Ateista

Ateista Ateista to strona traktująca o współczesnym braku wiary w Polsce. Ateista stawia pytania o realność faktu istnienia i działalności Boga. Zacytowane są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, znanych osób. Obecny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Publikowane artykuły są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane wybrane teksty pochodzące z Biblii. Jest to serwis dla osób szukających prawdy poza Kościołem. Serwis porusza aktualną tematykę oscylującą wokół niewiary.

Szczegóły strony www.ateista.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ateista.info.pl:

Ateista

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kawały na Prima Aprilis »

  Na portalu kawalynaprimaaprilis.pl możemy odszukać przykłady żartów, dowcipów czy wiele innych użytecznych wskazówek dotyczących święta prima aprilis. W momencie kiedy zbliżają się obchody wielkanocne wszyscy cieszymy się z okazji spędzenia trochę czasu z rodziną w świątecznej atmosferze. Jednak dla większości w największym stopniu wygadanym dniem jest 1 kwietnia, to właśnie wtedy bez problemu można robić żarty dookoła. W bardzo rozmaity sposób każdy obchodzą prima aprilis w rożnych częściach Europy. wielu sądzi, że początek obyczaju ma związek z rzymskim zwyczajem Cerialii, celebrowanym na początku kwietnia na cześć bogini Ceres. Według jednej z legend, kiedy poszukiwała ona swojej porwanej córki została wyprowadzona w pole. By jednak dowiedzieć się więcej powinniśmy wejść na portal. Ponad to na portalu odnaleźć można żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis. Prima aprilis poświęcano opowiadaniu zmyślonych historii, czynieniu różnych dowcipów i naigrawaniu się z naiwnych.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  Na stronie internetowejpowinniśmy odszukać dużo ciekawych informacji na temat tradycji obchodów powiązanych z z dniem żartów, kawały, dowcipy, geneza prima aprilis jako święta. Kiedyś przypuszczano, że obyczaj żartowania to czas kiedy rozpoczynają mścić duchy na żywych i ściągają nieszczęścia. Powszechnie wiadomo że chrześcijaństwo nie chciało się pogodzić z następnym pogańskim świętem Prima Aprilis rozpoczęło wiązać z Judaszem lakariotą. Dzisiaj znacznej części osób to czas, w którym powinni dać upust dobremu nastrojowi. Obojętnie, który zaciekawiony tradycyjnymi formami kpin z okazji żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis jest w stanie skorzystać ze wskazówek usytuowanych na stronie. 1 kwietnia to nie tylko tradycja, której początki sięgają starożytności, toponad to sposobność to uśmiechu, do spędzenia czasu w nietypowy mniej formalny sposób. Każdy codziennie jest bardzo zajęty, pracą, rodziną, szkołą.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  O ile szukają Państwo informacji na temat organizacji ślubu oraz wesela, to na pewno zaintryguje Was witryna www. Jak definicja witryna internetowa pokazuje, natraficie na niej dużo drogich wiadomości dotyczących organizacji ślubu oraz wesela. Oprócz materiałami i poradami wyszukają Państwo zarówno ogłoszenia z całej Polski. Między ogłoszeń odkryć można w tym także wynajęcie wozu do ślubu, wypożyczenie auli na wesele bądź też wynajęcie zespołu. Wszystko to odszukają Państwo na jednej zaledwie witrynie www! Posiadamy dodatkowo wyjątkową propozycję dla firm jakie chciałyby się polecać na łamach naszego portalu. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: