Protetyka Lublin: Denticor

Protetyka Lublin: Denticor Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
Lekarze:

lek. stom. Katarzyna Galant
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

Szczegóły strony www.denticor.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.denticor.pl:

Protetyka Lublin: Denticor

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Gdańsk »

  Prodent jest zespołem praktyk stomatologicznych z wieloletnią tradycją. Zakres zabiegów stomatologicznych wykonywanych przez Prodent to między innymi ortodoncja, stomatologia estetyczna, endodoncja, chirurgia stomatologiczna. Personel nieustannie doskonali umiejętności biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Dzięki temu klinika może zapewnić swoim pacjentom najwyższy poziom usług. Jednym zpriorytetów Prodent jest zmiana często negatywnego nastawienia pacjentów do zabiegów dentystów. Prodent jest to realizowane przez eliminację bólu z procesu leczenia i zapewnienie komfortowych warunków. Możliwe są równierz płatności ratalne. Jeśli szukasz dentysty w Trójmieście zobacz ofertę kliniki Prodent. Dowiedz się więcej na stronie internetowej kliniki.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Łódź »

  W takim wypadku ciemna trzaska ma tendencje do tego, iż następne zęby rosną w profilu bardzo odbiegającym od łatwego, przyrodniczego. Implanty Łódź pomaga też społeczeństwom, którzy na rezultat przypadku zniszczyli uzębienie. W wielu przykładach nieodzowny jest i ortodonta i protetyk. W każdym wypadku chodzi o jedno, czyli o witalny wygląd uzębienia, który będzie w sposób przyrodniczy urządzał się na szczęce. Mnogość losów to aktywne kurowanie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty »

  Portal www.implanty.medserwis.pl jest bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i graficznym., zawiera również dużo praktycznych informacji dotyczących tego problemu. W portalu szybko możesz wyszukać placówkę medyczną i lekarza specjalistę którego potrzebujesz. Autorzy serwisu są wdzięczni za wszystkie krytyczne uwagi i pochlebne opinie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: