Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Protetyka Lublin: Denticor »

  Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
  Lekarze:

  lek. stom. Katarzyna Galant
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

  Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog poznań »

  Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Laserdent mieszczące się w Poznaniu zapewni Państwu najlepszą dentystyczną opiekę o jakiej do tej pory mogli Państwo jedynie śnić. Zapraszamy do przekonania się o tym.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Wrocław »

  Na witrynie www znajduje się oferta jednoosobowego gabinetu dentystycznego. Doświadczenie i skuteczność podejmowanych działań to atuty polecanego dentysty. Gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje najlepszą jakość usług. Wybierając przedstawiony gabinet dentystyczny, wybierasz najlepszą jakość usług.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  ARIE oferuje kompleksową obsługę w ramach gabinetu stomatologicznego. Profesjonalny stomatolog posiada swój gabinet w mieście Łódź. W ofercie znajdziemy zabiegi związane z leczeniem endodontycznym. Ważne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowa profilaktyka. Główną specjalnością wspomnianego gabinetu stało się leczenie zachowawcze. Z usług korzystają nie tylko dorośli pacjenci, ale także dzieci. Na klientów czeka tam miła atmosfera i nowoczesne wnętrza. Za najwyższą jakość usług odpowiedzialny jest doświadczony personel.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Klinika Czar-Dent to miejsce, które wykonuje kompleksowe usługi z obszaru implantologii i stomatologii estetycznej. Bazując na wiedzy znanych specjalistów, rzetelnemu doświadczeniu i ogromnej ilości udanych zabiegów, centrum zostało niewątpliwym liderem wskazanej specjalizacji. Stomatolodzy wykorzystują nowatorskie technologie i najlepsze sprzęty, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższe usatysfakcjonowanie leczonych pacjentów. Atutem centrum jest chirurgia stomatologiczna, wybielanie oraz stomatologia dla dzieci. Pacjenci centrum maja szansę przyłączyć się do dedykowanego programu lojalnościowego, który zapewnia korzystne warunki cenowe.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niedrogie implanty Warszawa »

  W klinice stomatologicznej Demed pracują najlepsi specjaliści. Artykuł Dlaczego implanty Warszawa jednoczęściowe? wyjaśni wszystkie wątpliwości. W sobotę, niedzielę oraz święta rejestracja odbywa się telefonicznie. Koszty zabiegów są atrakcyjne, dzięki czemu Centrum Demed otwarte jest dla każdego.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny »

  Lekarze Lesław Trojanowski oraz Wojciech Trojanowski prowadzą gabinet stomatologiczny w Krakowie. Świadczą usługi z obszaru stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz implantologii. Są doświadczonymi fachowcami, którzy wykorzystują w pracy najnowsze metody. Wciąż pogłębiają swoją wiedzę na kolejnych szkoleniach w kraju i za granicą. Pragną zagwarantować pacjentom najlepszą opiekę i wysoką jakość usług. Dbają też o ich komfort oraz bezstresową atmosferę w gabinecie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy »

  Wizyty u stomatologa zazwyczaj źle nam się kojarzą. Wiele osób wręcz obsesyjnie boi się dentysty. Ten lęk jest często uzasadniony gdzyż jako dzieci często byliśmy “terroryzowani” dentystą, a jak już do jakiegoś trafiliśmy okazywał się faktycznie niewrażliwym na ból “sadystą”. Teraz na szczęście jest zdecydowanie lepiej gdyż dentyści troszczą się o swoich pacjentów ze względu na wielką rywalizację. Wszystkie adresy gabinetów odszukamy w informatorze internetowym. Wystarczy wpisać nazwę gabinetu, ulicy lub nazwisko stomatologa i wyszukiwarka ukaże nam kompletny adres oraz inne dane na temat danego gabinetu. Znajdz dentyste w takiej lokalizacji jak : dentysta bytom, stomatologia rybnik, stomatolog zabrze.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Kraków »

  Reklamowana klinika dentystyczna gwarantuje najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Usługi takie jak protetyka i profilaktyka dostępne są w mieście Kraków. Wykwalifikowana kadra specjalistów proponuje fachowe implanty. Stomatolog ma spore doświadczenie w leczeniu dzieci. Dentysta wykonuje pełną diagnostykę i wybielanie zębów. Osoby mające kłopoty z paradontozą czy zgryzem z pewnością znajdą tutaj pomoc. Pacjenci mogą skorzystać z pomocy wysoce wykształconych profesjonalistów. Klinika została wyposażona w najnowszy sprzęt.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia protetyczna Warszawa »

  Skorzystanie z implantów to de facto genialny koncepcja, którego na pewno nie będzie się żałowało. Jeżeli jest się zainteresowanym tym tematem, warto jest sięgnąć do najlepszego źródła informacji, czyli udać się w takie miejsce jak pracowania protetyczna Warszawa. Można być pewnym, co do tego, że to właśnie tam będzie można zamówić odpowiednie dla siebie i doskonale wybrane implanty Warszawa w możliwie jak najlepszych cenach. Dobrze jest zatem odnaleźć na to czas, a oczywiście nie będzie się żałowało.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta w mieście Warszawa »

  Omawiana witryna poświęcona została ofercie kliniki stomatologicznej ESTEDENTICA. Profesjonalni chirurdzy zajmują się tam resekcją i innymi tego rodzaju zabiegami. Zatrudniony w klinice doświadczony dentysta Warszawa zapewnia kompleksowe usługi. Oferta firmy adresowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. W klinice do dyspozycji mamy konsultacje oraz regularne przeglądy zębów. Specjaliści zapewniają klientom kliniki ortodoncję na najwyższym poziomie. Dokładne informacje na temat cen zabiegów znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna olsztyn »

  Nasze zęby są nadzwyczaj ważnym składnikiem naszego organizmu. Każdy od najmłodszych lat wie, że o ząbki trzeba dbać, gdyż zęby ma się na całe życie. W rzeczy samej chodzi o codzienną higienę jamy ustnej. Nie ulega wątpliwości że posiłki i wszystko co konsumujemy ma wpływ na stan zdrowia naszych zębów. Nasza przychodnia frapuje się leczeniem z zakresu stomatologii. W naszej propozycji pojawiają się usługi z zakresu chirurgii, protetyki, implantologii oraz wielu różnych. Nasza kadra to eksperci.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Wybielanie zębów może czasem powodować wystąpienie nadwrażliwości na zimno czy też gorąco. Oczywiście to uczucie może mieć miejsce tylko przejściowo, ale także może się utrzymywać przez długi okres czasu. Jest to niestety bardzo nieprzyjemne i uciążliwe uczucie. W momencie kiedy procesowi wybielania poddaje się martwe zęby, to oczywiście nie ma tu mowy o wystąpieniu tego typu nadwrażliwości. W tym przypadku robi się wewnętrzne wybielanie zębów, które polega na rozjaśnieniu korony zębów tych, które dawniej były leczone kanałowo, jak również wszystkich tych, które odbarwiły się w przez doznanie jakiegoś urazu, bądź też z jakiś innych powodów. Natomiast zęby, które w niedalekiej przyszłości zamierzamy leczyć kanałowo jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu wybielania powinny mieć wykonane prześwietlenie rtg. Tylko i wyłącznie na jego bazie można ustalić wypełnienie kanału.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Racibórz »

  Gabinet dentystyczny Dental PRO zapewnia solidną obsługę w dziedzinie stomatologii. Klientami gabinetu zajmują się doświadczeni specjaliści, np. stomatolog Racibórz. W serwisie znajduje się dokładny wykaz usług i zdjęcia gabinetu Dental PRO.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Ośrodek medycyny Czar-med. to polecane miejsce, w którym przeprowadza się profesjonalne operacje z zakresu chirurgii plastycznej. Dzięki zespołowi wybitnych lekarzy oraz innowacyjnym technikom klinika gwarantuje rewelacyjne efekty ingerencji chirurgicznych. Głównym profilem centrum są usługi z zakresu korekty nosa i powiek, powiększanie piersi, liposukcja i wiele innych. Klinika przeprowadza również usługi z zakresu medycyny estetycznej, między innymi wypełnianie zmarszczek. Liczba zadowolonych pacjentów potwierdza najwyższą jakość usług i dowodzi pełnego zaufania do specjalistów.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Świadczymy rzetelne leczenie zachowawcze pacjentom, którzy powinni się wystrzegać leków znieczulających, m.in. paniom przy nadziei. Leczenie takie przeprowadza się metodą tradycyjną oraz bezdotykową (leczenie bezwiertłowe) z zastosowaniem piaskarki dentystycznej. Nasz gabinet STOM-MED Dentysta jest komfortowy dla wszystkim pacjentów, troszczymy się o miłą atmosferę. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9 do 20.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowy gabinet stomatologiczny w mieście Gdynia »

  Promowany gabinet dentystyczny działa na terenie Trójmiasta. Pracownikami przychodni są doświadczeni, pełni pasji specjaliści. Gabinet stomatologiczny Gdynia gwarantuje bezbolesne zabiegi w miłej atmosferze. Dokładne informacje uzyskamy na witrynie internetowej i przez kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Koszalin »

  Dobry stan zębów to wyjątkowo ważna sprawa, ponadto w niektórych sytuacjach nie zależy nam wyłącznie na zdrowiu, lecz także na wyglądzie. Dla tego typu klientów przeprowadza się zabieg wybielania zębów. Niestety nawet jeśli kilka razy dziennie myjemy zęby to spożywanie kawy czy herbaty powoduje różne zabarwienia, wymieniony wcześniej zabieg pozbędzie się tego problemu i sprawi, że Twój uśmiech znowu będzie czarujący. Osoby zainteresowane wybielaniem zębów zapraszamy do CENTER-DENT.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Lublin »

  Na polecanej stronie znajduje się oferta przychodni stomatologicznej. Dentysta funkcjonujący w Lublinie z wielką precyzją i zaangażowaniem realizuje swoje zadania. W ofercie znajduje się m.in. stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja. Gabinet jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt dentystyczny. Kadra gwarantuje profesjonalną, efektywną opiekę medyczną i miłą atmosferę.
  Wysoką jakość usług potwierdza doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Szczegóły dotyczące oferty przychodni są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Na przedstawianej witrynie www znajdziesz ofertę gabinetu stomatologicznego. Cechuje nas profesjonalizm oraz troska o zdrowie każdego klienta. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz chirurgią. Stomatolog Kraków świadczy usługi dentystyczne na najlepszym poziomie. Posiadamy rozległe doświadczenie w leczeniu zębów najmłodszych pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najlepszych materiałów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Najnowsze wiadomości:

Stomatologia - nowa strona:

Adres: