Strony związane z hasłem 'konferencje warszawa':

 • Najlepsze konferencje w całej Polsce »

  Dysponujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. U nas odnajdą Państwo przodujące miejsca nad morzem oraz w górach. Posiadamy również, różnorodny spis obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. Serwis MojeKonferencje.pl to profesjonalne kompendium wiedzy w Polsce,zawierające informacje na temat głównych miejsc szkoleniowych i konferencyjnych w kraju.MojeKonferencje.pl to szybki sposób na odnalezienie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach. Poznając naszą internetową witrynę będziemy wstanie przybliżyć liczne obiekty w każdej części kraju.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Warszawa »

  Do zalet zlokalizowanego w Wiązownie Hotelu Brand należą, oprócz sąsiedztwa czarującego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, komfortowe, ze smakiem urządzone pokoje, jak również możliwość korzystania z regeneracyjnych zabiegów w centrum SPA. Wielbiciele rodzimej kuchni z pewnością będą usatysfakcjonowani smacznymi potrawami tamtejszej restauracji. Jednym z zadań hotelu jest fachowa obsługa klientów biznesowych, sprowadzająca się do organizacji konferencji czy szkoleń w nowocześnie wyposażonych pomieszczeniach. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja konferencji Warszawa »

  Jeżeli potrzebne są państwu najlepszej jakości sale konferencyjne Warszawa serdecznie animujemy do skorzystania z tego, co nasza firma ma dziś do zaoferowania. A do zaoferowania ma naprawdę wiele. Nasze organizacja konferencji są tak przystosowane, że bez względu na liczbę uczestników naradzie retransmitowane misji osiągają do jak najszerszego zgromadzenia. Mamy odpowiedni do tego sprzęt a także tak skonstruowaną akustykę, aby każdy potrafił uzyskać retransmitowane wiadomości bez zakłóceń. Poza tym nasze organizacja konferencji to także liczne rzutniki jak również przybory, które umożliwią prowadzenie naradzie w zgromadzeniu ludzi niesłyszących. Jak więc królestwo pojmujecie, nasze organizacja konferencji przystosowane są do rożnych warunków. Poza tym, są nieszablonowo odpowiednie. My wiemy, że podczas naradzie czasem trzeba siedzieć na obszarze przez kilka godzin. I dlatego zadbaliśmy o to, aby posadzenie to było jak najwybitniej komfortowe. Zapraszamy do nas i przedłożenia się z tym, jak nasze organizacja konferencji postępują w rzeczywistości. Umożliwiamy Wam, że każdy element naszych sal przypadnie wam do gustu.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Warszawa »

  Lata pracy spędzone w firmach zajmujących się szeroko rozumianym marketingiem pozwoliły nam zrozumieć, iż to MICE jest naszą prawdziwą i zdecydowanie największą pasją. Właśnie dzięki tej pracy, wchodząc codziennie rano do biura i otwierając komputery, czynimy to z uśmiechem i wielką przyjemnością (choć szukając inspiracji, często można nas spotkać w nieco innych, przyjemnych okolicznościach przyrody).

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • konferencje Warszawa »

  Metropolia znakomitym centrum konferencyjnym. Podczas urządzanych konferencji historycznych warto jest zamówić catering z znanych lokali. Znanym miejscem do odpoczynku po zgromadzeniach księgowych są Łazienki Królewskie lub Pałac w Wilanowie.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »