Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

1 · 2 · następna strona »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Zapraszamy prawo jazdy Warszawa u nas w całkiem szybki sposób zdobędziesz prawo jazdy wyszkoliliśmy już kilka kierowców prawie każdy nasz kursant uczy się podstawowej edukacji oraz dodatkowo praktycznej z nami z całą pewnością zdobędziesz prawo jazdy. Nasz zespół jest młody, a dodatkowo bardzo kreatywny umiemy w całkiem szybki sposób przekazać informacje na temat prawo jazdów Wrocław to duże miasto szkuł, a dodatkowo nauk jazdy jest kilka my polecamy naszą cechuje nas prędkość oraz dodatkowo odpowiedzialność. Prawo jazdy Poznań z nami szybko zrobisz wykład polecamy naszą szkołe

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" organizuje kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, wielkie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra instruktorów, nadzwyczaj wysoka zdawalność sprawia, że nasza szkoła zasługuje na określenie KRÓLA w tej dziedzinie! aranżujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Zapisz się do nas na szkolenie, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" do głębi podoła Twoim oczekiwaniom. Nie tylko fachowo przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zagwarantujemy Ci miłą, przychylną atmosferę w ciągu kursu. Sprawimy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszelkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła kierowców »

  Transport samochodowy jest bardzo popularny, dzięki czemu potrzebujemy coraz więcej zawodowych kierowców.Rozpoczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię D lub C. Jeżeli chcemy kierować autobusem, to czeka na nas jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy uprawnieni do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać blisko trzysta godzin, w czasie których kierowcy uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Podobnie jest w sytuacji kierowców ciężarówek, chcących zacząć pracę jako kierowca. Żeby mogli oni realizować swoje obowiązki, to przed tym konieczne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców.Podczas 280 godzin, podzielonych na praktykę i teorię, kursant nauczy się, jak w bezpieczny sposób jeździć samochodem z ładunkami, zapozna się z zasadami oszczędnej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kursy przewoźników kończy się egzaminem, po zdaniu którego dopiero kierowca może zacząć jeździć. Wprowadzenie takich przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursu, a w konsekwencji wysoka cena powodują, że zmniejsza się ilość osób na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent akcesoriów meblowych »

  Zanosisz się z zamiarem zapisu na kurs nauki jazdy w Warszawie? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Ośrodek Szkolenia Alfa stawia na profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Warszawie posiadamy mnóstwo nagród, wyróżnień i certyfikatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ALFA Warszawa.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoły Łódź »

  Firma oferująca naukę jazdy Mobil gwarantuje przeprowadzenie profesjonalnego kursu, zarówno z teorii jak i z praktycznej jazdy po którym to kursie masz ogromną szansę zdać egzamin prawa jazdy za pierwszym podejściem. Nasz ośrodek może się pochwalić licznymi nagrodami, które są konsekwencją wysokiego poziom kursu, jaki otrzymuje od nas każdy kursant. Nasi kursanci mają bardzo wysoki procent zdawalności, co tylko jest potwierdzeniem naszych umiejętności i zawodowstwa instruktorów nauki. Nasza działalność znajduje się w Łodzi, gdzie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z cenami jak i szeroką ofertą, którą zawsze układamy tak by spełnić oczekiwania klienta.
  Mobil to nowe auta, zawodowe podejście do kursanta a także ciekawe ceny, zapraszamy do kontaktu oraz życzymy szerokiej jazdy.


  Kamil Ziółkowski Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBIL
  ul. Łąkowa 3/5
  90-562 Łódź
  tel. 666 543 868
  mobil-lodz@o2.pl
  NIP: 7311857580
  Regon: 101275990

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: B - samochody osobowe. Firma posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego do szkolenia kierowców zawodowych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawo jazdy »

  Naszą zasadą jest wysoka jakość dostarczanych usług, co potwierdzamy wysoką zdawalnością Naszych absolwentów. Jesteśmy szkołą zrzeszającą najlepszych fachowców, uważnie wyselekcjonowanych oraz dobranych pod względem kompetencji i szkolenia prawidłowych technik jazdy. Wykładowcy zawodowo związani są z drogownictwem lub transportem samochodowym. Nasze kursy odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Każdy z naszych Kursantów ma pełen dostęp do materiałów dydaktycznych oraz pytań testowych pomocnych w nauce oraz zdaniu Egzaminu Państwowego. Dysponujemy również program komputerowy ułatwiający solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.link text

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców dla ciebie! »

  Ośrodek szkolenia kierowców zaprasza na kursy na prawo jazdy! Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny i usługi. Podróżujemy na 6-biegowych Toyotach Yaris, jakie stosowane są podczas testów, a także proponujemy opiekę doświadczonej i wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Z nami macie pewność, iż nauczysz się wszystkiego! Oferujemy zajęcia o umownie wyznaczonych porach, oraz także zapewniamy interesujące warsztaty Eco Driving, które umożliwiają na lepsze oraz bardziej produktywne jechanie samochodem. Oferujemy też komplety podręczników z testami, dajemy do twojej dyspozycji bez ograniczeń wyjątkowy symulator jazdy i programy egzaminacyjne. Tylko u nas wykonasz jazdy dodatkowe bez opłat

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czynniki wpływające na wzrost cen prawa jazdy »

  Na praktyczne zajęcia z jazdy samochodem przychodzi lwia część młodych ludzi. Kiedy tylko skończą oni odpowiedni wiek i zaoszczędzą pieniądze, to od razu przystępują do nauki. Owe kursy, przygotowujące potencjalnych kierowców do zaliczenia kursu może przeprowadzać jedynie i wyłącznie specjalna szkoła nauki jazdy łódź. Zajęcia przygotowawcze, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym, organizowane są przez świetnie wykształconych nauczycieli prawa jazdy, z których każdy musi wcześniej ukończyć trudny kurs instruktora nauki jazdy. Powszechnie wiadome jest, że sama nauka jazdy samochodem łódź przysparza często mnóstwo kłopotów, przede wszystkim u kobiet, a więc zaliczenie kursu instruktora oraz dobre szkolenie i przygotowanie jest koniecznym wymogiem. Nie trzeba ukrywać, iż kurs na prawo jazdy łódźjest drogą inwestycją, na którą nie każdą osobę stać.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Będzin »

  Jeżeli mieszkasz w pobliżu Będzina i zależy Ci na zrobieniu prawa jazdy w najbliższym czasie- zapisz się do naszego ośrodka szkolenia kierowców. Profesjonalne kursy prawa jazdy, fachowa grupa instruktorów, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w regionie połączone z najnowocześniejszymi samochodami! Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z dokładną ofertą proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Anglia »

  Chcesz poczuć się pewnie na brytyjskich drogach? Zapisz się do szkoły nauki jazdy w Anglii - język nie jest już przeszkodą. Firma Emano powstała z myślą o Polakach żyjących Wyspach, którzy chcą mieć frajdę z jazdy, żyć wygodniej bądź uzyskać lepszą pracę, zdobywając angielskiej prawo jazdy. W obrębie internetowego serwisu firmy, jaki stanowi strona Emano.co.uk znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące wyrobienia angielskiego prawa jazdy. Emano udostępnia także pomoce dydaktyczne dzięki którym można łatwo zaliczyć egzaminy na prawo jazdy.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna nauka jazdy w miejscowości Warszawa »

  Zadaniem promowanej witryny jest prezentacja oferty doszkalania techniki jazdy. Oferta nosi nazwę Nauka jazdy Warszawa, gdyż to tam odbywają się kursy. Ukończenie takiego kursu może zostać potwierdzone odpowiednim zaświadczeniem. Oprócz oferty w serwisie znajdziemy cenne informacje na temat np. egzaminu.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Firma Ekspert jest profesjonalną i nowoczesną szkołą nauki jazdy. Oferta nosi nazwę Prawo Jazdy Bydgoszcz, bo właśnie tam znajduje się szkoła. Oprócz kat. B, oferta obejmuje też szkolenia w zakresie kategorii A. Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Szkolenia odbywają się na pojazdach egzaminacyjnych cenionej marki Nissan Micra. Istnieje możliwość zapisu na szkolenie do szkoły Ekspert za pomocą Internetu. Co więcej w ofercie szkoły Ekspert znajdują się jazdy doszkalające.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców. Jan Mitura - nauka jazdy starachowice »

  Szukasz szkoły nauki jazdy, która profesjonalnie przygotuje Cię do egzaminu?
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Mitura serdecznie zaprasza Państwa na kursy na prawo jazdy kategorii B, C, D, E i T w atrakcyjnych cenach. Nasza kadra instruktorska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, stąd też dajemy również gwarancję wysokiej zdawalności. Nasza szkoła jazdy posiada dwa place manewrowe, jeden znajduje się w Starachowicach, a drugi na Wielkiej Wsi. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Reklamowana strona internetowa jest własnością szkoły nauki jazdy STACH w Krakowie. Szkoła ma ponad ośmioletnie doświadczenie w oferowaniu swych usług. Szkoła ta może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów przez jej absolwentów. Nauka jazdy Kraków obejmuje także dodatki w postaci np. pompowania kół. Za prowadzenie jazd odpowiedzialni są doświadczeni i cierpliwi instruktorzy. Strona zawiera cennik ośrodka STACH, a także informacje dotyczące promocji i terminów.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  „OES” jest jednym z najlepszych Ośrodków Szkolenia Kierowców w Krakowie. Działamy od 2001 roku. Posiadamy już 6 placówek, z czego jedna znajduje się w Zabierzowie. Łącznie para z nami 28 świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, kształcących od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 21.00, oraz w soboty i niedziele. U nas kontrahent sam wybiera sobie właściwy termin nauki. Zależy nam, aby to on mógł w spokoju uczyć się w sposób wygodny dla niego, w okresie, kiedy ma do tego największe szanse.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Nowy Sacz »

  Szkoła nauki jazdy, jaką reprezentujemy zatrudnia wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy mają wyższe wykształcenie. Gwarantuje to profesjonalne przygotowanie do egzaminu z prawa jazdy. Prócz tego dysponujemy najnowszymi samochodami, takimi, którymi jedzie się podczas państwowego egzaminu. Prowadzimy edukowanie kierowców w kategorii B, dzięki czemu możemy pieczałowicie przygotować kursantów do samodzielnego prowadzenia samochodami mechanicznymi. W tym miejscu nadmienię, że zajęcia praktyczne odbywają się po tych trasach, na których odbywają się egzaminy państwowe. Natomiast zajęcia teoretyczne odbywają się w multimedialnych salach wykładowych. Dodatkową przewagą naszej szkoły nauczania jazdy jest nowoczesna metoda nauczania, jaka umożliwia szybsze przyswajanie wymaganej wiedzy, żeby móc uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to nauka jazdy odbywa się w przyjemnej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy mają za sobą bardzo długi staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych klientów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy!

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Atutem firmy Tak oferującej naukę jazdy jest przyjazność kursantom oraz duża statystyczna zdawalność. Podczas jazdy z nami poznasz najtrudniejsze miejsca na których przeważnie młodzi kierowcy popełniają błędy a także pokażemy Ci ulice, którymi możesz jechać podczas egzaminu. Odpowiednie podejście do osoby zaczynającej swoją przygodę z autem to często najważniejsze chwile, stworzenie przyjemnej atmosfery w samochodzie, oraz sposób nauki w którym uczeń czuje auto i uczy się na własnych błędach przynosi bardzo dobre efekty w późniejszej jeździe. Na nauce w firmie Tak wsiadając do samochodu, czujesz się jakbyś wsiadał do swojego auta.

  Krzysztof Radwański
  Ośrodek Szkolenia Kierowców
  TAK spółka z o.o.
  53-656 Wrocław
  ul. Rysia 1/5
  Tel. 501777677
  e-mail: naukajazdy@tak.wroclaw.pl
  NIP 8910007226
  Regon 930015728

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »