Problem wielu mężczyzn - prosta

Problem wielu mężczyzn - prosta Odpowiednie badania ułatwiają lekarzowi rozpoznanie jednostki chorobowej i dają szansę na skuteczne leczenie. Wywiad specjalisty dotyczy zwłaszcza kłopotów ze strony układu moczowo-płciowego.. Dzięki tym wiadomościom urolog może uzyskać od chorego informacje o niektórych problemach ze strony układu moczowego oraz ich zaostrzeniu. Problemy z gruczołem krokowym i infekcyjne zapalecenie gruczołu krokowego dotyczą niemal połowy mężczyzn powyżej 50-go roku życia i ponad 70% mężczyzn, którzy skończyli 60 lat. Źródła problemów z z rakiem gruczołu krokowego nie są jeszcze poznane. U jednych mężczyzn prostata nie stwarza problemów, a u innych narasta dosyć szybko, albo w trakcie paru lat może pojawić się rak.

Szczegóły strony www.prostata.net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.prostata.net.pl:

Problem wielu mężczyzn - prosta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prostata »

  Na stronie internetowej przedstawiono dietę sprzyjająca zdrowiu stercza jak również trzy bardzo ważne schorzenia gruczołu krokowego:
  Przerost stercza
  Jest powszechną niemocą u mężczyzn w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. W wyniku zmian hormonalnych stercz rozrasta się i uciska na cewkę moczową, co powstrzymuje mikcję. Występującym często objawem jest słaby strumień moczu.
  Nowotwór prostaty
  Jest jednym z najczęstszych nowotworów u mężczyzn. Schorzenie występuje często u mężczyzn którzy skończyli 50 lat. W większości przypadków rak rośnie powoli i przez długi okres bezobjawowo. Szybko wykryty daje spore szanse na wyleczenie.
  Zapalenie stercza
  Najczęściej dotyka młodszych mężczyzn. Zapalenie stercza w dużej liczbie przypadków powodowane jest przez bakterie. Dolegliwość jest zwalczana antybiotykami.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła oferuje fachową pomoc psychologiczną. Poznań to miejsce, w którym psycholog prowadzi terapię indywidualną i grupową. Oferujemy pomoc osobom z różnorodnymi problemami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy również do osób z traumatycznymi przeżyciami. Organizujemy szkolenia obejmujące wiele zagadnień psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam realizować usługi dostosowane do indywidualnych wymagań każdego pacjenta. Zapewniamy wysoką efektywność terapii.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Botox Warszawa »

  Roisz cały byt o mieniu wyraźniejszych piersi? A może Twoje piersi odmieniły własny wygląd z przyczyny ciąży, utraty znacznej masy ciała, albo ot tak ze względu procesu starzenia się? A przypadkiem może borykasz się z asymetrią piersi? W każdym z tych przypadków rozwikłaniem zdoła okazać się wzbogacanie piersi. W współczesnych czasach to zabieg nieinwazyjny i całkiem pewny. Nie przejmuj się obiegowymi opiniami na temat tego, Iż zwiększanie biustu jest ingerencją w naturę. Przybądź do naszego centrum chirurgicznego i przekonaj się jak szybko i prosto możesz dokonać swoje marzenia i odzyskać pewność siebie oraz wysoką samoocenę.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: