Studia

Studia Wybór kierunku kształcenia należy do jednej z najważniejszych życiowych decyzji. Aby przyspieszyć jej podjęcie wszystkim absolwentom szkół średnich, utworzyliśmy poradnik maturzysty online o nazwie uczelnie.info.pl. Poza wykazem szkół wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miastach w całej Polsce, zamieściliśmy dokładny opis wszystkich kierunków. Oferta obejmuje studia magisterskie i inżynierskie w trybie stacjonarnym, wieczorowym i zaocznym. Zajmujemy się propagowaniem projektu „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy szkoły wieloaspektowej ocenie i wybieramy spośród nich grupę uczelni, które gwarantują dobrą jakość nauczania, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

Szczegóły strony www.uczelnie.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.uczelnie.info.pl:

Studia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia Podyplomowe »

  Wielu młodych ludzi decyduje się na rozpoczęcie studiów humanistycznych nie zastanawiając się w ogóle, czy będą mieli później sposobności na odszukanie dobrej pracy. W dzisiejszych czasach w Polsce studiuje ogromna ilość osób, wszak nie wszyscy po odebraniu dyplomu z łatwością odnajdują zatrudnienie. Obecnie tytuł magistra zupełnie nie musi dawać nam dobrych perspektyw zarobkowych. Niejednokrotnie dobrze jest później ukończyć jeszcze studia podyplomowe o kierunku:
  Edukacja dla bezpieczeństwa, które dadzą nam już konkretny zawód. Nasza uczelnia Wyższa Szkoła Biznesu ma nadzwyczaj szeroką propozycję kształcenia w tym zakresie i każdy powinien w niej znaleźć coś dla siebie. Taka forma nauczania jest już płatna, lecz powinno się ją traktować w kategoriach lokaty w swoją przyszłość. O ile otrzymałeś tytuł magistra oraz nie możesz znaleźć dobrej pracy, to powinieneś rozejrzeć się za dalszą edukacją, która pozwoli Tobie na zdobycie dodatkowych umiejętności w szerszej dziedzinie.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Historia lotnictwa »

  Gorąco witamy na stronie o historii lotnictwa polskiego. Przeczytasz tu ciekawe informacje o pilotach, lotnictwie polskim z okresu 1910 do czasów obecnych. Strona została podzielona na dużo kategorii aby łatwiej można było znaleźć ciekawy artykuł. Kategorie główne strony to: - polscy piloci, -bitwy (powietrzne), -wydarzenia historyczne (powiązane z lotnictwem oczywiście), -samoloty. Serwis jest systematycznie uzupełniany o nowe artykuły. W niedalekiej przyszłości pojawi się nowy dział - aktualne wydarzenia . Zapraszamy do lektury - kawałek polskiej historii w zasięgu ręki.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing studia Warszawa »

  Na naszej stronie znajdziesz wyszukiwarkę, która pozwoli znaleźć atrakcyjny kierunek studiów. Informator o uczelniach z Warszawy z wielu dzielnic takich jak Bemowo, aktualności oraz wysokość czesnego, wiele szkół z opisami oraz galerią zdjęć. Studia zaoczne i studia dzienne na kierunku filologia hiszpańska mogą stać się furtką do przyszłej kariery zawodowej. Portal dla studentów Wydziału Mikrobiologii, którzy chcą zmienić kierunek studiów albo rozpocząć studia podyplomowe.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: