podziemnym jak też odkrywkowym przez profesjonalnych wulkanizatorów. Firma oferuje sprzedaż taśmociągów budowlanych, przejezdnych oraz stacjonarnych oraz taśmy przenośnikowe. Firma poleca swoim odbiorcom kompleksową obsługę taśmociągu, jak też łączenie jak też naprawę wszelkiego rodzaju taśm, gumowanie bębnów i krążników przenośnikowych okładzinami. Na tej stronie internetowej możemy poczytać o systemach klejenia, systemach czyszczenia taśm przenośnikowych, problemach z przywieraniem urobku a także o ochronie przed wycieraniem. Na tej witrynie są udostępnione referencje firmy. Rema Pol ll Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profile aluminiowe »

  Dystrybucja elementów do maszyn i urządzeń przemysłowych jest bazowym zakresem działalności toruńskiej firmy Archimedes. W bogato zaopatrzonym magazynie firmy można kupić części znanych nie tylko na rynku europejskim producentów: Italvibras, Rosta, Motovario, Bonfiglioli, Mercotac. W ofercie jednostki znajdują się elementy maszyn wibracyjnych, motoreduktory, elementy przeniesienia napędu, prowadnice liniowe, a ponadto wiele innych. Spółka Archimedes to również konsulting informacyjny i techniczny oraz umiejętność dopasowania przedsięwzięć do wymagań Klientów.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »