Przedszkole Ursynów, Piaseczno

Przedszkole Ursynów, Piaseczno Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami. Posiadamy własny, pełen zieleni ogród oraz dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dostęp do budynku i na teren przedszkola ograniczają elektroniczne systemy zabezpieczające.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.akademia-przedszkolakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.akademia-przedszkolakow.pl:

Przedszkole Ursynów, Piaseczno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • język angielski »

  Jedną z najlepszych metod weryfikacji znajomości języka angielskiego jest toefl. Jest to w dużej mierze wyspecjalizowany ankieta składający się z szeregu różnorodnych zadań, które rozwiązywane są za pomocą kandydatów. Sprawdzana jest w tym samym czasie sztuka mówienia natomiast pisania w języku angielskim, i na bank umiejętność rozumienia języka angielskiego zarówno w formie pisanej kiedy również natomiast mówionej. Ciężko o lepszą metodę sprawdzenia znajomości języka angielskiego, w zasadzie iż jest to strategia niezmiernie obiektywna i rzetelna.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business english Warszawa »

  Nauka języków obcych nigdy wcześniej nie sprawiała tyle radości! Niemiecki, francuski, rosyjski i mnóstwo innych - z naszą szkołą zaczniesz nimi perfekcyjnie władać. Porzuć w niepamięć nudne ćwiczenia, w czasie których myślisz tylko o tym, jak niepostrzeżenie się stąd ulotnić. School 4 You w najlepszy sposób łączy luźne zajęcia ze skutecznym przekazywaniem wiedzy.
  Po rozpoznaniu umiejętności ucznia, dopasowujemy do niego jak najlepszy styl nauczania, tak aby wykorzystać największą możliwą ilość pozytywnych czynników. Zobaczysz, jak w okamgnieniu pozwolisz sobie na konwersację w języku, który chciałeś opanować.
  Zajrzyj na naszą stronę, by poznać dokładną ofertę School 4 You. Zaskoczy Cię różnorodność metod przekazywania wiedzy, obecnych w naszej placówce.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pod żaglami »

  Firma 3oceans organizuje od dłuższego czasu szkołę pod żaglami. Są to tygodniowe i dwutygodniowe lub miesięczne i dwumiesięczne rejsy edukacyjne dla młodzieży. W czasie ich trwania nastolatki pod okiem swoich pedagogów realizują wytyczne programu szkolnego, wykonują zlecone im prace, czytają lektury i rozwiązują zadania. Fakt przynależenia do załogi żaglowca rozbudza w młodych ludziach zamiłowanie do nauki, pogłębiania swoich umiejętności. Wiedza przychodzi do nich nie tylko pod postacią teorii, ale przede wszystkim cennej praktyki.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: