Szkoły Policealne Warszawa

Szkoły Policealne Warszawa Szkoła Główna Biznesu posiada uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Kuratorium Oświaty, decyzją Starosty Powiatu Warszawskiego w celu Liceum Ekonomicznego 89/2000 z dnia 11.10.2000 r. Liceum Handlowego 90/2000 z dnia 11.10.2002 r. W celu Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego w celu Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 64/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. W celu Liceum Ogólnokształcącego w celu Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st.Warszawy decyzją nr 63/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. W celu Policealnego Studium Zawodowego uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 20/BE/2003 z dnia 08 lipca 2003 roku.

Szczegóły strony www.biznesszkola.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.biznesszkola.pl:

Szkoły Policealne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Email Marketing »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjny przetarg drogowy »

  Jeżeli interesują Cię różne przetargi, to powinieneś wejść na tę stronę. Można tu odnaleźć zamówienia publiczne z licznych branż, np. instalacyjnej. Znajdziemy tutaj ciekawe zlecenia z największych obszarów kraju. Najwięcej miejsca zajmują na stronie przetargi drogowe i z działu wentylacji. Ci, którzy chcą znaleźć przetarg drogowy powinni tu zajrzeć. Popularnością pośród przedsiębiorstw cieszą się między innymi budowlane przetargi publiczne. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi ogłoszeniami publicznymi.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet »

  Zarabianie przez sieć stało się dziś bardzo modne. W ten sposób można naprawdę zrobić błyskotliwą karierę! To bardzo dobra metoda na dorzucenie kilku groszy do kieszonkowego czy stypendium, ale też jako praca dorywcza. Ten rodzaj zarabiania chwalą sobie niepełnosprawni, młode mamusie czy osoby na urlopach zdrowotnych. Metody na zarobek w sieci opisane są na ebiznesblog.pl. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi. Może jakiś bardzo Wam się spodoba i będziecie tak zarabiać? Życzymy powodzenia i udanych interesów!

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: