Szkoła językowa Szczecin

Szkoła językowa Szczecin Jeśli nauka języków obcych, to tylko z firmą Mobile English. Chodzi przede wszystkim o język angielski Szczecin, ale w ofercie są dostępne także inne modne języki obce, a nawet lekcje dla cudzoziemców, którzy zamierzają nauczyć się mówić po polsku. Zainteresowani mają do dyspozycji różnorakie warianty usług. Są to zatem lekcje indywidualne i zespołowe, kursy przedmaturalne albo nawet angielski korepetycje Szczecin dla osób starszych. Lekcje prowadzone są zaś wyłącznie przez wyselekcjonowanych nauczycieli bądź native speakerów, jeśli klient tak sobie życzy. Poza tym w Mobile English można zlecić tłumaczenia tekstowe albo zatrudnić fachowca od tłumaczeń symultanicznych.

Szczegóły strony www.szczecin.angielskizdojazdem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.szczecin.angielskizdojazdem.pl:

Szkoła językowa Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sale Szkoleniowe Warszawa »

  Jesteśmy jednostką oświatową wyspecjalizowaną w nauczaniu i tłumaczeniu języków niezwykłych. Z reguły porównywalne placówki ograniczają osobistą propozycję do kilku najpopularniejszych języków, my poszliśmy o krok dalej ucząc mało popularnych języków skandynawskich, bałkańskich, słowiańskich, azjatyckich i arabskich. Dzięki takiemu postępowaniu oraz rzadkiej dbałości o jakość plus satysfakcję klienta zdobyliśmy sobie wielu kontrahentów firmowych, których obszar aktywności wykracza znacznie poza nasz kraj, a nierzadko nawet daleko poza Europę.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła pamięci »

  Ćwiczenie pamięci to metoda zapamiętywania ciesząca się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również wśród dorosłych. Kursy szybkiego czytania odbywają się na terenie całej Polski, a więc każda osoba zainteresowana poznaniem metody nauki czytania, ma go w zasięgu ręki. Szczególnie polecamy naukę szybkiego czytania, czy pisania dla dzieci, którą wspomóc może dostępny w naszej szkole program do nauki szybkiego czytania i pisania. Szkoła Pamięci Wojakowskich funkcjonuje już kilkanaście lat. Działalność swą opiera przede wszystkim na nauce szybkiego czytania, szybkiego uczenia się oraz szybkiego zapamiętywania. Trening pamięci w Szkole Wojakowskich pozwoli każdemu uczestnikowi na opanowanie technik czytania, technik zapamiętywania oraz technik pamięciowych.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-DZIENNIK »

  Chmurkowo jest innowacyjną platformą przeznaczoną dla przedszkoli. Portal usprawnia pracę kierowników placówek, nauczycieli oraz rodziców. Jedną z aplikacji systemu jest e-dziennik. Dziennik online to nowa forma komunikowania się dydaktyków z rodzicami przedszkolaków. Rodzice mogą w każdej chwili zapoznać się z harmonogramem danego dnia w placówce, zobaczyć, jak ich dziecko radzi sobie w nauce. Zapraszamy wszystkich zaciekawionych na witrynę www.chmurkowo.pl, gdzie widnieją dokładne informacje na temat funkcjonowania platformy.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: