Psychoterapia

Psychoterapia Perspektywy to Gabinet Psychoterapii, w którym możesz spotkać się z doświadczonym psychologiem oraz właściwym psychiatrą. Nasz gabinet psychologiczny mieści się we Wrocławiu na ulicy Plac Nowy Targ. Oferujemy Państwu usługi z zakresu psychoterapii, z zakresu konsultacji psychiatrycznych i poradnictwa pedagogicznego. Praca naszego psychoterapeuty mówiąc w skrócie bazuje na rozpoznawaniu nieświadomych koncepcji, uczuć, zainteresowań oraz powiązanych z nimi duchowych konfliktów. Pełny tok psychoterapii jest długi i może utrzymywać się od paru miesięcy doczasami kilku lat. Częstokroć natomiast nawet po pierwotnych wizytach mogą zobaczyć Państwo poprawy dzięki psychoterapeucie gabinetu Perspektywy. Do Państwa dyspozycji na dyżurach dostępni są m.in. lekarz psychiatra.

Szczegóły strony www.perspektywy.wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.perspektywy.wroclaw.pl:

Psychoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lek na rozwolnienie »

  Gdy dopadnie nas biegunka, zastanawiamy się, jaki preparat jest najlepszy na tę okropną dolegliwość. Portal www imodium.com.pl odpowie na to, a też na inne pytania z zakresu niwelowania rozwolnienia, zarówno występującego okolicznościowo, jak również przewlekle. Fachowcy chętnie udzielą Państwu niezbędnych wskazówek, jak postępować, ażeby prędko i skutecznie pozbyć się rewolucji żołądkowych.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korony porcelanowe wrocław »

  W pewnym wieku nadchodzi taki czas kiedy nasze zęby kończą być już promienne i zdrowe, dlatego że najnormalniej w świecie się psują i wypadają. Istnieje cała masa chorób powiązanych z uzębieniem, które przyczyniają się do utraty uzębienia. Nasza klinika frapuje się protetyką, to jest odtwarzaniem i wstawianiem nowiuteńkich, sztucznych zębów, w miejsce straconych. Używamy najlepsze i wytrzymałe materiały do produkowania implantów, wówczas nasi klienci weselą się mocnym i trwałym zgryzem przez długi czas.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna Warszawa »

  Poradnia Logopedica oferuje pomoc dzieciom z najróżniejszymi dysfunkcjami. Jedną z głównych specjalności jest integracja sensoryczna. Prowadzimy kompleksową terapię, a także działalność profilaktyczną i doradczą. Zajmujemy się w większości dziećmi, ale również młodzieżą i dorosłymi. Staramy się pomagać psychologicznie, pedagogicznie oraz logopedycznie. Pracują dla nas m.in. psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni czy logopedzi. Pełna oferta Logopedica została dokładnie opisana na powyższej stronie.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: