Strony związane z hasłem 'hotel gdańsk':

 • Sopot hotele »

  Podczas wyboru hotelu w jakim spędzimy swój czas wolny warto bliżej przyjrzeć się ofercie hotelu Hilton Gdańsk. Hotele marki Hilton są doskonale znane gościom na całym świecie z elegancji. Lokalizacja hotelu dzieli zaledwie pół godziny przejażdżki autem do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, a połączenie na linii hotel Sopot dzieli około 13 kilometrów. W hotelu Hilton Gdańsk konferencje stają się niezwykle przyjemne na co pozwalają sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni niemal 600m2. Pozostałe informacje znajdują się w witrynie internetowej pod adresem hiltongdansk.pl.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele Gdańsk »

  Villa Pallas jest jednym z najbardziej wygodnych hoteli w Gdańsku. Położona na Suchaninie, zaledwie 3 kilometry od Starego Miasta, buduje kompromis pomiędzy zaciszną i relaksującą okolicą a dostępem do ośrodków kultury i centrum rozrywki. W niedalekim sąsiedztwie Villi znajduje się również Park Naukowo Technologiczny, w którym można bardzo ciekawie spożytkować czas. Obiekt wyposażony jest w 1, 2 i 3 osobowe pokoje oraz 4 osobowy apartament typu studio. Na witrynie www.villapallas.eu można przejrzeć cennik Villi oraz dokonać rezerwacji pokoju.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Gdańsk »

  Na tej witrynie została zamieszczona oferta wypoczynkowa dla osób odwiedzających Gdańsk. Villa Angela zapewnia swoim gościom komfortowo wyposażone pokoje, darmowy parking i dostęp do internetu. Ponadto w hotelu funkcjonuje restauracja, gdzie poza typowymi posiłkami proponowana jest również organizacja zabaw okolicznościowych. Właściciele obiektu przygotowali ciekawą ofertę promocyjną, z którą można zaznajomić się na portalu. Gorąco zachęcamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających wystrój pokoi.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »