Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Prawo pracy Warszawa »

  Wiele ludzi którzy planują kupić lub wynając dom, staje przed problemem napisania prawnej umowy. Ta umowa jest o tyle znacząca, aby była dobra dla obu stron. Jeśli sprawa tyczy się tylko jednego mieszkania, umowę możnaby spróbować napisać samemu. Jednak w przypadku paru mieszkań, warto stworzyć profesjonalną umowę. Najlepiej więc podejść do prawnika. Kancelarie prawne oferują spisywanie wszelkiego rodzaju umów, również tych dotyczących nieruchomości. Czasami adwokat jest równocześnie radcą prawnym, a więc umowa taka od razu jest wiążąca.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki Kyocera »

  Uprzejme zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony przedsiębiorstwa KC Consulting - Serwis kserokopiarek Poznań. Firma KC Consulting została założona w 2000 roku przez zespół specjalistów z sektorów informatycznych oraz telekomunikacyjnych. W naszej ofercie są ukazane drukarki jak i kserokopiarki marek przykładowo takich jak Kyocera i Nashuatec. Przywodzi nam myśl, by przedstawiać jak najbardziej skuteczne zastosowania informatyczne. Przewodzi nami filozofia Customer Vision, która umożliwia nam postrzegać przedsiębiorstwo oczami naszych odbiorców naszych usług dlatego jesteśmy w stanie znaleźć solucję na ich zapotrzebowania.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Wałbrzych »

  Kancelaria prezentuje ofertę usług doradców podatkowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc lepiej Państwu pomagać. Oferujemy wysokiej jakości usługi dzięki wysokiemu wykształceniu i doświadczeniu. Firma trudni się działalnością prawno-podatkową od 8 lat. Świadczenia realizujemy w formie, czasie i miejscu ustalonym z klientem. Proponujemy doradztwo podatkowe Wałbrzych oraz e-doradztwo przy wykorzystaniu internetu. Wynagrodzenie wyceniane jest indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kwiatów »

  Kwiaty towarzyszą nam przy wielu okazjach: są pięknym prezentem na urodziny, imieniny czy inne święto, niemniej jednak mogą służyć również jako ozdoba weselnej sali. Na mojej stronie znajdziesz kilka intrygujących pomysłów, które pomogą Ci efektownie przystroić salę ślubną i stworzyć niepowtarzalny nastrój. Dowiesz się również, jakie są dotychczasowe trendy florystyki ślubnej oraz dodatkowo jak działa kurier kwiatowy. Podamy Ci najbardziej istotne informacje dotyczące kwiaciarni wysyłkowych, poszczególnych gatunków kwiatów oraz dodatkowo pomysłów na układanie bukietów. Nasza strona powstała z rozważają o wszystkich osobach, które kochają kwiaty i preferują dowiedzieć się więcej o wielobarwnych dekoracjach z ich użyciem. Zapraszamy na nasz florystyczny blog.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Rachunkowość to dział, który znajduje się w wszelkiej nawet najmniejszej działalności. Ludzie w nim zajmują się wszelkimi kwestiami dotyczącymi finansów przedsiębiorstwa, tak więc też rachunkami bankowymi. O ile firma nie posiadała biura rachunkowego z pewnością z trudem byłoby im opanować wszystkie te sprawy nie znając programów, co to wszystko obsługują. Jeżeli zamierzamy otworzyć firmę to powinno się zadbać o to żeby zaangażować rzetelnego księgowego, który poprowadzi wszelkie sprawy pieniężne naszej nowo otwartej firmy.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zatrzymać klientów »

  Benefito to serwis internetowy, który podpowie Ci jak zwiększyć sprzedaż produktów, poprawić wizerunek marki, czy podwyższyć Twoje obroty. Oferujemy Ci nowoczesny program lojalnościowy, na którym skorzystasz nie tylko Ty, ale również Twoi klienci, którym sam będziesz mógł przyznawać nagrody, punkty, czy promocje w programach lojalnościowych. Pomożemy Ci zdobyć cenną wiedzę o oczekiwaniach i potrzebach Twoich klientów przez wysoką jakość obsługi oraz moduły statystyki. Dzięki nam będziesz w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • integracja dla firm »

  Zawsze dbamy o to, żeby efektem naszej pracy nie był zwykły event, konferencja czy bankiet, ponieważ zależy nam, aby klient korzystający z oferowanych przez nas usług, znalazł element artyzmu w każdym, organizowanym przez Nas wydarzeniu.To już najwyższy czas aby przekroczyć próg firmy, wyjść na zewnątrz by odpocząć i zebrać siły, aby być gotowym na kolejne wyzwania. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bez BIK, bez zdolności »

  Dużo osób wskutek niskich dochodów, niedługiego okresu pracy lub niewielu lat życia, może nie otrzymać zdolności kredytowej. Z przykrością stwierdzam, zdarzają się sytuacje w życiu gdy kredyt jest nam niezbędny. Wtedy zasługującym przemyślenia jest kredyt bez zdolności. Jest możliwym go posiąść, bez jakichkolwiek pism. Przeważnie wystarczy sam dokument potwierdzający tożsamość. Niemniej jednak co zdziałać, gdy posiadamy negatywną historię kredytową, a nieoczekiwanie potrzebujemy dużej gotówki. Rozwiązaniem na to jest kredyt bez BIK. BIK to polski katalog ludzi, którzy kiedykolwiek posiadały jakiekolwiek długi w bankach. Kredyt bez BIK zostaje jak najbardziej wykonalna, ale by posiadać wiedzę jak to uczynić, studiuj mnóstwo artykułów w sieci bądź zgłoś się po asystę do Kancelarii Niezależnych Doradców Finansowych. Z nami posiadasz gwarancję, że dostaniesz kredyt na dogodnych warunkach. Wymagamy tylko otwartej współpracy z nami, dlatego że banki nie pożądają niejasności.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Radom »

  Wszelka taka człowiek, jaką interesowały będą usługi księgowe radom, będzie miała możliwość zwyczajnie zajrzeć do naszej siedziby. Wszystko dlatego, iż jesteśmy w tym naprawdę dobrzy i pomożemy wam w załatwieniu waszych papierowych problemów. Słusznie wiedzieć, iż księgowość radom, jaką się paramy jest na najwyższym dostępnym poziomie, a w kompletnej tej mieście trudno będzie znaleźć następną takową firmę, jaka będzie stała na tak samo dużym poziomie, co i my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Proponujemy dla Państwa prowadzenie całościowej służby księgowo-pracowniczych firmy. Nasze biuro rachunkowe posiada doświadczenie w postępowaniu treści zarówno firm sporych, jak i jednoosobowych podmiotów. Oferujemy co więcej doradztwo jednostkowe powiązane z wykonywaniem corocznych deklaracji PIT. Iżby uniknąć którychkolwiek nieprzyjemności ze strony urzędu skarbowego poprawnie jest, aby rachunkowość bydgoszcz w jednostce była toczona poprzez osoby wykwalifikowane i rzetelne, z biegłym nastawieniem do pracy. To dokładnie chcemy Państwu zaproponować ze swojej strony. Na naszej firmowej stronie www znaleźć wolno sporzej wiadomości na temat proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes międzynarodowy »

  Gorąco witamy na stronie który traktuje o biznesie, w tym także o biznesie międzynarodowym.
  Przeczytasz tu o sprawach finansowania działań przedsiębiorców, o kredytach, ubezpieczeniach w tym także o imporcie i eksporcie. Przeczytasz tu dlaczego i czy warto w ogóle zajmować się handlowaniem z przedsiębiorcami spoza naszego kraju, czym najłatwiej się handluje, a także na czym najwięcej można zarobić! Strona została podzielona na kilka podkategorii aby łatwiej można było znaleźć ciekawy artykuł Strona ma służyć pomocą wszystkim tym którzy zaraz chcą inwestować w handel zagraniczny! Zapraszamy do lektury bo warto czytać o biznesie .

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • lublin dotacje unijne »

  Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo ma zamiar starać się o unijne dotacje powinieneś niezwłocznie zapoznać się z bogatą ofertą firmy MODUS Doradztwo Gospodarcze. Proponuje ona swoim klientom pomoc w wielu różnorakich aspektach powiązanych z szeroko pojętym doradztwem. Specjalizuje się ona w projektach inwestycyjnych, realizowanych przez przedsiębiorstwa na terenie województwa lubelskiego. Dotacje z Unii to wielka okazja. Nasza firma proponuje swoim klientom wsparcie w pisaniu biznesplanów, przygotowywaniu wniosków, przeprowadzaniu prognoz i analiz, tworzeniu studiów wykonalności, harmonogramów zadaniowo - finansowych i tak dalej. Jeżeli chcesz zaznajomić się z całym bogactwem oferty firmy doradczej zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Tam znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz Ty i Twoje rozwijające się przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo obejmujące prawo pracy w miejscowości Kraków »

  Przedmiotem zainteresowań zaprezentowanego w serwisie biura Elita jest prawo pracy. Biuro zajmuje się załatwianiem kwestii związanych z rekrutacją pracowników. Elita może pomóc przykładowo w przygotowaniu regulaminu pracy. Oferta Prawo Pracy Kraków skierowana jest do małych oraz dużych przedsiębiorstw. Istotne miejsce w ofercie szkoleń biura zajmuje pierwsza pomoc przedmedyczna. Biuro Elita posiada bogate referencje, udostępnione na stronie.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Pomoc w imporcie z Chin - oferujemy analizy kontrahentów w Chinach, organizację importu i eksportu do Chin. Wspomagania Twojego biznesu w imporcie z Chin to nasze powołanie. Pomagamy również eksportować do Chin, co staje się coraz popularniejsze. Dzięki nam wielu klientów przeniosło swoją produkcję na daleki wschód, osiągając dzięki temu znacznie niższe koszty przy zachowanej wysokiej jakości wyprodukowanych elementów.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Szeroki zakres usług księgowo – rachunkowych proponuje cenione biuro podatkowe z Poznania. Obsługujemy największe firmy w Poznaniu i Śremie. Dzięki delegowaniu naszej firmie formalności księgowych, uzyskają Państwo wymierne oszczędności. W branży z sukcesem funkcjonujemy od 2000 roku. Misją firmy jest perfekcyjne wykonywanie usług rachunkowych. Jest opcja wykonywania usług w siedzibie firmy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa kancelaria prawna Gdynia »

  Kancelaria prawna w Gdyni zaprasza do zapoznania ze swoją ofertą. Kancelaria prawna Gdynia to gwarancja solidności i nowoczesnej usługi. Nasz prawnik w Gdyni odpowie na Państwa wątpliwości, dotyczące każdej gałęzi prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego interesanta i zachowanie tajemnicy radcowskiej. Proponujemy również e-porady za pośrednictwem drogi elektronicznej. Zapraszamy na witrynę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami usługi.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Apax to firma zajmująca się wdrażaniem nowoczesnych i efektywnych rozwiązań dla firm. Personel tworzą wykwalifikowani doradcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mogą być Państwo pewni profesjonalizmu ze strony naszej firmy. W ofercie można znaleźć doradztwo strategiczne, operacyjne czy też interim management, a także pomoc z zakresu sprzedaży spółek. Korzystając z usług firmy Apax mogą Państwo zyskać nowatorskie rozwiązania, które skutecznie zwiększą efektywność całego personelu Państwa firmy. Więcej informacji odnośnie oferty oraz sposobu działania można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  DJG jest biurem rachunkowym, które swoją propozycję przedstawia na stronie internetowej. Biuro świadczy rozmaite usługi księgowe od przeszło dwudziestu lat w stolicy. Biuro rachunkowe DJG spośród oferowanych swoich usług proponuje zarówno zadbanie o kwestie kadrowo-księgowe, bieżące deklaracje podatkowe, przygotowanie wszystkich bilansów, jak teżstandardowe porady. Dokładny wykaz oferowanych usług jest przedstawiony na stronie www. Wszystkie kwestie są prowadzone, przy użyciu profesjonalnych programów komputerowych księgowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje LPG Wrocław »

  Poszukujesz szansy minimalizowania sumptów eksploatacji samochodu? Teraz, wypada wybrać absorbującą i ekonomiczną alternatywę dla swojego pojazdu. Autogaz Wrocław to niskociśnieniowa instalacja LPG, która wyjątkowo wydajnie napędza auto, ale dodatkowo czyni, że zasobnik jest lekki. Dzięki profesjonalnej usłudze serwis lpg Wrocław, z naszą jednostką, zyskujesz sporą okazję na amortyzację wydatków serwisu. Standardowy motor w pojazdach, niezwykle swobodnie jest w stanie zintegrować się do pracowania na LPG. Instalacja LPG jest również mało szkodliwa dla ekosystemu, gdyż emituje się w ten sposób w dużej mierze mniej gazów cieplarnianych, w zestawieniu do benzyny. Autogaz Wrocław to bezpieczniejsza możliwość niż olej napędowy, w następstwie tego narasta zainteresowanie tym paliwem w naszym kraju. Nasi wykwalifikowani mechanicy, dokonują niezmiernie skrupulatnej instalacji lpg we Wrocławiu. To trzeba wypróbować.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Pareto jest to biuro rachunkowo konsultingowe oferujące profesjonalne usługi księgowe w Poznaniu. Firma działa na rynku już przeszło 10 lat, a jej personel to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Klientami korzystającymi z usług Pareto są zarówno małe i średnie podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności. Gwarantujemy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: