Serwis aparatów fotograficznych

Serwis aparatów fotograficznych Serwis aparatów fotograficznych wielu popularnych producentów : Sony, Kodak, Panasonic. Nasz serwis znajduje się w Warszawie, ponadto naprawiamy aparaty fotograficzne z całej Polski - wystarczy wysłać do nas uszkodzony sprzęt. Na dokonane naprawy udzielamy gwarancję. Dodatkowo oferujemy części zamienne do aparatów, a także akcesoria jak np. akumulatory. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Szczegóły strony www.elkord.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.elkord.pl:

Serwis aparatów fotograficznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Montaż kontraktowy SMD »

  Utworzona w 1993 r. firma SMD Wierzbicki zajmuje się usługami kontraktowego montażu elektroniki SMD i THT. Jest także wyróżniającym się w skali Polski dostawcą towarów, dla których bardzo istotny jest wysokiej jakości montaż SMD. To także firma, która produkuje najwyższej jakości produkty. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami z całego świata. Prawie 18-letnie doświadczenie i cały szereg zakończonych zleceń.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie magazynowe »

  Na naszej stronie prezentujemy kilka wyjątkowo praktycznych narzędzi jakie służą sprawnemu magazynowaniu oraz ewidencjonowaniu towarów. Pośród prezentowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo np: szafy na narzędzia, czytniki kodów paskowych, czytniki kart plastikowych wykorzystywanych do kontroli wejścia oraz ewidencji czasu pracy pracownika, a także oprogramowanie wykorzystywane do zarządzania narzędziownią, magazynami i wypożyczalniami sprzętu. Dostępne dla Państwa rozwiązania sprawiają, że program do inwentaryzacji a także utrzymanie porządku w narzędziowni okazują się zdecydowanie prostsze. Poprawia to wydajność pracy, a dzięki temu również jej efektywność. Wykonujemy też oprogramowanie na zamówienie naszych odbiorców, aby całkowicie spełnić państwa oczekiwania w zakresie magazynowania.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Wrocław »

  Głównym profilem działania działalności Pramost jest klimatyzacja, chłodnictwo oraz zakładanie lodowisk. Branża ta została opanowana przez nas do perfekcji, dzięki kilkunastoletniemu stażowi nabytemu podczas funkcjonowania firmy na rynku nie tylko dolnośląskim ale i w pozostałej części Państwa. W ofercie znajduje się wiele wyjątkowych urządzeń, np. wytwornice lodu chłodzącego napoje.
  Pramost realizuje usługi od podstaw, czyli od projektu, poprzez realizację i montaż. Tworząc urządzenie od samego początku dbamy by był on wykonany z najlepszych materiałów, gwarantował prawidłowe funkcjonowanie, poparte wieloma testami sprawnościowymi ale także dążymy do tego by był ekonomiczny w użytkowaniu.

  Pramost Piotr Grajek
  Diamentowa 21
  668 175 941
  52-215 Wrocław
  pramost@pramost.pl

  NIP: 8992495539

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: