pomiary elektryczne

pomiary elektryczne Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
- szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
- sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
- czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
- pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
- oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
- przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

Szczegóły strony www.pomiary-elektryczne.slask.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pomiary-elektryczne.slask.pl:

pomiary elektryczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • żyrandole »

  Na luksusowe plafony aktualnie może umożliwić sobie znacznie większa część populacji, niż to bywało w uprzednich dekadach. Co więcej, samo zapotrzebowanie na tego typu przedmioty podniosło się wraz z możliwościami zestawienia tego co jest modne w odrębnych krajach i wraz z dostępem do różnego rodzaju massmediów. Poczucie stylistyki nie rozpoczyna się już i nie kończy wyłącznie na żyrandolu, czy lampie stworzonej z drewna, których klosz wykończony jest ze słabej jakości surowca. W dzisiejszych czasach każdy, kto dba o cudowny wystrój własnego domu, ma świadomość, iż lampy i żyrandole są doskonałym ich uzupełnieniem. Nadto, okazały wybór oświetlenia pozwala na urządzenie pomieszczenia w dowolny sposób.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampa »

  Duża rozmaitość stylistyk i wzornictwa lamp, karniszy i żyrandoli dogodzi gustom największych oryginałów. Halogeny mają taką przewagę nad normalnymi żarówkami, iż są znacznie trwalsze i wydzielają znacznie więcej światła. Do wnętrz z niskim sufitem kapitalnie pasują plafony. Główne oświetlenie najpoprawniej by było rozproszone i nie zbytnio ostre, tak aby nie męczyło wzroku. W pomieszczeniach, w których pracujemy trzeba uważać żeby światło było stosownie dopasowane, zbyt ostre będzie męczyło wzrok tak samo gdyby było zbyt słabe. Zobacz pokaźną ofertę designerskich lamp. Poprzez jasne, umocowane pod stropem źródło światła możemy optycznie dołożyć wysokości pomieszczeniom, z kolei nisko umocowana oprawa i skierowane w dół światło pozwoli optycznie obniżyć zbyt wysoki strop. Większe i zaciemnione wnętrza potrzebują większej ilości źródeł światła. Oświetlenie pomieszczenia powinno być stosownie dostrojone do jego funkcji, barwa i natężenie światła sztucznego szczególnie w pomieszczeniach, gdzie pracujemy jest nadrzędnym elementem warunkującym zdrowie i długie funkcjonowanie naszych oczu. Nastrojowe, subtelne światło zdołamy uzyskać za pomocą kinkietów.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasilacze UPS »

  Na opisywanej stronie www znajduje się oferta sklepu z oświetleniem El-Mark.Dokładny zakres udostępnionych produktów a także ich katalog wraz z pełnym opisem i cennikiem jest widoczny na stronie www. El-Mark wykonuje wszelkie usługi elektroinstalacyjne oraz oświetleniowe przeszło osiemnaście lat w całej Polsce. Wykaz inwestycji wykonanych przez firmę jest uwidoczniony na firmowej witrynie, co dodatkowo świadczy o profesjonalizmie El-Mark. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: