Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Kancelaria Podatkowo Finansowa Elżbieta Lichowska świadczy usługi z zakresu podatków oraz finansów. Jest to biuro rachunkowe, które obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i prawne. Do głównych naszych usług należą: prowadzenie ksiąg handlowych, sprawozdań firmowych, ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, CIT, VAT, reprezentowanie w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym. Oferujemy również: przygotowanie umów, biznes planów, a także dokumentów rejestracyjnych. Zapewniamy również porady oraz konsultacje w zakresie prawa, podatków oraz spraw księgowych. Siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w sąsiedztwie Nowego Sącza - w Nawojowej 779.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Zachęcamy do odwiedzenia witryny firmowej Biura Nieruchomości Samborska w Rzeszowie. Nasza firma powstała w 1995 roku i poprzez ten długi czas zdobyła zaufanie pośród wielu zadowolonych klientów. Główną dziedziną działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W firmie Biuro Nieruchomości Samborska pracują stosownie przygotowani pracownicy, którzy doradzą Pańtwu przy zakupie mieszkania lub domu. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę, na której znajdziecie Państwo potrzebne informacje.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampy solarne »

  Podczas kupowania najciekawszego rodzaju oświetlenia z którego zamierzamy korzystać w swoim domu mamy aktualnie naprawdę duże możliwości, wśród których warto jest wspomnieć chociażby o takich rzeczach jak oświetlenie led. Wykorzystane oświetlenie solarne dają całe mnóstwo godnych uwagi zalet, do których można zaliczyć przede wszystkim ogromną wydajność takiego oświetlenia. Technologia ta jest bardzo popularnie stosowana w różnych urządzeniach elektronicznych(np. oświetlenie uliczne), zwłaszcza w postaci wielofunkcyjnych diod, równocześnie jednak bardzo dobrze może ona służyć jako zwykłe oświetlenie pokojowe – wszystkie te możliwości są tak ciekawe, że praktycznie grzechem byłoby z nich wszystkich nie korzystać!

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ankieta internetowa »

  W naszym serwisie metoda prowadzą największe polskie firmy. Oferujemy pełen dyscyplina usług: Mamy w bazie 55 tyś. respondentów spośród całej język ojczysty akceptowalny wypełniania ankiet, posegregowanych wg. wieku, wykształcenia, płci, regionu natomiast zawodu. Przed zleceniem wypełnienia ankiet ustalają kraina wymagania odnośnie respondentów. W Ankieter.pl znajdą kraina wszystkie istniejące funkcjonalności tudzież metody pozwalające wykonywać dowolne badanie.. krajowy kapela to doświadczeni ankieterzy tudzież analitycy. Naszą specjalnością są metoda wspomagane Panelem Internetowym – za pomocą temu mają kraina na bieżąco wjazd akceptowalny wyników. Rozpowszechniamy podejście, szukamy respondentów, docieramy do klientów oraz firm, przygotowujemy raporty zaś prezentacje z badań.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro - Office Complex »

  Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy,
  wynajęcia lokalu, prowadzenia sekretariatu czy księgowości.
  Dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom w ofercie Wirtualne Biuro, pełna księgowość oraz sprzedaż i rejestracja spółek z o. o. Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.
  Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu.

  Ponad to:

  Sprzedaż spółek

  Zakładanie spółki

  Oraz:
  Świadczymy pełen zakres usług związanych z powoływaniem
  i rejestracją spółek, zarówno prawa handlowego, jak i osobowych. Możemy wspierać klienta w poszczególnych czynnościach związanych z powołaniem i rejestracją spółki,
  lub też przeprowadzić w imieniu klienta, na podstawie pełnomocnictwa, pełną inkorporację podmiotu wraz ze wszystkimi niezbędnymi zgłoszeniami oraz rachunkiem bankowym.
  Zarejestrowana przez nas spółka może następnie pozostać pod naszym adresem, mieć u nas biuro rachunkowe linię telefoniczną, email, możemy prowadzić obsługę korespondencji. Świadczymy również wszystkie usługi korporacyjno - administracyjne, takie jak obsługę zgromadzeń udziałowców, prowadzenie sprawozdawczości rocznej, pełną księgowość wraz ze sprawozdawczością finansową
  i podatkową.
  W ofercie gotowe spółki, rejestracja spółki z o.o. w pełni zarejestrowanych, włącznie z numerem NIP oraz rachunkiem bankowym, jak również szybkie zakładnie spółki.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz »

  Często potrzebne Ci są różne formy dokumentów notarialnych, których napisania podejmie się kancelaria notarialna prowadzona przez magistra prawa Piotra Farona.

  Jeśli potrzebujesz szybko napisać istotny akt który wymaga podpisu notariusza lub chcesz przygotować aneks notarialny pod postacią umowy majątkowej – notariusz Piotr Faron sporządzi go dla Ciebie zgodnie z panującymi przepisami.

  Po pomoc notariusza zapraszamy do miejsca działania kancelarii w ciągu tygodnia (oprócz weekendów), biuro mieści się na ul. Tadeusza Kościuszki 40/1. Warto najpierw zarejestrować się na konsultacje z notariuszem za pośrednictwem telefonu lub korespondując drogą elektroniczną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse Katowice »

  Strona opisuje lokalne oferty banków, promocje oraz opcje pozyskania kredytów gotówkowych, pożyczek hipotecznych i produktów konsolidacyjnych. Adresatem strony są klienci, poszukujących rozwiązań adekwatnych do ich sytuacji majątkowej. Dzięki referowanej stronie da się łatwo zbadać zdolność finansową, zmniejszyć długi przez konsolidację i optymalizację wydatków. Serwis wyróżnia się zrozumiałym językiem przez co nie ma ograniczeń wiekowych. Informacje aktualizowane są co parę dni, a promowane oferty znaleźć można w czołówkach rankingów wielu renomowanych magazynów. Dzięki niniejszej stronie szybko przez Internet odnajdziesz ofertę w sam raz dopasowaną do Ciebie. Sprawdź!.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomości poznań »

  Biuro Obrotu Nieruchomościami BAJON - nieruchomości poznań . Świadczymy usługi w zakresie : kupna-sprzedaży mieszkań, domów, działek budowlanych, rekreacyjnych, pod aktywizację gospodarczą, najmu-wynajmu mieszkań, domów, lokali użytkowych, hal, magazynów, placów zarówno w samym Poznaniu, jak i okolicach oraz w całej Polsce . Nieruchomości Poznań Bajon to firma, w której kompleksowo doradzamy i towarzyszymy Państwu przy całym procesie kupna-sprzedaży lub najmu-wynajmu nieruchomości . Proponujemy również pomoc w zakresie obsługi prawnej i notarialnej . Nieruchomości Poznań współpracują z bankami, więc z łatwością wskażemy Państwu najlepsze rozwiązania kredytowe . Biuro działa w oparciu o licencję nr 5505, jest zrzeszone w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej oraz uczestniczy w programie Grupa 3000 .

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Zaksiegujemy.pl oferuje wszechstronne usługi jako profesjonalne biuro rachunkowe. Bydgoszcz i okolice to miejsce, gdzie to biuro rachunkowe świadczy swe usługi. Szczególne miejsce wśród usług zajmuje wypełnianie deklaracji podatkowych. Omawiane biuro dysponuje wymaganymi uprawnieniami i ubezpieczeniami. Powyższe biuro obsługuje firmy o profilu handlowym oraz innych. W dodatku działalność Zaksiegujemy.pl obejmuje usługi kadrowo - płacowe.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Idealny księgowy »

  Świadczymy usługi rachunkowe dla dowolnej wielkości podmiotów gospodarczych, osobowości fizycznych, w tym również fundacji czy też zrzeszeń prowadzących działalność statutową, ale też gospodarczą. Prowadzenie księgowości i rachunkowość to te dziedziny, bez których nie może obejść się ani jeden właściciel firmy, czy też jakakolwiek mała lub spora firma. Niestety bardzo często wynajęcie grupy rachunkowych przez pośredników nie jest tanie i nie każdego stać na opłacenie tego, tym bardziej, że musimy im dać miejsce do pracy. Biuro rachunkowe Kraków rozwiązuje tego typu trudności. Tym bardziej, że wszyscy mają umożliwione wynajęcie biura rachunkowego do regularnych wyliczeń, za niewielkie kwoty. Biuro oferuje usługi dla mniejszych a także dużych przedsiębiorstw, jak również w razie wymaganej sytuacji służy wsparciem swoim klientom. Wszystkie usługi – prowadzenie rachunków, wystawianie faktur, remanent – są w konkurencyjnym przedziale cenowym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Szukasz dobrego ubezpieczenia dla siebie? Multiagencja Help Ubezpieczenia to punkt, w którym bez w¹tpliwoœci wyszukasz ofertê dobran¹ dla Ciebie. Oferujemy pañstwu ca³kowit¹ paletê produktów z obszaru ubezpieczeñ, u nas tanio wykupisz ubezpieczenia komunikacyjne OC oraz AC, stosownie doradzimy Tobie, które wybraæ ubezpieczenie na ¿ycie, lub adekwatnie ubezpieczyæ lokal mieszkalny. Gwarantujemy kompleksowe us³ugi, nasi obeznani pracownicy zapewni¹ wam bieg³¹ obs³ugê, i uwa¿nie wyra¿¹ zawi³y przebieg wyboru godziwego ubezpieczenia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Solidne biuro rachunkowe to piedestał każdej firmy. Jeśli istnieje firma, która nie posiada biura księgowego to na pewno ma w swoich szeregach księgowego, który zajmuje się nie bieżąco wszelkimi sprawami pieniężnymi przedsiębiorstwa. Dziś można korzystać z biura rachunkowego, które działa w Internecie tak, w takim przypadku nie ma potrzeby zatrudniania całej kadry księgowych. Wychodzi to znacznie taniej dla całej marki, a jakość zaświadczanych usług przez takie internetowe biura rachunkowe nie jest pod żadnym pozorem gorsza.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe trudni się kompetentną obsługą w zakresie prac księgowych, a ponadto majątkowych. Odróżnia nas użyteczność, wysoka jakość świadczonych usług, interesująca propozycja cenowa, kilkuletnia praktyka i elastyczność w porównaniu do oczekiwań przedsiębiorcy i modyfikacji ekonomicznych.
  Pragniemy zaproponować naszym nabywcom możliwie najlepszą obsługę w kwestiach rachunkowych i fakturach. Naszym zadaniem jest wypracowanie zaufania i renomy na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz problemów związanych z rachunkowością. Są one zazwyczaj bardzo gorzkie dla posiadaczy firm. Z drugiej strony jeśli zakładasz prywatną organizację to musisz zlecić dbanie o kwestie księgowe ekspertom. Toteż wskazane jest postawić na wypróbowane firmy takie jak BTK Finanse z Warszawy. Instytucja ta to realny lider w specjalności. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy na odpowiednim poziomie nie musisz się kłopotać nieomalże niczym - wszystkimi wątpliwościami zajmie się personel BTK.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty płatnicze »

  Chcesz zyskać korzystne i funkcjonalne terminale płatnicze? Trzeba wiedzieć, że idealnym rozwiązaniem jest właściwie nasz sklep www! W naszych możliwościach znajdziecie nie tylko terminal płatniczy oferowany w niskich kosztach jednak i także w bardzo właściwych warunkach! Tego typu płatność kartą stała się ostatnimi czasy bardzo popularna dlatego jest to wspaniała inwestycja dla firm oraz sklepów! Tego typu karty płatnicze znajdziecie w bardzo właściwych warunkach. Proponujemy tobie przystępne ceny i doskonałe warunki a również indywidualny kontakt z kontrahentem!

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe »

  Bogaty wachlarz usług rachunkowo-prawnych proponuje Abicus Sp. z o.o. z Warszawy. Rozbudowana kadra biura rachunkowo-prawnego zapewnia kompleksowy zakres usług. Fachowcy od rachunkowości poprowadzą księgi rachunkowe swoich klientów, zaś biuro prawne w pełni wesprze ich podczas procesu zakładania spółki cywilnej. To jednak tylko fragment świadczonych przez Abicus usług. Inną propozycją jest m.in. kompleksowa obsługa i zarządzenie kadrami. Z wielu usług można skorzystać w postaci outsourcingu redukując w ten sposób koszty prowadzenia firmy. Dla ułatwienia stałej współpracy Abicus oferuje przystępne abonamenty na swoje usługi.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są coaching.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy zawodowe »

  Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw boryka się z różnymi kłopotami. Podyktowane jest to przeważnie brakiem doświadczenia u początkujących przedsiębiorców lub brakiem wystarczającej wiedzy. Kłopoty te dotyczą zarówno spraw finansowych, jak i czysto technicznych. Przez to warto korzystać z oferty ekspertów, którzy oferują porady w kilku aspektach. Prócz zwykłych rad, prowadzą oni wiele badań a następnie sygnalizują dobre solucje. Dodatkowo firmy takie ochoczo uczestniczą w wdrożeniu przygotowanych propozycji oraz analizowaniu rezultatów. To zazwyczaj kończy kłopoty.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z Polski, głównie z Rzeszowa. Mamy niezwykle korzystna propozycję dla osób prywatnych, niedużych przedsiębiorstw jak też większych firm. Wejdź na naszą witrynę internetową oraz zapoznaj się z ofertą. Poszukujesz księgowej czy doradcy podatkowego bądź prawnego? Już nie musisz poszukiwać . Proponujemy naszą atrakcyjną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego. Postaw na kompetencja, natomiast sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza oraz najbardziej wydajna strategia żeby firma była bezpieczna oraz osiągała sukces.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk, biuro rachunkowe »

  Syso Consulting Gdańsk jest firmą oferującą usługi księgowe dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują. Biuro zapewnia bezpieczeństwo prowadzenia firmy poprzez kompleksową obsługę w zakresie usług rachunkowych i porad prawnych. Syso Consulting świadczy usługi wysokiej jakości zachowując przystępne ceny.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: