Nauka jazdy Gdańsk

Nauka jazdy Gdańsk Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.link text

Szczegóły strony www.gdprawko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gdprawko.pl:

Nauka jazdy Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Ursynów, Piaseczno »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami. Posiadamy własny, pełen zieleni ogród oraz dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dostęp do budynku i na teren przedszkola ograniczają elektroniczne systemy zabezpieczające.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aeroklub Rzeszowski »

  Cała masa przedstawicieli młodzieży nieustannie przeklina nudę. Z całą pewnością spowodowane jest to małą ilością ciekawych i zajmujących zainteresowań. Dobre wieści dla takich ludzi przynosi portal aeroklubrzeszow.pl. Dowiemy się tam, jak zdobyć jedną z najbardziej pożądanych zdolności – mianowicie umiejętność prowadzenia aeroplanu. Jak łatwo można się domyślić początki do łatwych nie należą. Począwszy od czasu, gdy zaczniemy lekcje do zostania pilotem czeka długa droga. Jednak jeżeli będziemy ciężko pracować z pewnością czeka nas świetlana przyszłość.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Warszawa »

  Szkoła językowa Akces – Benefit to idealne rozwiązanie dla wszystkich ludzi, życzących sobie wysokiej jakości jak i skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces – Benefit mogą pobierać naukę również z języka niemieckiego, francuskiego bądź hiszpańskiego. Szkoła własne placówki posiada w różnych regionach Polski. Osoby zamieszkujące takie miasta jak Łódź, Warszawa bądź też Poznań lub też Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces – Benefit. Specjaliści tam pracujący już początku współpracy stają naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego bądź też niemieckiego, ma możliwość chodzić na lekcje próbne. Natomiast wszystkie zajęcia przeprowadzane są w nielicznych zespołach, dzięki czemu nauka języka odbywa się w stosownych okolicznościach.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: