Strony związane z hasłem 'automatyka przemysłowa':

 • Czujniki temperatury »

  Firma Elpiast z sukcesem działa w branży produkcji urządzeń automatyki przemysłowej i elektroniki. Pośród oferowanych produktów są czujniki temperatury, panele sterujące, szafy sterownicze. Firma współpracuje z uznanymi przedsiębiorstwami, takimi jak m.in. ABB, Fibox czy Siemens. Kadra to osoby świetnie wykwalifikowane gwarantujące obsługę na najwyższym poziomie. Z witryny można ściągnąć dokumenty zawierające charakterystykę sprzedawanych towarów. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia portalu www.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kamer i klimatyzacji »

  Grupa Bas to fachowa firma, jaka zajmuje się robieniem współczesnych instalacji budynkowych. W jej ofercie znajduje się między innymi: montaż klimatyzacji, kamer przemysłowych, automatyki przemysłowej i układów zabezpieczeń. Dzięki długoletniej pracy w specjalności i współpracy z najlepszymi producentami składników do wykonywania instalacji budynkowych w dziedzinach: automatyka przemysłowa łódź, klimatyzacja oraz zabezpieczenia Grupa Bas zyskała sobie pewne miejsce na rynku w swoim sektorze. Jej usługi to zawsze indywidulane postępowanie do kontrahenta, rywalizujące ceny, niezawodność i kompetencja. Jeśli nie znasz, komu polecić montaż kamer łódź, wtedy wejdź na stronę firmy, by dowiedzieć się o niej więcej oraz skontaktować się z jej pełnomocnikami, aby skorzystać z jej usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prefabrykacja szaf sterowniczych »

  Oferujemy wszechstronne usługi z zakresu automatyki przemysłowej. W każdym z pięciu wydziałów naszej firmy zatrudnieni są kompetentni specjaliści odpowiedzialni za realizację konkretnych zleceń. W ofercie znajduje się między innymi prefabrykacja szaf sterowniczych. Wykonujemy szafy oraz pulpity sterownicze na podstawie projektów własnych i dostarczonych przez zleceniodawcę. Zajmujemy się także przeprowadzaniem prób funkcjonalności oraz modernizacją szaf istniejących. Zakres realizowanych usług obejmuje również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekaźniki »

  Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej klasy części koniecznych do wykonywania układów automatyki. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej. W bardzo obszernym asortymencie naszego sklepu mieszczą się między innymi przekaźniki. Sprzedajemy fabrycznie nowy towar pochodzący od najlepszych firm. Współdziałamy z wieloma prestiżowymi producentami elementów automatyki. Zapewniamy najwyższy poziom usług i zadowolenie naszych klientów. Proponujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo techniczne.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »