Strony związane z hasłem 'chłodnictwo':

 • Wentylacja i klimatyzacja »

  Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wołomin »

  Chcemy ukazać
  Państwu jedną z najdłużej istniejących podmiotów gospodarczych na regionalnym rynku. Klimatyzacja warszawa
  oferuje swoje usługi w tym momencie od ćwierćwiecza, dzięki czemu mogła ulepszyć
  swoją ofertę, mogła otworzyć się na Państwa oczekiwania, potrzeby. Oferta
  Eskimos, to nie tylko klimatyzacja, ale również wentylacja i chłodnictwo. Obsługujemy klientów
  indywidualnych i biznesowych. Pomożemy Państwu nie tylko dobrać wysokiej klasy sprzęt, ale również skonsultujemy, zamontujemy. Wszystkie
  informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.eskimo.pl.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odciągi Spalin »

  Zamierzasz znaleźć profesjonalistów, którzy nie zawiodą Ciebie jakością wykonania usługi?- Jeżeli tak, to nasza branża może Tobie w tym skutecznie pomóc. Wykonujemy zlecenia na najwyższym poziomie, wiec możesz pozostać spokojny o jakość wykonania usługi. W skład naszej oferty wchodzi wentylacja, a także odciągi, więc jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to koniecznie skontaktuj się z nami, a ustalimy konkrety zlecenia.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze łódź »

  narzędzia chłodnicze napotykamy w niezwykle wielu miejscach. Klimatyzacja może być zamontowana w domu, w kawiarni, w kinie, w restauracji. Ale chłodzenie jest niezbędne w takich miejscach jak chłodnie spożywcze czy mroźnie gdzie przechowuje się mięso i przeróżne towary spożywcze. Nasza firma ma na celu zapewnienie dobrego aparatu dla klientów którzy potrzebują urządzeń chłodzących w swoich domach czy lokalach. od etapu projektu, poprzez zdobycie danego produktu, aż po usługi serwisowe i obsługę.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja warszawa »

  Nasza firma mieści się w Warszawie. Proponujemy całkowite wyposażenie pomieszczeń w systemy klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Wiemy jak ważne jest komfortowe bycie w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych, dlatego nasi fachowcy wykorzystują najlepsze technologię i korzystają z najlepszych produktów do stworzenia najlepszych urządzeń klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja wentylatory Kielce »

  Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego Dom-serwis . Dom- serwis to dystrybutor części zamiennych do sprzętu AGD, chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. kuchenek mikrofalowych, lodówek, pralek, kuchenki gazowej, płyty elektrycznej, części do odkurzacza, piekarnika, okapu, robota domowego, żelazka, blenderów, oraz części do maszynki do mięska. Jednym słowem każda pani domu znajdzie w naszym sklepie wszystko co tylko może się popsuć w każdym domu . Od naszych klientów wiemy, że dużo bardziej opłacalna jest wymiana danej części zamiennej w każdym sprzęcie niż kupno danego Agd nowego. Zapraszamy na zakupy

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja trzeba zastanowić się nad wyborem stosownego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, priorytetowo dla ludzi, które nie mają większego rozeznania w temacie. Owszem nie trzeba znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje konkretny serwis. Do najważniejszych i bardzo poważnych elementów powinno się czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. Przeważnie sprawdzeniu podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie należy wymienić przestarzałe układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować też nowe przewody, w których detale są lutowane a nie gwintowane, gwarantuje to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo ważną rolę szczególnie, o ile ma ona usterkę, dość szybkie jej odnalezienie umożliwia zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »