Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Leczenie alkoholika »

  Osoby uzależnione od alkoholu, szukające sposobu na to jak przestać pić, zachęcamy do wybrania Ośrodka Oaza. Zapewniamy zupełną dyskrecję i anonimowość. Dzięki profesjonalnie poprowadzonej terapii alkoholowej, poparciu otoczenia oraz najlepszej opiece medycznej i terapeutycznej możliwe jest pokonanie swojej słabości. Mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów przez trudny lecz skuteczny detoks alkoholowy. Nacisk kładziemy także na jakość terapii, która odbyta w całości daje szanse na długotrwałą wstrzemięźliwość. Mamy także specjalny program dla rodzin uzależnionych. Kontakt: nr tel. 530 18 70 70, 725 18 70 70, email info@osrodekoaza.pl.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadbaj o zdrowie »

  Zamieszczone tu jednostki pomogą nam dowiedzieć się więcej na temat schorzeń na które cierpimy lub które u siebie podejrzewamy, jadnak ostateczne rozpoznanie zawsze stawia lekarz. Nigdy nie powinniśmy leczyć się bez konsultacji, ponieważ możemy sobie zaszkodzić. Na witrynie przeczytasz informacje o takich problemach jakmiażdżyca, zapalenie kości czy zgaga . Strona ta to prosty sposób na zwiększenie swojej świadomości zdrowotnej gdyż im więcej mamy wiedzy tym lepiej dla nas. Tylko świadomi naszego stanu zdrowotnego jesteśmy w stanie wydłużyć oraz ulepszyć nasze życie.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Portal został stworzony po to aby spopularyzować wśród społeczeństwa zagadnienia związane z tematyką chorób i zaburzeń psychicznych, takich jak nerwica, depresja, lęki czy uzależnienia. Portal pragnie pomagać ludziom z zaburzeniami znaleźć rozwiązanie ich problemów umożliwiając wymianę myśli czy spostrzeżeń na specjalnie podzielonym na grupy dyskusyjne forum.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Warszawa »

  Z wiekiem skóra staje się przesuszona i coraz bardziej obwisła. Niestety najbardziej jest to widać na szyi, a też w okolicach oczu. Można stosować różne sposoby walki ze zmarszczkami, tj. kremy czy zabiegi ujędrniające, niemniej jednak niewiele co przynosi wymierne rezultaty. Idealną opcją jest meso-roller. Jeżeli już wpiszesz w wyszukiwarce frazę: mezoterapia Warszawa, to z pewnością trafisz na naszą stronę i nie pożałujesz.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby wełniane - Kołdry, poduszki, podkłady, koce wełniane. »

  Pościel wełniana to jedna z najlepszych pościeli jakie są dostępne na rynku.
  Propozycja sklepu on-line firma-aga.eu oferującego bardzo dobrej jakości pościel wełnianą skierowana jest do dzieci jak i osób w wieku średnim i starsze.
  Sklep oferuje w swojej sprzedaży produkty takie jak: kołdry, poduszki, koce z wełny merynosa europejskiego oraz ocieplacze - pasy lędźwiowe, pasy barkowe, bambosze, kamizeli.
  Nasza pościel wełniana pasuje do każdego rodzaju sypialni.
  Wyroby naszej firmy wełniane profilaktyczno-rehabilitacyjne przeznaczone są do profilaktyki, łagodzenia przebiegu, rehabilitacji leczniczej wielu dolegliwości i chorób.
  Wełna, z której wykonana jest pościel posiada licencję Woolmark.
  Firma zaprasza do współpracy i zapoznania się z ofertą.


  CENY (detaliczne):
  komplety – od 215,00zł do 830,00zł;
  kołdry – od 95,00zł do 480,00zł;
  poduszki – od 25,00zł do 95,00zł;
  podkłady – od 75,00zł do 155,00zł;
  koce – 135,00zł.
  - możliwość zamówienia większych ilości -

  Sen stanowi prawie jedną trzecią życia ludzkiego. Pozwala nam zregenerować organizm, przez co jest najlepszym lekarstwem. Bez odpowiedniego wypoczynku nie sposób zdołać wszystkim stresom i problemom codzienności. Do prawidłowego funkcjonowania jest nam niezbędny zdrowy, komfortowy sen, a coraz więcej osób cierpi na zaburzenia snu. Komfort ten możemy uzyskać używając pościeli wełnianej firmy "Aga".

  Adres zakładu:
  66-210 Zbąszynek
  ul. Targowa 2
  (68) 38-49-645
  600-363-965.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Botox Warszawa »

  Roisz cały byt o mieniu wyraźniejszych piersi? A może Twoje piersi odmieniły własny wygląd z przyczyny ciąży, utraty znacznej masy ciała, albo ot tak ze względu procesu starzenia się? A przypadkiem może borykasz się z asymetrią piersi? W każdym z tych przypadków rozwikłaniem zdoła okazać się wzbogacanie piersi. W współczesnych czasach to zabieg nieinwazyjny i całkiem pewny. Nie przejmuj się obiegowymi opiniami na temat tego, Iż zwiększanie biustu jest ingerencją w naturę. Przybądź do naszego centrum chirurgicznego i przekonaj się jak szybko i prosto możesz dokonać swoje marzenia i odzyskać pewność siebie oraz wysoką samoocenę.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Analitycznej Anima znajduje się w Warszawie, przy ulicy Żabińskiego 3. Angażuje jedynie certyfikowanych i doświadczonych lekarzy. Ośrodek koncentruje się na rozwiązywaniu problemów pacjentów w relacjach międzyludzkich. Leczy także osoby z depresją, zaburzeniami lękowymi, osobowości i żywienia. Gabinet pracuje zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuje ponadto z lekarzem psychiatrą. Po więcej szczegółów zaprasza na witrynę www.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • e-papieros »

  Wystukanie frazy elektroniczny papieros opinie do wyszukiwarki z pewnością będzie jednym z lepszych idei w sytuacji, kiedy będzie się takowe poszukiwania zaczynało. Przez to również, nie powinno niedostatek osób, jakim będzie zależało na tym, aby ich szukać. Dobre efekty poszukiwanie będzie również można uzyskać wtedy, kiedy owa fraza wyglądała będzie papierosy elektroniczne opinie. Z pewnością jest to wystarczający argument do tego, aby jej również spróbować.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witamina B 17 »

  Witamina B17, której źródłem są między innymi pestki wiśni, moreli czy jabłek, a także żurawina, migdały, soczewica, od pewnego czasu robi furorę w medycynie jako doskonały specyfik na raka. Na stronie witaminab17.net odnajdziesz szczegółowe wiadomości w kwestii źródeł jak również funkcjonowania tego surowca. Przedstawione zostały także sposoby suplementacji witaminy B17 a także mechanizm jej funkcjonowania. Pojedynczy oddział strony asygnowano problematyce przystępności preparatów obejmujących amigdalinę, gdyż nie wszędzie można ją zakupić, a w poniektórych państwach jej sprzedaż jest niedozwolona.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  W serwisie swoją ofertę opublikował profesjonalny psychiatra i psychoterapeuta. Formy pomocy w trakcie terapii dostosowywane są indywidualnie do sytuacji. Oferta zatytułowana jest Psychoterapia Łódź, bo właśnie tam prowadzona jest praktyka. Pierwsze spotkanie ma formę konsultacji w celu poznania oczekiwań pacjenta. Oferta adresowana jest do osób doświadczających lęku i innych objawów. W serwisie podany został adres praktyki oraz więcej detali na jej temat.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Klinika chirurgii estetycznej z Poznania proponuje korekcję nosa i uszu, korekcję kształtu biustu (podniesienie, zmniejszenie, powiększenie), kształtowanie sylwetki ciała (odsysanie tkanki tłuszczowej – liposuction), plastykę brzucha, podbródka, ramion, pośladków, ud, kolan, łydek oraz likwidację łysiny - przeszczep pojedynczych włosów, a także operacje ginekomastii. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów i procedur medycznych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoklawy »

  Nasza Firma - sklep stomatologiczny prowadzi dostawy końcówek, endometrów. Firma świadczy też usługi: naprawę sprzętu lekarskiego, serwis sprzętu stomatologicznego,, orzeczenia a też wsparcie przy zakupie sprzętu do gabinetu stomatologicznego. Firma prowadzi szkolenia w zakresie urządzeń, a ponadto wystawia paszporty techniczne. Znajdujące się w naszej ofercie autoklawy to urządzenia służące do dezynfekcji narzędzi używanych w stomatologii. Są to szczelnie zbiorniki, pozwalające na dostanie ciśnienia większego i  wyższej temperatury pary służącej do zabijania wirusów. Co więcej, nowoczesne autoklawy wytwarzają próżnię naprzemiennie z temperaturą nawet 130 stopni oraz suszą sprzęt po cyklu. Sterylizacja narzędzi stomatologicznych jest bardzo ważna. To obowiązkowy element pracy nie tylko dentysty, również każdego lekarza. Umożliwia zadbać o higienę pacjentów, którzy chcą czuć się sterylnie w czasie wizyty . Nie muszą się martwić, że w czasie leczenia zębów czy wiercenia zostaną zainfekowani wirusem lub bakterią. Proces wyjałowiania przyrządów musi być przeprowadzony zawsze z wielką starannością. Autoklawy które sterylizują za pomocy gorąca pod najwyższym ciśnieniem są do tego stworzone. Najwyższa temperatura, jaka jest w wykorzystywana, gwarantuje, że bakteria, wirus zostanie zniszczony.Autoklawy najlepszych wytwórców, które można wykorzystać w gabinetach lekarskich można kupić w sklep stomatologiczny Poznań. Dostaniesz w nim również unity stomatologiczne, a dodatkowo inne potrzebne Ci w indywidualnej pracy narzędzia. A wszelkie nowe a do tego w niskich cenach. Sterylizacja narzędzi jest najistotniejszym procesem, który nie może być w żaden sposób zakłócany. Decydując się na [url=http://www.med-tim.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gronkowiec »

  Gronkowiec przynależy do ziarniaków, bytuje w skupiskach a budowę ma podobną do gron winogron. Gronkowce czyli Staphylococcus to bakterie które zaliczamy do grupy bakterii Gram-dodatnich. Gronkowiec jest względnym beztlenowcem a więc może bytować w warunkach tlenowych jak i beztlenowych. Obecny jest u wszystkich żywych organizmów w jedzeniu, powietrzu oraz wodzie. Dieta oczyszczająca z gronkowca z suplementami : nopalin, ac zymes, paraprotex Wyróżniamy ich około 40 i nie wszystkie są groźne. Część odmian gronkowca żyje w symbiozie z naszym organizmem np. gronkowiec biały skóry, który pomaga utrzymać należyte ph skóry.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja brazylijska »

  Depilacja brazylijska jest zabiegiem kosmetycznym, w czasie którego usuwane jest owłosienie ze stref intymnych. Sposób ów został zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej dzięki imigrantce z Ameryki Południowej. Teraz istnieje kilka modeli tej strategii. Zostały one w detalach przedłożone w poszczególnych działach strony depilacjabrazylijska.com.pl. Przed zabiegiem depilacji brazylijskiej przynależy zwracać specjalną uwagę na higienę zakładu jak również na doświadczenie kosmetyczki. Bardzo modne są w ostatnim czasie też ciekawe fryzury intymne, które można uzyskać w czasie zabiegu depilacji brazylijskiej.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamagra »

  Reklamowana witryna zajmuje się dystrybucją medykamentów poprawiających jakość życia erotycznego. Jednym z najważniejszych produktów serwisu jest Kamagra - środek na potencję stworzony przez koncern Ajanta Pharma. Wzmaga on erekcję u panów i pozwala ją utrzymać. Kamagra występuje w postaci tabletek. Jest doskonalszym odpowiednikiem viagry. Zawiera bowiem ten sam czynnik aktywny, a jednocześnie zmniejsza ryzyko efektów ubocznych, typowych dla tej grupy leków. Produkt został zaaprobowany przez Światową Organizacją Zdrowia.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteczki samochodowe »

  Już blisko milion kierowców jeździ automobilami z naszą apteczką samochodową. W ofercie naszej znajdziecie Państwo nasycony wybór apteczek, od podstawowych zestawów dla ochrony indywidualnej, po rozbudowane zestawy przeznaczone dla dużych zakładów pracy a przede wszystkim wysokiej jakości apteczki samochodowe. Meble do tego wariantu apteczek mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Wszystkie składniki zaopatrzenia wszystkich apteczek samochodowych posiadają odpowiednie certyfikaty.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy »

  Witaminy np (witamina c)to związki, które są niezbędne każdemu człowiekowi do życia i sprawnego funkcjonowania. Nasz organizm co prawda nie potrzebuje dużych dawek witamin, jednak pewnych z nich nie jest w stanie samemu produkować, z tego powodu istotne jest żeby były one doprowadzone wraz z pożywieniem w codziennej diecie. Zaś jeżeli nie mamy możliwości dostarczania którejś witaminy z pożywieniem lub nasz organizm mimo jej przyjmowania w dalszym ciągu ma deficyt danej witaminy i domaga się jej, wówczas doskonałym rozwiązaniem są preparaty firmy Calivita, które będą dbać o odpowiednią dawkę witamin (witamina e) w Twoim organizmie i konkretna Witamina C na pewno zostanie dostarczona.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • papieros elektryczny »

  Na pewno elektroniczne papierosy będą dawały spore możliwości na rzucenie palenia, a więc, nie powinno się być zaskoczonym, iż zainteresowanie nimi w ostatnim czasie naprawdę bardzo silnie rośnie. Po za tym, iż wspierają one w rzuceniu palenia, to na dodatek są w większym stopniu ekonomiczne od standardowych papierosów, przez co będzie można na nie zainwestować mniejszą ilość gotówki. Oczywiście, papierosy elektroniczne będzie można używać również wówczas, kiedy nie będzie się pragnęło być uciążliwym dla ludzi, w których otoczeniu się regularnie spędza czas.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja kraków »

  Ośrodek działa od 2005 roku i oferuje pełen zakres usług rehabilitacyjnych. Wszystkie zabiegi i ćwiczenia wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, według aktualnych standardów, uwzględniających bieżące postępy i nowe dokonania w medycynie ortopedycznej i neurologicznej. Mając na uwadze systematyczny rozwój medycyny rehabilitanci nieustannie biorą udział w kursach doskonalących, dzięki czemu nasz ośrodek podnosi jakość świadczonych usług. Oferta skierowana jest do Pacjentów w każdym wieku, zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy ze sportem mają znikomy kontakt.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze pomysły na dietę odchudzającą »

  Chudnięcie to dla Ciebie katorga i nie wiesz nawet jak zacząć? Twoje problemy z otyłością zaczęły się po urodzeniu dziecka? Współpracujący z nami specjalista z chęcią ułatwi Ci powrócić do prawidłowej sylwetki bez większego poświęcenia. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinna być opracowana dieta ciężarnej warszawa, żeby posiadanie dziecka nie przyczyniło się do obniżenia Twojej formy, a co za tym idzie pożegnania się z dobrą wagą już po urodzeniu dziecka. Współpracuje z nami polecany dietetyk warszawa, który posiada ogromną wiedzę i zdołał już pomóc wielu ludziom w odzyskaniu zdrowia i wyglądu. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to wpisz do wyszukiwarki hasło dietetyk warszawa opinie, które są najlepszym dowodem i dowodzą naszego profesjonalizmu i zaangażowania w planowaniu kolejnych kroków ułatwiających tracenie na wadze przez naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy Was, że z nami osiągniecie doskonałe efekty! Z pewnością nie będziecie zawiedzeni jakością naszych usług.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

stomatologia (1), warszawa (5), zdrowie (7), medycyna (2), witaminy (2), klinika (1)

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: