Strony związane z hasłem 'myjki':

 • Preparaty do dezynfekcji »

  Przedsiębiorstwa z branż takich jak przemysł motoryzacyjny, hotelarstwo czy rolnictwo są Klientami CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE ze stolicy Wielkopolski. Maszyny i urządzenia czyszczące prezentowane przez te wielkopolskie przedsiębiorstwo niosą za sobą znakomity sposób na zachowanie właściwej czystości. Różnorakiego typu miejsca mogą być czyszczone poprzez zamiatarki elektryczne, odkurzacze przemysłowe lub za pośrednictwem zmywarek akumulatorowych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki Karcher »

  Wieloletni partner firmy Karcher - spółka ASC-PRO oferuje: myjki wysokociśnieniowe, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe, szorowarki, zamiatarki i wiele innych cenionych towarów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od lat dowodzone jest przez liczbę korzystających z tych maszyn profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających, jak i indywidualnych odbiorców. Wyposażenie jesteśmy w niezbędne umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Sprawny merytorycznie skład personalny naszej spółki, służy klientom radą w kompleksowym obszarze naszej działalności. Nasz serwis świadczy dodatkowo naprawy gwarancyjne. Działamy między innymi na obszarze takich miast jak Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe »

  Firma Green Steam jest jedynym i oficjalnym przedstawicielem firmy SJE Corporation w Europie centralnej a także wschodniej. Przedsiębiorstwo Green Steam para się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są rewelacją na rynku myjni samochodowych. Myjnie parowe działają tak, że w trakcie używania myjni, ilość wody znacząco pomniejsza się jednocześnie polepsza się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie utworzyć własny biznes w niemal dowolnym miejscu ponieważ na jej prowadzenie nie wymagane jest żadne pozwolenia. Myjnie parowe to doskonały pomysł na własny biznes! Dzięki nim możemy otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) czy myjnie samochodowe - nie duże i przyjazne środowisku. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i zmień swoją przyłość na lepsze! Zapraszamy!

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie do ubojni »

  Wamma to wysokiej jakości narzędzia dostosowane do uboju i rozbioru trzody, owiec i bydła, które dokonane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik oraz dobrych materiałów. Stosując urządzenia Wamma, można mieć pewność co do ich najważniejszej formy, z jakimi praca warsztatów przetwórstwa będzie mogła być o wiele bardziej wydajna. W ofercie firmy znajdują się linie do uboju, podziału, systemy kolejkowe, haki rzeźnicze, specjalistyczne urządzenia do szykowania wyrobów mięsnych. Ponadplanowo Wamma oferuje także akcesoria oraz sprzęt higieniczny: umywalki kwasoodporne, umywalki wielostanowiskowe, dozowniki do środków, stacje higieniczne, myjki obuwia bydgoszcz. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można bliżej przyjrzeć się całej ofercie przedsiębiorstwa i skontaktować się z nią, jeśli będzie się pożądało z niej skorzystać.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • sekusept pulver »

  Obecnie kompletne zęby to wymóg. Stomatolodzy prześcigają się w ofertach, odbywają potrzebne szkolenia, by polepszyć własne umiejętności i zaproponować leczenie najwyższej klasy. Równie ważny jest sprzęt stomatologiczny. Idąc z rozwojem rynku sprzętu stomatologicznego, sklep internetowy E-Dental oferuje nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Są tu m.in. wirówki do odlewów, komory polimeryzacyjne, klamrografy, paraleometry czy wagi. Wszystko w przystępnych cenach.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »