Protetyka Lublin: Denticor

Protetyka Lublin: Denticor Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
Lekarze:

lek. stom. Katarzyna Galant
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

Szczegóły strony www.denticor.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.denticor.pl:

Protetyka Lublin: Denticor

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Kraków »

  Tematyką prezentowanej witryny jest działalność gabinetu stomatologicznego. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz kompleksową ofertę stomatologiczną. Dentysta Kraków świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się m.in. w stomatologii zachowawczej, endodoncji i implantologii. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować najlepszą jakość usług. Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby poszukujące fachowych usług.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów w poszukiwaniu w internecie »

  W poszukiwaniu dentysty, który okaże się dla mnie właściwy, przeanalizowałem pełny Rzeszowski internet. Spędziłem nad tym dobrych kilka godzin. Posiadam taki styl działania, że zanim dokonam wyboru, to muszę się przyjrzeć dobrze temu co mnie za absorbowało, a później jeszcze raz to przetrawiać. Rozważałem zagadnienie stomatolog rzeszów, aby wybrać najlepszą propozycję dla moich zębów. Mam kamień na zębny i jest go sporo. Usunięcie go nie będzie tanio, liczy się każdy grosz. Dlatego tak skrupulatnie szukałem w sieci. Znalazłem propozycję, która w każdym calu mnie satysfakcjonowała. Poważana specjalistka prowadziła swoje usługi za zadowalającą cenę. Do tego sprawdziłem rożne fora zębowe, okazało się, że ogromna rzesza ludzi mniema ją za jedną z korzystniejszych stomatolog rzeszów. Chwyciłem telefon, umówiłem się i teraz mam zadbane, białe, śliczne uzębienie.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  ARIE oferuje kompleksową obsługę w ramach gabinetu stomatologicznego. Profesjonalny stomatolog posiada swój gabinet w mieście Łódź. W ofercie znajdziemy zabiegi związane z leczeniem endodontycznym. Ważne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowa profilaktyka. Główną specjalnością wspomnianego gabinetu stało się leczenie zachowawcze. Z usług korzystają nie tylko dorośli pacjenci, ale także dzieci. Na klientów czeka tam miła atmosfera i nowoczesne wnętrza. Za najwyższą jakość usług odpowiedzialny jest doświadczony personel.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: