Psychoterapia

Psychoterapia Perspektywy to Gabinet Psychoterapii, w którym możesz spotkać się z doświadczonym psychologiem oraz właściwym psychiatrą. Nasz gabinet psychologiczny mieści się we Wrocławiu na ulicy Plac Nowy Targ. Oferujemy Państwu usługi z zakresu psychoterapii, z zakresu konsultacji psychiatrycznych i poradnictwa pedagogicznego. Praca naszego psychoterapeuty mówiąc w skrócie bazuje na rozpoznawaniu nieświadomych koncepcji, uczuć, zainteresowań oraz powiązanych z nimi duchowych konfliktów. Pełny tok psychoterapii jest długi i może utrzymywać się od paru miesięcy doczasami kilku lat. Częstokroć natomiast nawet po pierwotnych wizytach mogą zobaczyć Państwo poprawy dzięki psychoterapeucie gabinetu Perspektywy. Do Państwa dyspozycji na dyżurach dostępni są m.in. lekarz psychiatra.

Szczegóły strony www.perspektywy.wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.perspektywy.wroclaw.pl:

Psychoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Kraków »

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Gabinety Rozwoju to przede wszystkim mądry, a zarazem świeży zespół specjalistów, ale nie tylko. Gabinety Rozwoju to także komfortowe, nowoczesne wnętrza, w których o wiele łatwiej zadbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Osobom z Warszawy polecamy również stronę psychoterapeuta Warszawa. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza »

  Dane dotyczące osteoporozy i rodzaje osteoporozy z każdym rokiem są co raz bardziej alarmujące o pomoc. Dotyczy ona w znaczącej mierze kobiet, a jej leczenie wymaga wiele czasu i wysiłku. Znając jednak wywołujące osteoporozę czynniki, które ją powodują| można ją skutecznie spowalniać, a wręcz eliminować. Takich informacji dostarczy Ci strona osteoporoza.biz.pl. Znajdziesz na niej charakterystykę osteoporozy, przyczyny powstawania osteoporozy, zalecenia lekarskie takie jak strong bones lub menopausal formula oraz metody kuracji.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekwitanie »

  Menopauza jest rzeczą bardzo dobrze znaną wszystkim kobietom, bez względu na ich wiek czy nawet osobiste doświadczenia związane z tym procesem. Musi przez nią przejść każda kobieta osiągająca dojrzały wiek, i pozostawia po sobie widoczne zmiany zarówno w ciele, jak i w psychice kobiety, przez co klimakterium z pewnością nie jest dla nich lekkim momentem. Mimo to dzisiejsza medycyna posiada tak wiele informacji oraz różnych możliwości z tym związanych, że można bardzo łatwo i szybko zauważyć już te najważniejsze andropauza, a następnie skorzystać z różnych środków pozwalających na ograniczenie jej przykrych skutków. Zdecydowanie warto jest wiedzieć o nich jak najwięcej, ponieważ za ich sprawą cały ów proces stanie się znacznie łatwiejszy do przejścia.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: