Utrzymanie czystości Podkategoria: Utrzymanie czystości

 • Orzechy piorące »

  Orzechy piorące to stosunkowo nowy produkt w Europie. W konsekwencji wzrostu zainteresowania orzechami piorącymi powstała nasza witryna, która ma za zadanie propagowanie ciekawego towaru. Indyjskie orzechy piorące to niezwykły towar, który doskonale zastępuje nie tylko każdy proszek do prania lecz jednocześnie płyn do mycia. Indyjskie orzechy piorące przybyły do nas z Nepalu i są naturalnym materiałem myjącym. W serwisie przedstawiamy opis orzechów piorących i metody ich wykorzystania.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne środki czystości »

  Środki Bio9, którym poświęcony jest serwis, stosowane są w oczyszczalniach ścieków. Na te środki czystości składają się rozmaite bakterie o pożytecznych właściwościach. Ich najważniejszym zadaniem jest przede wszystkim skuteczne udrażnianie rur. Promowana witryna zawiera link prowadzący do sklepu, gdzie dostępne są te produkty.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne »

  Jeżeli poszukujesz czegoś z obszaru: instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, clean room, pomieszczenia czyste, Tsam.com.pl to należyty wybór. Nasza firma charakteryzuje się profesjonalizmem, dobrymi warunkami finansowymi, elastycznymi rozwiązaniami i kreatywnymi pomysłami. Na dodatek zajmujemy się też wielorakimi usługami budowlanymi, planowaniem, doradztwem technicznym oraz dodatkowo kosztorysowaniem inwestorskim.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi: parkiety, panele, cyklinowanie w Krakowie »

  Firma ta od lat remontuje, przeprowadza renowacje wszelkich podłóg w krakowskich domach, mieszkaniach, firmach i instytucjach. Każde nowe zlecenie traktujemy priorytetowo, w którym zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zlecone prace wykonujemy z zaangażowaniem i terminowo, zachowując równocześnie wysoką jakość świadczonych usług oraz niskie ceny. Każde swoje działanie opieramy na profesjonalizmie i kulturze osobistej pracowników. Dzięki temu z naszych usług skorzystało już wiele osób prywatnych, firm i instytucji.
  Opis wykonanych usług:
  - układamy parkiet w Krakowie,
  - malujemy i tapetujemy ściany,
  - kładziemy glazury i terakoty
  - montujemy regipsy i sufity podwieszane,
  - kładziemy i cyklinujemy parkiety w Krakowie,
  - montujemy drzwi i okna,

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin Warszawa »

  Reklamowana witryna zawiera informacje dotyczące oferty firmy porządkowej Breclean. Stosujemy skuteczne i elastyczne metody oparte na indywidualnych potrzebach zleceniodawcy. Pranie wykładzin Warszawa zapewnia dobrze wykonaną pracę oraz dbałość o szczegóły. Pracujemy na podstawie nowoczesnych technik i profesjonalnego sprzętu niemieckiej marki. Na stronie zamieszczony jest cennik usług oraz inne szczegóły dotyczące naszej pracy.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Kraków »

  Działania firmy Justa ogniskują się na wykonywaniu usług porządkowych. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi w mieście Kraków i w okolicach. Nasi klienci otrzymują rzetelną obsługę i wysoką jakość usług. Wybieramy preparaty czyszczące odpowiednio do typu wykonywanych prac. Sprzątamy mieszkania prywatne, obiekty noclegowe, firmy, klatki schodowe itp. Kładziemy ogromny nacisk na dokładne realizowanie zadań. Oferta naszej firmy obejmuje czyszczenie i pranie dywanów. Gwarantujemy szeroki przekrój usług dopasowanych do potrzeb klienta.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Szybki rozwój ekonomiczny wraz z towarzyszącym temu zjawisku wzrost produkcji przemysłowej skutkują dewastacjami ekologicznymi. Ze względu na zmniejszające się zasoby pitnej wody, warto pomyśleć o ochronie przyrody. Nie mogąc wpłynąć na działanie dużych wytwórni i zakładów przemysłowych, wytwarzających zanieczyszczenia, można za pomocą nieskomplikowanej metody zatroszczyć się o nieodzowne każdemu człowiekowi źródło czystej wody. Podążając za osobami, którym nie jest obojętna kwestia oczyszczania ścieków firma Ekopan stworzyła możliwość wybudowania oczyszczalni przydomowych. Oparte na naturalnych procesach biologicznych oczyszczalnie ścieków proponowane przez przedsiębiorstwo Ekopan przynoszą także korzyści finansowe. W obrębie strony Ekopan.pl znajduje się szeroki opis oferty firmy, wśród której wymienić można wszystkie czynności związane z budową proponowanych narzędzi uzdatniających. Poza wyżej wymienionymi pożytkami przydomowe oczyszczalnie także przyzwoicie wyglądają w ogrodzie, stanowiąc przyciągające dekoracje.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPChemia »

  Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz środków czystości takich jak: proszki do prania, mydła w płynie, środki piorące i dezynfekujące. Zajmujemy się także usługami elektrycznymi, ogólno-budowlanymi oraz sprzątaniem obiektów.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin warszawa »

  Przedsiębiorstwo Komplex Cleaning Service specjalizuje się w profesjonalnym praniu dywanów w prywatnych mieszkaniach oraz u przedsiębiorców. Bogata oferta świadczonych usług oraz wysoki poziom usług są gwarancją satysfakcji każdego Klienta, który zleca firmie pranie dywanów, czy tapicerek. Ekipa używa najskuteczniejszą metodę wysokociśnieniową, która usuwa brud nie doprowadzając do przemoczenia dywanu. Wszelkie informacje o technice czyszczenia, a także o aktualnych cenach zawarto na prezentowanej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin Warszawa »

  Firma Bearman specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu zabrudzonych powierzchni, już od 15 lat świadcząc usługi w innych przedsiębiorstwach, miejscach pracy, czy mieszkaniach prywatnych swoich Klientów. Bearman oferuje skuteczne pranie verticali Warszawa, czyszczenie tapicerki, usuwanie graffiti, a także pranie dywanów w Warszawie. Nowoczesny sprzęt oraz sprawdzona technika prania gwarantują satysfakcję i zadowolenie wszystkich Klientów. Na stronie internetowej zamieszczono szczegółowy cennik usług oraz dane kontaktowe do firmy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje przeciwwodne »

  Na stronie zaprezentowano firmę Aqua Tech, która zajmuje się hydroizolacjami. W zakres usług firmy wchodzi projektowanie izolacji przeciwwodnych oraz doradztwo. Izolacje przeciwwodne mogą być przez firmę regularnie monitorowane. Ze szczegółami działalności firmy Aqua Tech można zaznajomić się na stronie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odświeżacze powietrza »

  AromaCorp jest dużym liderem w obszarze branży zwanej aromamarketing. Propozycja przedsiębiorstwa przeznaczona jest dla najróżniejszych spółek oraz osób prywatnych. Można tu nabyć towary pracujące jak duże odświeżacze powietrza. Oferujemy oryginalne rozwiązania bazujące na unikatowych kompozycjach zapachów. Do produkcji nośników zapachowych stosowane są najwyższej jakości olejki. AromaCorp prowadzi współpracę z wieloma spółkami partnerskimi. Więcej na temat celów AromaCorp dowiecie się Państwo na witrynie www.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MultiEkspert - Firma sprzątająca Kielce, czystość jest naszą domeną! »

  MultiEkspert - Firma sprzątająca. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. W ofercie: pranie powierzchni tekstylnych w tym pranie dywanów Kielce i a także czyszczenie tapicerki Kielce, sprzątanie biur, bezpieczne szorowanie płytek i inne. Wejdź na stronę! Dla firm oferujemy niższe stałe abonamentowe ceny na sprzątanie biur

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Kraków »

  Firma El-Be to doświadczony zespół specjalistów w sprzątaniu. Świadczymy usługi w zakresie: sprzątania biur, porządków po remontach czy mycia okien i przeszkleń. Na rynku działamy już od 2009 roku. Staranność jest naszą wizytówką. Realizujemy zadania w Krakowie i na terenie całego woj. małopolskiego. Nasza firma sprzątająca Kraków używa tylko ekologicznych środków czystości. Mamy doświadczenie w sprzątaniu biur, klubów fitness czy domów. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy El-Be.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne środki czystości »

  Oferujemy państwu ekologiczne środki czystości dla wszystkich gospodarstw domowych, w któych w szczególności dba się o czystość i porządek z wykorzystaniem produktów ekologicznych. Obecnie większość producentów środków czystości sprzedaje swoje produkty, które są zubożone, dlatego chcemy państwu zaoferować najlepsze środki, dające najlepsze efekty w czasie codziennych porządków. W naszej ofercie znajdują się płyny piorące, do płukania wszelkiego rodzaju tkanin, płyny do mycia naczyń i wiele innych.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Warszawa »

  KONTRAKT - KS gwarantuje szeroko pojętą obsługę innym firmom. Ta firma to równocześnie agencja ochrony Warszawa, gwarantująca ochronę np. obiektów. Ważne miejsce w ofercie zajmują usługi sprzątania profesjonalnego. Z usług firmy korzystają między innymi biura czy wspólnoty mieszkaniowe. Ze szczegółami działalności tej firmy zapoznamy się w serwisie.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Warszawa »

  Reklamowana strona internetowa należy do firmy Insekt-der. Dzięki profesjonalnej dezynsekcja Warszawa na zawsze pozbędziesz się intruzów. Więcej na temat naszej obfitej oferty jest w serwisie internetowym.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Utrzymanie czystości

Najnowsze wiadomości:

Utrzymanie czystości - nowa strona:

Adres: