Stomatolog Zabrze

Stomatolog Zabrze Jeśli poszukujesz fachowej pomocy dentysty i jesli mieszkasz na śląsku, to uprzejmie zapraszamy do naszych gabinetów.
Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług stomatologicznych. Nasze gabinety są zaopatrzone w najnowocześniejszy oprzyrządowanie, a wysoko kompetentny personel jest gwarancją, że każdy otrzyma tu fachową pomoc w bezstresowej atmosferze.
Przynależymy również do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, skutkiem tego uczestniczymy w szkoleniach, jakie umożliwiają nam używać nowoczesnych technik.

Szczegóły strony www.kornmed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kornmed.pl:

Stomatolog Zabrze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony gabinetu stomatologicznego - Stomatolog Poznań. W ukazywanej ofercie znajduje się całościowa opieka stomatologiczna. Naszą wiedzę zapożyczamy z mnogich sympozjów dentystycznych, w których asystują doktorzy działający w naszych gabinetach. W własnej pracy stosujemy najnowsze nurty użytkowane w stomatologii. Jesteśmy członkiem Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, jaka należy do międzynarodowej federacji stomatologii estetycznej. Współdziałamy także także z przodującymi laboratoriami fachowymi, tym sposobem polepszamy naszą umiejętność dentystyczną. Opisywane gabinety stomatologiczne rozwinęły swoje skrzydła na skutek kooperacji z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w dziedzinie powiązanej z kanałowym leczeniem. Wejdź na naszą stronę już dziś i sprawdź ukazane foty w menu usługi. Pamiętaj o tym, że szczery i ładny uśmiech to wizytówka sukcesu, aby go osiągnąć nie obejdzie się bez takiej rzeczy jak profesjonalna stomatologia.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen »

  Kompletna lina kosmetyczna oparta na naturalnym kolagenie, który redukuje bieg starzenia się skóry. Bogactwo składników naszych kosmetyków zapewnia działanie regenerujące oraz nawilżające skórę w procesie starzenia jak też wpływa na jej odnowę. Doskonale tolerowany przez skórę wrażliwą może być stosowany przez osoby uczulone na chemię w kosmetykach. Kolagen Naturalny Colway jest preparatem absolutnie naturalnym wyzbyty barwników i środków zapachowych. To Wasze usatysfakcjonowanie jest dla nas głównym priorytetem.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Ośrodek Uzależnień OAZA kierowany jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest także nauczycielem uniwersyteckim i wspiera osoby bezdomne. Uzależnienie to silna, dominująca potrzeba przyjmowania substancji, powodująca występowanie objawów abstynencyjnych po zaprzestaniu spożycia. Uzależniony zażywa ją, mimo że zdaje sobie sprawę z jej szkodliwości. Uzależnieni dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje przyzwyczajenia. Będzie to miało też oddziaływanie na prosperowanie w środowisku. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień proponowany jest detoks. W instytucji gwarantuje się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię stacjonarną. Jej odbycie jest zasadniczą przesłanką, lecz urozmaicona jest ona odprężającymi wizytami w niedalekim sanatorium. Udostępniana na stronie galeria obrazuje przepiękną estetykę ośrodka.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: