Protetyka Lublin: Denticor

Protetyka Lublin: Denticor Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
Lekarze:

lek. stom. Katarzyna Galant
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

Szczegóły strony www.denticor.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.denticor.pl:

Protetyka Lublin: Denticor

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta dla dzieci »

  Usługi Dentystyczne dla dzieci oferowane są przez gabinet dentystyczny prowadzony przez małżeństwo Serwińskich, którzy swoją renomę zdobyli dzięki długoletniej starannej pracy jako Stomatolog w Rzeszowie. Placówka cieszy się uznaniem rzeszy zadowolonych pacjentów, którzy chętnie oddają się w ręce pary stomatologów. W gabinecie stosowana jest stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, wstawiane są implanty Rzeszów, a także wiele innych zabiegów stomatologicznych i medycyny estetycznej.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów w poszukiwaniu w internecie »

  W poszukiwaniu dentysty, który okaże się dla mnie właściwy, przeanalizowałem pełny Rzeszowski internet. Spędziłem nad tym dobrych kilka godzin. Posiadam taki styl działania, że zanim dokonam wyboru, to muszę się przyjrzeć dobrze temu co mnie za absorbowało, a później jeszcze raz to przetrawiać. Rozważałem zagadnienie stomatolog rzeszów, aby wybrać najlepszą propozycję dla moich zębów. Mam kamień na zębny i jest go sporo. Usunięcie go nie będzie tanio, liczy się każdy grosz. Dlatego tak skrupulatnie szukałem w sieci. Znalazłem propozycję, która w każdym calu mnie satysfakcjonowała. Poważana specjalistka prowadziła swoje usługi za zadowalającą cenę. Do tego sprawdziłem rożne fora zębowe, okazało się, że ogromna rzesza ludzi mniema ją za jedną z korzystniejszych stomatolog rzeszów. Chwyciłem telefon, umówiłem się i teraz mam zadbane, białe, śliczne uzębienie.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lublin »

  Na stronce internetowej mieści się oferta gabinetów stomatologicznych. W propozycji znaleźć można skomplikowane zabiegi, np. chirurgiczne. W zakres działalności tego centrum wchodzi przykładowo wybielanie zębów. Gabinety te zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt i są wciąż modernizowane. Specjaliści z New-Dent nieustannie podnoszą kwalifikacje biorąc udział w kursach. Zespół tworzą doświadczeni lekarze i wykwalifikowane asystentki. Oprócz tego New-Dent prowadzi działalności w dziedzinie stomatologii estetycznej.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: