Traki taśmowe producent

Traki taśmowe producent Masz-Drew już ponad dwadzieścia lat specjalizuje się w produkcji narzędzi i maszyn do obróbki drewna. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że nasze produkty są bardzo cenione zarówno w kraju, jak i za granicą. W ofercie firmy znajdują się traki taśmowe, ostrzałki, pilarki taśmowe oraz wiele innych urządzeń. Wszystkie tworzone przez nas produkty posiadają gwarancję, jednak rzadko się zdarza aby Klient z niej skorzystał, wysoka klasa narzędzi oraz ich niska awaryjność na to nie pozwalają.

Szczegóły strony www.maszdrew.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.maszdrew.pl:

Traki taśmowe producent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Autoklaw »

  SPOMASZ Pleszew produkuje urządzenia dla szeroko pojętego przemysłu spożywczego. Ważne miejsce w ofercie fabryki zajmuje autoklaw, np. poziomy. Specjalnością firmy jest między innymi branża cukiernicza czy owocowo-warzywcza. W ofercie znajdują się dość uniwersalne urządzenia, np. do sterylizowania. SPOMASZ Pleszew posiada szeroki asortyment różnego rodzaju zbiorników. Fabryka ta zajmuje się eksportem swoich wyrobów zagranicę, np. do Francji. W dodatku firma SPOMASZ Pleszew oferuje spawanie stali i inne usługi.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice podwieszane. Maszyny budowlane »

  Budownictwo to jedna z bardziej istotnych gałęzi nowoczesnej gospodarki każdego państwa. Umożliwia kierunki rozwoju dla innych sfer gospodarki i decyduje o zwiększeniu produktu narodowego brutto.Ważnym elementem są maszyny i urządzenia budowlane, których zadaniem jest ułatwianie trudnych i ciężkich przedsięwzięć.Narzędzia transportu bliskiego to w zasadzie suwnice podwieszane, które mają stalową konstrukcję. Głównym jej elementem jest wysięgnik służący do przenoszenia artykułów na niewielkie dystanse.Najczęściej spotykanym gatunkiem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to ze względu na nieskomplikowaną formę. Zapewnia ona najlepszy stosunek wagi do możliwości dźwigowych.Oferta Nasza zawiera także konserwacje suwnic dwudźwigarowych jak również pełny serwis maszyn budowlanych.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysł spożywczy »

  Aktualności ze świata przemysłu odszukasz w portalu art-tech.com.pl. Stwierdź w jakiej kondycji jest polski przemysł paliwowo-energetyczny jak i spożywczy i dlaczego znowu drożeje stal, różny metal i części z nich robione. Dziel się dopiskami plus odczytuj wzmianki miłośników i konstruktorów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: