Maszyny Podkategoria: Maszyny

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Zawiesia pasowe »

  Przedsiębiorstwo INTERFORK zajmuje się wyposażaniem magazynów, hurtowni oraz zakładów produkcyjnych w sprzęt służący do transportu bliskiego. Asortyment e-sklepu INTERFORK obejmuje szeroki wybór urządzeń w rodzaju wózki paletowe manualne, wózki podnośnikowe oraz wózki platformowe. Do bezpośredniego przenoszenia ciężarów INTERFORK poleca rozmaitego rodzaju zawiesia. Polecane zawiesia łańcuchowe jedno- bądź kilkucięgnowe wykonane zostały z najwyższej klasy łańcucha. Posiadają certyfikat zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dwuwarstwowe poliestrowe zawiesia pasowe charakteryzują się ogromną odpornością na zużycie oraz ogromnym udźwigiem. Dostępne w asortymencie sklepu INTERFORK zawiesia linowe wykonano z lin stalowych ocynkowanych. Używa się ich podczas przenoszenia elementów ze stali oraz betonu.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łańcuch rolkowy »

  Nie wiesz, czym jest intertrade.sklep.pl? Intertrade.sklep.pl to sklep, który ma w swoim katalogu między innymi łańcuch napędowy, łańcuch rolkowy jak również łoża silnikowe. Firma współpracuje z kilkoma producentami, posiada ogromne stany magazynowe, a także oferuje bezkonkurencyjne ceny. Intertrade proponuje swoim klientom też dobór przekładni pasowych jak również możliwość zakupu przyrządów do pomiaru osiowości kół oraz właściwego naciągu pasów. Intertrade proponuje klientom atrakcyjne promocje przy większych zamówieniach. Transport zamówionych artykułów jest realizowany za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 1-2 dni. Koszt przetransportowania towaru jest uzależniony od wagi przesyłki jak również sposobu płatności. Intertrade.sklep.pl to najlepszy wybór na rynku.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • pierogi »

  W egzystencji każdego przeciętnego Polaka olbrzymią wagę odgrywają pierogi czego pewnie wcale nie musimy nazbyt drobiazgowo wykładać, gdyż można tu mówić o niemal etnicznych uwarunkowaniach. Mianowicie jak wiemy ogólnie to właśnie takowa potrawa towarzyszy nam już od wczesnego dzieciństwa i trzeba pamiętać, iż smak nasz przyzwyczaja się bardzo mocno i nawet gdy przez wiele lat pierogi nie są obecne w naszej kuchni to i tak jeżeli przypadkowo wyczujemy ich zapach to właściwie nie można się oprzeć nawet sporym ilościom tych smakowitych kawałków ciasta wypełnionego biuro rachunkowe wrocław smacznym farszem. Naturalnie trzeba zaznaczyć, iż co kuchnia to odrobinę inne pierogi, lecz należy także zauważyć bardzo dobitnie, iż są to różnice nader nieznaczne i w zasadzie ich smak jest zwykle nader podobny. Jeśli więc wyrośliśmy w Polsce to mamy wręcz obowiązek spożywać to danie.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • naprawa przekładni kierowniczych »

  Z uciechą przedstawiamy Państwu witrynę unikalnego w Polsce reprezentanta niemieckiej korporacji gkn land system czyli firmę R-SERVICE. Jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą specjalizującą się tak ograniczonych dziedzinach motoryzacji jak naprawa i regeneracja wałów napędowych zwykle zwanych wały kardana, regeneracją i naprawą przekładni kierowniczych specyficznie zwanych maglownice. Nasze doświadczenie w tej branży dosięga lat 90 co dało nam dużo lat praktyki oraz blisko tysiąca zadowolonych klientów. Na naszej stronie www mogą znaleźć Państwo dokładnie rozpisaną propozycję firmy, nadto zdobyte dyplomy oraz loga naszych kooperantów.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silniki morskie »

  Przedmiotem działalności MIRPOL jest sprzedaż sprzętu okrętowego. Asortyment firmy charakteryzuje najwyższa jakość i solidna konstrukcja. Firma oferuje m.in. odbijacze pneumatyczne montowane na burtach jachtów. Oferta kierowana jest np. do morskich sił zbrojnych, ale i lotnictwa wojskowego. Specjalnością firmy stały się silniki morskie i inne urządzenia okrętowe. Oprócz tego MIRPOL podejmuje różne zlecenia związane głównie z branżą morską.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek »

  Na polecanej stronie zamieszczono propozycję Krajowego Centrum Serwisu. Zlecenia z zakresu naprawa pralek można u nas rejestrować 24 godziny na dobę. Szczegółowe dane o usługach zostały opublikowane na witrynie www.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem koparek »

  Firma KOPARBUD umożliwia wynajem koparek do konkretnych prac ziemnych. Dysponuje koparką JCB 803 Plus i wywrotką MAN z HDS. KOPARBUD oferuje swoje usługi obszarze województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, a w wyjątkowych sytuacjach na terenie całego kraju. Oferta firmy uwzględnia między innymi: wykopy pod fundamenty, szamba, przydomowe oczyszczalnie i zbiorniki wodne; wyrównanie terenu oraz spedycję gruzu. Zakład trudni się także przewozem materiałów sypkich oraz surowców na europaletach. Dane kontaktowe do zakładu są umieszczone na stronie www.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie magazynowe »

  Na naszej stronie prezentujemy kilka wyjątkowo praktycznych narzędzi jakie służą sprawnemu magazynowaniu oraz ewidencjonowaniu towarów. Pośród prezentowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo np: szafy na narzędzia, czytniki kodów paskowych, czytniki kart plastikowych wykorzystywanych do kontroli wejścia oraz ewidencji czasu pracy pracownika, a także oprogramowanie wykorzystywane do zarządzania narzędziownią, magazynami i wypożyczalniami sprzętu. Dostępne dla Państwa rozwiązania sprawiają, że program do inwentaryzacji a także utrzymanie porządku w narzędziowni okazują się zdecydowanie prostsze. Poprawia to wydajność pracy, a dzięki temu również jej efektywność. Wykonujemy też oprogramowanie na zamówienie naszych odbiorców, aby całkowicie spełnić państwa oczekiwania w zakresie magazynowania.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do czyszczenia parą »

  Frapujemy się dystrybucją idealnych jakościowo sprzętów do sprzątania i oczyszczania dowolnego rodzaju materiałów. Często przeciętny odkurzacz nie radzi sobie z mocnymi zabrudzeniami. Każdy normalny człowiek zmierza do tego żeby zamieszkiwać i bytować w czystych i schludnych miejscach. Nasza propozycja to rozmaity sprzęt, który czyści za pomocą pary i dlatego czyszczenie jest efektywne i zapewnia wspaniałe efekty. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, to znaczy sprzedaż, serwis, doradztwo. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem wózków widłowych »

  Kierujesz swoją organizacją? Znasz co znaczą słowa konsekwencja, doświadczenie oraz fachowość? Chcesz dalej funkcjonować na rynku, rozwijać swą fabrykę oraz zmierzać do tego, by pozostać pionierem na rynku? O ile w swojej aktywności wspierasz się w znacznym stopniu na wykorzystywaniu wózków widłowych, spełniać te pragnienia pomoże wynajem widlaków u przetestowanego, a także wiarygodnego wspólnika, który zaproponuje dodatkowo uczciwy serwis linde czy też serwis jungheinrich. Jeśli okręgiem działania jest Śląsk wówczas wynajem wózków widłowych stanie się jeszcze prostszym założeniem, ponieważ fachową kontrolę przyrządu zapewni serwis still.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • wózki widłowe używane »

  Jakościowe, solidne, trwałe i w intratnej cenie – wynajem wózków widłowych. Techniczny sprzęt godny posiadania, czołowe firmy na rynku branżowym. oferowane przez naszą firmę wózki widłowe zapewniają naszym nabywcom sto procent satysfakcji. Jednostki magazynowe, handlowe, logistyczne, a także firmy produkcyjne i transportowe to właśnie dla tych przedsiębiorstw została stworzona ta intratna oferta – wynajem wózków widłowych. Korzystającym z naszych usług wynajem wózków widłowych świadczymy pełną obsługę serwisową – począwszy od napraw po dostawę a także reperację baterii specjalistycznych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Powietrze jest podstawą egzystencji każdego organizmu żywego na naszej planecie. W każdym z nas jest coś, co sprawia, że je uwielbiamy a w szczególności po deszczu. Zapach powietrza po deszczu jest nieprawdopodobny. Podobnie jak żywe organizmy nasza firma również nie może żyć bez powietrza a w szczególności - sprężonego. Bo pneumatyka to nasza dziedzina. Kompresory, ich serwis to nasza specjalność.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ładowarki »

  W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery łódź »

  Jesteśmy fachową firmą która dostarcza usługi i frapuje się sprzedażą materiałów budowlanych takich jak ziemia, piach bądź żwir. Dysponujemy zaawansowanym rynsztunkiem i angażujemy wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym możemy zagwarantować naszym klientom fachową obsługę. Obszar usług które proponujemy to burzenie budynków, hal, fabryk, magazynów plus dowolne te gdzie konieczny jest ciężki sprzęt, jaki możemy zapewnić. Wydobywamy kruszywo które jest głównym surowcem w budownictwie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • armatura przemysłowa »

  Duże wymagania odnośnie jakości podzespołów i urządzeń w fabrykach są na pewno uzasadnione. profesjonalna armatura przemysłowa jest wytwarzana w wielu krajach – bez trudu jest ona dostępna także w Polsce. Zainteresowani mogą wybierać zarówno spośród lokalnych jak i zagranicznych firm. Trudno wskazać, które z nich mają jakościową przewagę. rywalizacja pomiędzy producentami jest bardzo zacięta, co owocuje lepszą ofertą. Zakłady, którym niezbędna jest armatura mogą wybierać sprzęt o takich cechach jakie uznają za najlepsze, co Na pewno znacząco ułatwia proces produkcyjny. Każdy model wytwórczości ma bowiem unikalną specyfikę, która stawia przed użytą instalacją konkretne wymagania. Czasem są one wynikiem zewnętrznych norm określanych przepisami prawa, natomiast czasem szczegółowe zasady formułowane są w ramach polityki konkretnej firmy. Bez względu na występujące modele, armatura przemysłowa musi funkcjonować niezawodnie. Starania jej twórców są tym samym skierowane na systematyczne udoskonalanie wszystkich produktów.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • wibroprasy »

  Pigmenty do betonu, radzimy w tej i pozostałych materiach. Na stronicy www jednostki KONTEX wynajdziecie Państwo całą ofertę usług jakie firma dostarcza. Reprezentujemy firmę QUADRA i oczywiście nie jest to wyłączna firma, z którą stale współpracujemy. Jeżeli szukacie Państwo stabilnego partnera w biznesie to możecie być pewni, że KONTEX jest dokładnie takim partnerem. Zapraszamy nader serdecznie wszystkich zainteresowanych do grona zadowolonych Partnerów.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • sprężarki »

  Fabrykujemy, sprzedajemy i usprawniamy takie maszyny jak sprężarki, osuszacze i inne maszyny techniczne, które służą do przygotowywania powietrza. Staramy się by nasze wytwory i usługi były na niesłychanie wysokim poziomie, ponieważ jest dla nas nader ważkie usatysfakcjonowanie naszych Klientów. Kompletna oferta naszych usług i produktów technicznych odnajduje się na naszej stronie będącej w internecie. Zapraszamy na witrynę i do współpracy z naszą organizacją.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parking dla podróżnych lotnisko w mieście Gdańsk »

  Witryna jest prezentacją atrakcyjnej oferty postojowej parkingu Viktoria. Obsługujemy głównie klientów lotniska im. Lecha Wałęsy. Teren placu jest zagrodzony, można się nań dostać przez jedną bramę wjazdową. Oferujemy pięćdziesiąt monitorowanych przez 24 h miejsc postojowych. Organizujemy transport na lotnisko i na parking na obszarze miejscowości Gdańsk. Jednym z naszych plusów jest prywatność, jaką gwarantujemy wszystkim naszym gościom.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane - żurawie oraz suwnice jednodźwigarowe »

  Prohamat od wielu lat to symbol jakości oraz innowacyjności w przemyśle sprzętu transportu bliskiego na świecie. W zakresie naszego asortymentu odnajdą Państwo w większości przenośniki, które dzięki swoim dużym zaletom nośnym odnajdują swoich odbiorców nie tylko w Europie ale i na całym świecie. Dodatkowo produkowane przez Nas żurawie to znana marka na mapie firm z branży maszyn przenośnych oraz maszyn dźwignicowych. Produkujemy nie tylko żurawie stojące, które można zbudować w hali, na małej powierzchni. Możemy także skonstruować na indywidualne zamówienie żurawie specjalne, które są kompatybilne z potrzebami indywidualnego zamówienia. W ofercie mamy także suwnice, z pełnym serwisem a także gwarancją używania. Omiń pośredników!

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki, kruszarki »

  Koszty innowacyjnych maszyn przemysłowych wchodzących w skład produkcji są niezwykle duże, w czasie obecnego zastoju gospodarczego nie wszystkie przedsiębiorstwa są w stanie ponosić tego rodzaju koszty. Nasza firma wychodzi na przeciwko wciąż rosnącemu popytowi na remonty takich używanych w produkcji maszyn przemysłowych. Oferujemy przedsiębiorstwom kapitalne remonty własnych maszyn i urządzeń przemysłowych także dajemy gwarancję na takie wyremontowane przez nasz profesjonalny zespól maszyny. Prócz tego w ofercie naszej firmy znajdą państwo części wymienne do maszyn przemysłowych nowe przesiewacze wibracyjne lub odnawiane.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny

Najnowsze wiadomości:

Maszyny - nowa strona:

Adres: