Strony związane z hasłem 'dla gastronomii':

 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej - ekspresy ciśnieniowe. W Szwecji kawa stalą się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości. W naszej ofercie znajdzie Państwo również młynki do kawy, lodówki do mleka i podgrzewacze do filiżanek oraz fachową pomoc od naszych wykwalifikowanych pracowników - ekspresy do kawy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • witryny chłodnicze, witryny cukiernicze »

  Witamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy fabrycznym punktem sprzedaży urządzeń chłodniczych produkcji Igloo. Oferujemy pełną gamę urządzeń tego producentach w jego fabrycznych cenach. Lady chłodnicze wyprodukowane przez Igloo są sprzedawane w całej Europie i cieszą się coraz większą popularnością dzięki bardzo dobrym opiniom zadowolonych Klientów. Lata doświadczeń i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów pozwoliły stworzyć pełną gamę urządzeń chłodniczych, które spełnią nawet bardzo specyficzne wymagania. Bardzo szeroka gama różnego rodzaju wykończeń każdego wręcz modelu urządzenia daje wręcz niewyczerpane możliwości aranżacji lokalów gastronomicznych i sklepów w czym oczywiście również możemy państwu pomóc i zaprojektować atrakcyjny i niekosztowny lokal przyciągający Klientów swą dopasowaną do charakteru lokalu formą i atrakcyjnym wyglądem.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Gastro Szef »

  Uprzejmie zapraszamy do zastosowania innowacyjnych programów do prowadzenia małych a także większych firm oraz przedsiębiorstw. Zalecamy swoje świadczenia, tym bardziej, że jako firma zdobyliśmy bardzo dużo certyfikatów oraz nagród.

  Aktualnie w sprzedaży posiadamy bardzo wiele różnego typu programów, w tym programy do obsługi rachunkowej dla dużych i niewielkich firm gastronomicznych i restauracji. Sprzedajemy zaawansowane programy do kierowania placówkami gastronomicznymi między innymi do prowadzenia rachunkowości to jest do ksiązki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Dostarczamy sprzęt komputerowy w tym kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne jak również czytniki jak również innego typu urządzenia.

  W naszej ofercie znajdują się:
  - s4h
  - program gastro pos

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • urządzenia gastronomiczne »

  Drodzy czytelnicy pragniemy przedstawić naszą komplesową ofertę biznesową.Jesteśmy długo już istniejącą korporacją wytwarzającym akcesoria użytku gastronomicznego.W swoim asortymencie posiadamy : noże kuchenne, grille, odzież dla gastronomii, urządzenia gastronomiczne, kuchenki, blaty itd .Ze względu na niedużą cenę a ponadto naprawdę dobrą jakość sprzedawanych towarów naprawdę dobrze jest zainteresować się naszą ofertą.Wszystkich zainspirowanych kierujemy na naszą witrynę internetową gdzie możecie zapoznać się z szczegółową ofertą.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »