Pompa ciepła

Pompa ciepła PBiI ABT oferuje wszechstronne usługi powiązane z montażem pomp ciepła. Przedsiębiorstwo to zarówno projektuje, jak również kompleksowo wykonuje instalacje. Pompa ciepła to urządzenie przede wszystkim całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań można znacznie obniżyć koszty energii. Za pomocą urządzenia można nie tylko ogrzać budynek, ale również przygotować ciepłą wodę. Pompy mogą być montowane zarówno w domach, jak również biurach czy szkołach. Pompy tego rodzaju korzystają z energii słońca deponowanej np. w powietrzu.

Szczegóły strony www.p-ciepla.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.p-ciepla.pl:

Pompa ciepła

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pompa ciepła »

  Pompy ciepła potrafią odzyskać do 75% energii słonecznej skupionej w gruncie, powietrzu lub wodzie. Takie pompy gwarantują przeobrażenie uzyskanego ciepła w ciepło użytkowe, tzn. że posiadacz takiej pompy będzie mógł skorzystać z energii słonecznej by przygotować ciepłą wodę lub wykorzystać taką energię do celów grzewczych. To urządzenie pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zapewnia ochronę komfortu klimatycznego posiadaczy! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź na naszą stronęorazzobacz, jak bardzo te urządzenia są przydatne oraz niesamowite!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki purmo »

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu oryginalną serię baterii łazienkowych i kuchennych.Godziwe funkcjonowanie armatury grzewczej zależy w dużej mierze od poprawnie rozprowadzonego wyznacznika ogrzewającego w poszczególnych grzejnikach.Dokonując zakupu produktów systemu PERFEKT zdołacie Państwo wytypować odpowiedni mebel do montażu, w pomyślnych cenach dostarczonych na naszej stronie internetowej, z długim czasem płatności do 365 dni!Cechują się one naturalnością. Ekonomiczność jakości sprawia, że instalacja ta idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzator Wrocław »

  Firma INSTALATOR-KONSERWATOR z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi w zakresie wszelkich usterek związanych z elektryką, hydrauliką, instalacjami gazowymi oraz systemami wentylacji. Zajmuje się sprzedażą, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym klimatyzacji. Reperuje klimatyzatory i nie dopuszcza do ich kolejnych awarii. Firma współpracuje z takimi markami jak AIRWELL, FUJITSU, LG, TOSHIBA i SAMSUNG. Zawsze stara się przyjechać na wezwanie, a jeśli nie może, prosi o pomoc zaprzyjaźnione firmy. Nigdy nie pozostawia klienta samemu sobie.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: