Strony związane z hasłem 'hurtownia odzieży używanej':

 • Odzież używana hurtownia »

  Zapraszamy do przejrzenia firmowej witryny internetowej Hurtowni Odzieży Używanej "Herbo". Herbo specjalizuje się w sprowadzaniu a także hurtowej sprzedaży używanych ubrań pochodzącej z takich krajów jak Anglia, Szkocja, Walia. Dzięki bezpośredniemu importowi możemy przedstawić najbardziej odpowiadające warunki kooperacji - nasze ceny są w dużym stopniu konkurencyjne. Mamy zaprzyjaźnione lokalizacje odbioru ubrań z jednych z najlepszych sortowni na wyspach. Posiadamy wielki wachlarz oferowanego towaru. W naszej ofercie znajdują się największej jakości towary tzw. CREAM oraz 1 Gat. dla dorosłych jak i dla młodzieży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały tydzień. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia outlet »

  Odzież używana dostępna w hurtowni internetowej Hurteco jest bezpośrednio importowana z Wielkiej Brytanii. Asortyment obejmuje różnorodne końcówki kolekcji popularnych marek takich jak: Diesiel, Lussile, Stradivarius czy też Moonsoon. Towar znajdujący się w hurtowni outlet cechuje niski stopień zużycia, ale stanowi go także całkiem nowa, nieużywana odzież. Ponadto można znaleźć tutaj wiele atrakcyjnych akcesoriów, dodatków do ubrań czy też torebek. Hurteco to gwarancja dobrej jakości przystępnej ceny za firmowe produkty. Stali klienci są doceniani poprzez duże rabaty na zamawiane pakiety. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową hurteco.pl

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej »

  DM TRADING s.c. to Hurtownia Odzieży Używanej, której siedziba znajduje się w miejscowości Chyby koło Poznania. Obszarem naszego działania jest województwo wielkopolskie oraz lubuskie. Odzież znadująca się w naszej ofercie pochodzi z krajów takich jak: Wielka Brytania, Szwecja czy Irlandia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą importowaną odzież używaną wysokiej jakości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Importer odzieży używanej »

  Usati.pl sprowadza odzież do hurtowni i sklepów. Jesteśmy bezpośrednim importerem z północnych krańców Włoch sortowaną i niesortowaną używaną odzież. Dlaczego ciuszki z Włoch?. Moda włoska gwarantuje najmodniejszego towaru, który znika z wieszaków jak ciepłe bułeczki. Firma Usati.pl rozpoczęła działalność w roku 2008 jako mini hurtownia używanej odzieży. Na chwilę obecną sprowadzamy towar tirami miesięcznie dla wielu Klientów w Europie i Polsce. Niesortowana używana odzież w cenie 2-3 razy niższej niż ubrania z Irlandii daje gwarancję powodzenia każdego biznesu w branży odzieżowej.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • hurtownia odzieży używanej »

  Nasza firma Rosa to przedsiębiorstwo efektywnie poszukujące odzieży używanej w dobrym stanie oraz dystrybuujące ją swoim Klientom z sukcesem od wielu od lat. To wszystko sprawia, że ilość naszych Klientów rośnie, a my mamy możliwość wybicia się ponad konkurencje. Zachęcamy również do zakupu naszej odzieży roboczej oraz bawełnianego czyściwa. Wszelkich informacji dostarczy nasza internetowa strona.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Odzieży Używanej Nowy Sącz »

  Zaprzątamy się od paru lat dystrybucją konfekcji używanej, którą sprowadzamy z zachodu. Staramy się cały czas poszerzać lokalną ofertę o następny asortyment. Naszym zamiarem jest dorównanie wymogom regionalnych partnerów, by ich zaspokojenie było pełne. Bezustannie przystosowujemy się do indywidualnych potrzeb wszystkiego partnera, dbając o bardzo wysoką jakość i skuteczną dystrybucję artykułu. Każdy odszuka u nas coś na rzecz siebie i swojej familii. W większości lokalny towar pochodzi z pierwszego wyboru, to znaczy że jest czysty i nieużytkowany.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »