Strony związane z hasłem 'prawo':

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać niezbędne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas wielokrotnie natrafi na problemy prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie samodzielnie poradzić. W takich chwilach najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym portalu prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w rozmaitych gałęziach prawa, pomocni i doświadczeni, z całą pewnością rozwiążą każdy Twój kłopot. Nie czekaj ani momentu dłużej, zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Publiczny transport zbiorowy »

  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo transportu zbiorowego. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Nieświadomość i niestosowanie się do skomplikowanych przepisów i ograniczeń związane z komunikacją miejską może powodować poważne konsekwencje finansowe. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Zakres świadczonej pomocy prawnej to m.in.:
  - zastępstwo na rozprawach przed KIO,
  - sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa przewozowego,
  - weryfikowanie warunków uznania za „podmiot wewnętrzny” w rozumieniu Rozporządzenia WE 1370/2007
  - opracowanie uchwał rady miasta w zakresie związanym z lokalnym transportem zbiorowym prowadzonym przez spółkę komunalną

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o prawie »

  Życie jest ciężkie i właściwie każda osoba tutaj przytaknie. Co jakiś czas jesteśmy zmuszeni do walki o swoje prawa a także domagamy się słuszności. Nawet posiadając opłacone ubezpieczenie ubezpieczyciele robią co w ich mocy żeby oddać jak najmniej. W takich wypadkach warto skorzystać z pomocy prawnej. I tu zaczynają się kłopoty, ponieważ radcy prawni do tanich nie należą i w rzeczywistości ciężko się zdecydować do którego pojechać. Prezentowana tutaj strona próbuje zebrać razem różne kancelarie prawne usiłując pokazać orientacyjne opłaty jakie pobierają za pomoc prawną. Jest to zaskakujące, jednak radcy prawni jak inne jednostki świadczące usługi posiadają nieraz ceny różniące się dwukrotnie od innych za tą samą nawet banalną usługę.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to nauka jazdy odbywa się w przyjemnej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy mają za sobą bardzo długi staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych klientów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy!

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia prawna »

  Poszukujesz książek i magazynów z takich dziedzin jak finanse, oświata czy rachunkowość? Koniecznie odwiedź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Bogaty wybór książek, niskie ceny i błyskawiczna realizacja zamówień. W naszej księgarni prawnej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat finansów, ekonomii, prawa, ochrony środowiska i mnóstwa innych. Nie czekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to najlepsze miejsce, w którym możesz odnaleźć interesujące książki w niskich cenach! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Atutem firmy Tak oferującej naukę jazdy jest przyjazność kursantom oraz duża statystyczna zdawalność. Podczas jazdy z nami poznasz najtrudniejsze miejsca na których przeważnie młodzi kierowcy popełniają błędy a także pokażemy Ci ulice, którymi możesz jechać podczas egzaminu. Odpowiednie podejście do osoby zaczynającej swoją przygodę z autem to często najważniejsze chwile, stworzenie przyjemnej atmosfery w samochodzie, oraz sposób nauki w którym uczeń czuje auto i uczy się na własnych błędach przynosi bardzo dobre efekty w późniejszej jeździe. Na nauce w firmie Tak wsiadając do samochodu, czujesz się jakbyś wsiadał do swojego auta.

  Krzysztof Radwański
  Ośrodek Szkolenia Kierowców
  TAK spółka z o.o.
  53-656 Wrocław
  ul. Rysia 1/5
  Tel. 501777677
  e-mail: naukajazdy@tak.wroclaw.pl
  NIP 8910007226
  Regon 930015728

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kraków »

  Jakikolwiek członek ruchu drogowego musi uczestniczyć przed pozyskaniem konkretnego dowodu umożliwiającego jazdę autem kurs jazdy. W Krakowie to oczywiście my bywamy liderem w tej dziedzinie. OSK Codex w własnej gamie kursów nadzwyczajną atencję do kursowiczów, którzy usiłują zdać test sprawdzający na kategorię B. Jednak i jest dozwolone u nas przygotowywać się do testów i na inne kategorie. Więcej treści otrzymacie bezpośrednio na stronie www lub zwiedzając którąś z lokalnych placówek.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hećmana świadczy kompleksowe usługi z zakresu nauk prawnych. Swoją propozycję kieruje zarówno do klientów jednostkowych, jak i podmiotów gospodarczych. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, ale Marcin Hećman świadczy swoje usługi również poza województwem mazowieckim. Adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym oraz karnym. Zapewnia swoim klientom profesjonalną poradę prawną, odpowiednią reprezentację na sali sądowej oraz konkurencyjne ceny za prowadzenie sprawy.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia »

  Poszukujesz studiów w Warszawie ? Poznaj ofertę uczelni imienia Leona Koźmińskiego. Socjologia U nas między innymi studia licencjackie, studia magisterskie i wiele kierunków studiów. Na naszej uczelni wszyscy odnajdą coś dla siebie, albowiem stawiamy na szeroki wachlarz kształcenia oraz na innowacyjne podejście do nauki. Odszukasz u nas kierunki takie jak administracja warszawa, prawo, zarządzanie, politologia i mnóstwo innych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. Doceniamy młodych i uzdolnionych, dlatego też olimpijczycy zajmujący najwyższe miejsca w różnego rodzaju konkursach studiują u nas za darmo! To mało? Za pośrednictwem naszej uczelni masz możliwość wyjechania na zagraniczne stypendia! Zapraszamy!

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie »

  Firma Traple Konarski Podrecki gwarantuje profesjonalną obsługę prawną. Główną specjalnością niniejszej kancelarii stało się prawo autorskie. W zakres oferty tej firmy wchodzi m.in. rozwiązywanie sporów. Istotne miejsce w ofercie zajmują usługi z dziedziny prawa konkurencji. Pracownicy firmy powiązani są z prestiżowymi instytucjami naukowymi. Kancelaria może poszczycić się dobrą reputacją i długoletnim doświadczeniem. Nad jakością obsługi czuwa grono adwokatów, aplikantów i innych prawników.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Przedstawiana szkoła to prestiżowy ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu obejmuje potrzebne materiały oraz pomoce dydaktyczne. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich trosk, żeby wciąż podnosić jakość naszych usług. Proponujemy teoretyczne oraz praktyczne zajęcia w sympatycznej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną oraz kompetentną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy nawet w awaryjnych sytuacjach.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Łódź »

  Auto szkoła w Łodzi Delta jest gwarancją na zaliczenie kursu nauki jazdy na najwyższym poziomie. Jeśli nie posiadasz do tej pory prawa jazdy i zależy Ci na odbyciu bardzo szybko oraz w niesamowicie sympatycznej atmosferze, a jednocześnie pod okiem profesjonalnych szkoleniowców to kurs prawa jazdy w ośrodku szkolenia kierowców Delta będzie bardzo dobrym wyborem. To właśnie u nas nauczymy Cię prowadzić nie tylko samochód. Szkolimy również przyszłych motocyklistów i robimy to doskonale.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  W dzisiejszym społeczeństwie jest wiele chwil, w których mamy styczność z prawem. Począwszy od przepisów ruchu drogowego, prawem pracy aż do odpowiedzialności karnej. W wielu chwilach musimy napisać dokument i nie mamy pojęcia jak to zrobić. W takich chwilach zachęcamy do odszukania pomocnych treści w sieci. Wzory dokumentów, porady prawne, fora prawne i wiele innych przydatnych rzeczy jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie ruszając się z domu możesz odnaleźć wiele informacji, które uchronią Cię od konsekwencji nieznajomości prawa.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia prawo »

  Szkolenia z prawa. To dość ciekawe kursy które owocuj w coraz częstsze poszukiwanie takich usług. Szkolimy z prawa budowlanego, praw człowieka, prawa pracy itd. W większości poziomów prawa dysponujemy przynajmniej dwóch wykwalifikowanych wykładowców. Z doświadczenia wiemy że to bardzo ważna i poważna koncepcja prowadzenia lekcji w tym temacie. Dlatego też na spotkaniach z Państwem przedstawiamy obok treść książkowej wszystko na przykładach z życia wziętych. Centrum szkoleń i kursów z prawa oraz finansów to Nasza specjalność.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • windykacja Prokura »

  Zajmujemy się ściąganiem należności, rekompensatą i szeroko rozumianą pomocą prawną. Zajmujemy się odszkodowaniami powstałymi przy wypadków komunikacyjnych, rolniczych, przy pracy. Egzekwujemy błędy lekarskie oraz odszkodowania należne za posiadanie na swojej działce rur gazowych i wodociągowych. Nasze przedsiębiorstwo oferuje poradnictwo w sprawach wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa upadłościowego. Działamy na rynku ponad 22 lata. Nasz zespół tworzą ludzie posiadający ogromne doświadczenie i wymaganą wiedzę. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn »

  Olsztyńska szkoła jazdy kategorii B gwarantuje konkurencyjne zasady zajęć i sympatyczną atmosferę, a również wysoką zdawalność. Jazdy prowadzone są wraz z profesjonalnym instruktorem, jaki pracuje w branży od lat i posiada papiery egzaminatorskie. Uczelnia dysponuje nowymi autami, z którymi nauka jazdy jest jeszcze bardziej przyjemna. Jazdy odbywają się w doskonale przygotowanych dodatkowo salach, a przy tym także charakteryzują się niewysokimi cenami. Szkoła świadczy także usługi jazd dodatkowych. Zachęcamy już aktualnie do wejścia na jej witrynę, żeby dowiedzieć się więcej o jej ofercie i skorzystać z niej.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Częstochowa »

  Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą
  prawa jazdy w Częstochowie. Dysponujemy
  przestronnymi, w pełni multimedialnymi salami wykładowymi, co czyni kursy
  atrakcyjnymi, łatwiej przyswajalnymi. Mamy biuro
  w centrum miasta, blisko Dworca Głównego, dzięki czemu mają Państwo
  wygodny dojazd do naszej siedziby. Uczymy w pełni
  profesjonalnie, zapewniamy wszelakiego rodzaju
  zniżki i rabaty. W naszej placówce mogą Państwo nauczyć się jeździć,
  nauczyć się na egzamin z kategorii A oraz kategorii B. . Zapraszamy

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w mieście Wrocław »

  Dana witryna internetowa zawiera ofertę profesjonalnej firmy Avimar. Biuro rachunkowe Wrocław to pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny prawa bilansowego oraz podatkowego. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Prezentowana firma świadczy usługi w ramach ogólnie pojętej rachunkowości. Rumia to jedno z miast, w których funkcjonuje rekomendowane biuro rachunkowe. Klientom przysługuje obsługa permanentna, ale też obsługa tymczasowa. W zakres usług biura wchodzi np. prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferta adresowana jest do firm o różnej wielkości i formie prawnej. Celem działalności biura jest też kompleksowe doradztwo obejmujące między innymi prawo podatkowe. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiego poziomu usług.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Nowy Sącz »

  Szkoła jazdy Olimpic zapewnia bezstresowe kursy prawa jazdy kategorii B. Jest firmą z bogatym doświadczeniem i profesjonalną kadrą. Nauka jazdy obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. Głównym terenem działania ośrodka jest Nowy Sącz. W jego ofercie uwzględniono również jazdy doszkalające, pomoce dydaktyczne, materiały dla kursantów. Olimpic gwarantuje wysoki poziom usług. Jeśli szukają Państwo szkoły, w której w przyjaznej atmosferze nauczą się Pańswo prowadzić samochód szkoła jazdy Olimpic prezentuje ciekawą ofertę.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »