Strzyżów Info

Strzyżów Info StrzyżówTV to przedsiębiorstwo, które powstało w zakresie konkursu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”. Zajmujemy się produkcją reportaży przedstawiających zdarzenia z życia miasta jak i całego regionu. Jesteśmy pierwszą i wyłączną strzyżowską telewizją internetową. Łączymy relacjonowanie bieżących wydarzeń z promowaniem naszego miasta, w tym samym czasie będąc źródłem wiedzy na rzecz lokalnej społeczności. Staramy się ilustrować informacje w sposób odpowiedzialny i atrakcyjny, zwracając przy tym uwagę na życie społeczności uczniowskiej. StrzyżówTV tworzy grupa uczniów LO w Strzyżowie.

Szczegóły strony strzyzow.tv:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę strzyzow.tv:

Strzyżów Info

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklejka »

  Obiektem zainteresowań naszej firmy jest całkowite zaopatrzenie konkretnych wykonawców w narzędzia z dotyczących robót budowlanych, a także wszelkiego rodzaju elektronarzędzia. Oferujemy szansę kupna, wypożyczania, a także serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego, wynajem i dokonywanie wywiertów z użyciem różnych wierteł (włącznie z diamentowymi). Dzięki nam mają Państwo możliwość kupić elektronarzędzia i masywny sprzęt wszystkich najlepszych marek z całego świata. Wystarczy nas odwiedzić na: www.diam-pol.pl. Mamy do zaoferowanie także profesjonalne maszyny budowlane i dodatkowo surowce z zakresu budownictwa
  powszechnego. Wszystkie sprzęty można u nas serwisować. Dajemy gwarancję na wszelkie nasze usługi.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bella Dolina »

  Wielu ludzi kocha wędrować godzinami po sklepach – jest to tak oczywiste, że nikt nie powinien się z tym kłócić. Wystarczy tylko iść w sobotni wieczór do do losowo wybranego hipermarketu, a będzie to dla nas. Właśnie w celu spełnienia tych specyficznych oczekiwań zrodził się biznesplan o nazwie Bella Dolina. Jego celem wybudowanie centrum handlowego – największego nie tylko w Rzeszowie, ale i w całym województwie podkarpackim. Wszelkie informacje na temat owego centrum znajdziemy na Bella-dolina.pl. Informacje jakie tam znajdziemy są rzeczowe i rzetelne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biurowiec do wynajęcia Rzeszów »

  Biurowiec-rzeszow.pl – internetowa wizytówka firmy F.H.U. Duet na której przedstawiono ofertę wynajmu powierzchni biurowych w biurowcu MODO OFFICE położonego w Rzeszowie w dzielnicy Śródmieście – osoby znające Rzeszów wiedzą, że znając topografię miasta można tu dojechać omijając miejskie korki. Biurowiec jest nowo wybudowanym 3 kondygnacyjnym budynkiem przy którego projektowaniu, a następnie budowie wzięto pod uwagę wygodę pracowników. Na każde piętro przypada 2 kuchnie i 4 łazienki. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, a także alarm. Dodatkowo każde piętro i budynek posiadają niezależne od siebie alarmy, także z budynku powinny być zadowolone nawet najbardziej wymagające osoby.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: