Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Botoks Warszawa »

  Botox - tzn. toksyna botulinowa, scalając się z płytką nerwowo-mięśniową działa na obniżenie napięcia w mięśniach odpowiadających za tworzenie się zmarszczek mimicznych takich jak zmarszczki pionowe lub zmarszczki wokół ust, co daje rezultat skorygowania niedoskonałości już istniejących i hamuje powstawaniu nowych. Całkowite funkcjonowanie botuliny rozwija się w ciągu kilku dób po zabiegu.Przy użyciu toksyny botulinowej da się eliminować zmarszczki mimiczne, osłabiać napięcie platyzmy co poprawia formę podbródka a także szyi. Zabieg Botox Warszawa nie wymaga przygotowania ze strony klienta. Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się się przez parę godzin kłaść jak również w ciągu parunastu dni wykonywać żadnych zabiegów na twarzy gdyż są w stanie wywołać przemieszczenie się botoksu do innej niepożądanej grupy mięśniowej. Efekty niepożądane to krótki obrzęk i zaczerwienienie. Przy podaniu preparatu do innej grupy mięśniowej istnieje prawdopodobieństwo porażenia sąsiednich mięśni, co jest w stanie spowodować przejściowy defekt kosmetyczny, na przykład, opad linii brwi, w incydentalnych sytuacjach opadanie powieki. Efekt pojedyńczego zabiegu utrzymuje się przeciętnie od 4 do 8 miesięcy.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gabinetów »

  Planujesz kupić akcesoria medyczne, sprzęt medyczny bądź rehabilitacyjne? Firma Juventas oferuje kompletne spektrum, cały wachlarz sprzętu do rehabilitacji, a także masażu, w tym głównie stołów, łóżek, krzeseł, kształtek, materaców rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo też obszerne spektrum olejków i kosmetyków najwyższej jakości, a także kamieni i podgrzewaczy do masażu. Na stronie pod adresem www.juventas.pl znajduje się całkowity wybór sprzedawanych, oferowanych przez Nas towarów i całościowe wyposażenie placówek rehabilitacyjnych, salonów masażu, spa, przychodni i gabinetów lekarskich, na które można złożyć zamówienie i zakupić. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców wytwarzamy wyposażenie na indywidualne zlecenie.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Rzeszów »

  Gloria Rzeszów – Salon urody w Rzeszowie działający na rynku podkarpackim od roku 2009. Gabinet kosmetyczny ma w ofercie zabiegi z zakresu kosmetologii – peeling medyczny, zabiegi odmładzające, medycyny estetycznej – odmładzanie skóry, usuwanie zmarszczek oraz zabiegi na ciało – masaż i modelowanie ciała. Zatrudnienie kosmetyczki z Rzeszowa i okolic pozwoliło nam poszerzyć ofertę salonu o zabiegi depilacji, makijażu, opalania natryskowego i pielęgnacji dłoni a także zabieg Hydradermabrazji oferowanej przez nieliczne salony w Polsce.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Ośrodek medycyny Czar-med. to polecane miejsce, w którym przeprowadza się profesjonalne operacje z zakresu chirurgii plastycznej. Dzięki zespołowi wybitnych lekarzy oraz innowacyjnym technikom klinika gwarantuje rewelacyjne efekty ingerencji chirurgicznych. Głównym profilem centrum są usługi z zakresu korekty nosa i powiek, powiększanie piersi, liposukcja i wiele innych. Klinika przeprowadza również usługi z zakresu medycyny estetycznej, między innymi wypełnianie zmarszczek. Liczba zadowolonych pacjentów potwierdza najwyższą jakość usług i dowodzi pełnego zaufania do specjalistów.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Woda alkaliczna »

  Woda alakliczna ma wielkie znaczenie dla życia każdej żywej komórki. Każdy z nas składa się przeważnie z wody. Gasić pragnienie należy nie tylko wówczas kiedy pragnie nam się pić. Łaknienie świadczy już o niedoborze wody. Organizm ludzki nie umie przechowywać, ani magazynować zasobów wody i woda kwaśna, dlatego też należy stale ją uzupełniać. Idealnym urządzeniem do uzdatniania wody - do oczyszczania, jonizacji oraz natleniania - jest Aquarion Calivita - jonizacja wody. Możemy sami zdecydować, jakie cechy wody chcemy osiągnąć i w odpowiedni sposób dostosować urządzenie.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Wrocław »

  Choroby wzroku dotykają wielu osób. Zazwyczaj ktoś, ma jakąś wadę. Przyczyn może być wiele. Czaszaliczony przed szkłem komputera lub przed telewizorem ma znaczny wpływ na pogorszenia jakości patrzenia. Promienie słoneczne, również robią swoje. Zawsze należy pamiętać o szkłach przeciwsłonecznych. Chronią one wzrok. W każdym wieku, należy odwiedzać lekarza regularnie. Zazwyczaj jeśli nie dzieje się nic złego, trzeba zgłosić się raz na dwa lata. Częstą chorobą jest jaskra i zaćma. Boryka się z nią dużo ludzi. Zaćma coraz częściej nosi miano choroby cywilizacyjnej. Z roku na rok, zwiększa się zachorowalność. Zazwyczaj chorują na nią ludzie w podeszłym wieku. Leczy się ją operacyjnie. Jaskra natomiast jest bardzo poważną chorobą i obserwuje się, że chorują na nią coraz młodsze osoby. Całkowicie obumiera nerw wzrokowy, bez którego możliwość widzenia jest wykluczona. Prowadzi to do całkowitej niewidzenia. Przy diagnozie tych chorób, niezmiernie istotne jest kontrolowanie dna oka. Wykonuje się je po zakropleniu oka. Kiedy źrenice się rozszerzą lekarz ogląda nerw wzrokowy oraz tylną ścianę siatkówki.
  Serwis stowrzony dla potrzeb ludzi szukających porady na temat, np.: luteina ciąża, luteina oczy, okulista wrocław.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maska z kolagenem »

  Przypuszczalnie każdej kobiecie zależy na ponętnym i imponującym obliczu. To naturalne, że w jakichkolwiek okolicznościach reflektujemy mieć pełne przekonanie, że nasza aparycja aktywuje zainteresowanie u przedstawicieli płci przeciwnej. Z tej przyczyny każda z nas wykorzystuje różnego kosmetyki, których oddziaływanie mniej lub bardziej współgra z naszymi oczekiwaniami. Perfekcyjnie rozumiemy, że naturalne piękno jest dla Ciebie bardzo znaczące, dlatego też zalecamy Ci, żebyś spróbowała terapii naszym zaawansowanym produktem kosmetycznym! Maska z kolagenem ze złotem koloidalnym zagwarantuje Ci długotrwałe nawilżenie skóry twarzy, dzięki któremu będzie ona niesamowicie jędrna! Jeśli życzysz sobie olśniewać swym wyglądem wszystkich mężczyzn w pobliżu, oferujemy Ci efektywny specyfik do adaptacji napomkniętego zamysłu!

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • depilacja warszawa »

  Stale powiększająca się ilość ludzi decyduje się na blizny potrądzikowe usuwanie Salon spa ma sporo placówek, które takie zabiegi wykonują i dlatego również możemy szybko znaleźć najlepszych fachowców. Jest to zabieg, który polega na ingerencji fachowca w skórę, dzięki czemu wyglądamy znacznie młodziej. Taka ingerencja plastyczna jest najczęściej wybierana, ponieważ daje najlepsze efekty i możemy wyglądać pięknie. Coraz w zdecydowanej większości przypadków spotykamy osoby, które korzystają z takich usług, gdyz jest to dla nich najlepsze rozwiązanie. botoks warszawa wykonuje się w wielu miejscach i dlatego każdy może wyselekcjonować najlepsze dla siebie miejsce i osobę, która będzie taki zabieg wykonywać. Wykonuje się w znieczuleniu, ponieważ jest to ingerencja chirurgiczna. Jednak wiele osób dla bycia pięknym decyduje się dosłownie na ból, który temu towarzyszy. Usunięcie nadmiaru skóry daje jednakże nam zdecydowanie lepsze efekty i pozwala długo zadawalać się pięknym wyglądem i młodością. Warto jednak skorzystać z pomocy fachowca, który będzie czuwał nad naszym bezpieczeństwem.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sculptra »

  SCULPTRA to nieinwazyjne zabiegi odmładzania. SCULPTRA zapewnia młody i naturalny wygląd. SCULPTRA pobudza produkcję kolagenu. SCULPTRA gabinety.Serwis www.sculptra.medycynaestetyczna.com.pl jest na bieżąco aktualizowany, zawiera zawsze najnowsze informacje z omawianej dziedziny, jeśli znajdziesz tu to czego szukałeś poleć ten portal znajomym. www.sculptra.medycynaestetyczna.com.pl powinien ci się podobać. Szybko to sprawdź.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne planowanie rodziny »

  Naturalne planowanie rodziny to strategia nazywająca, jak dwoje może odbyć seks i nie zapaść w ciąże. Na przestrzeni każdego szeregu miesiączkowego, jeden z jajników kobiety wyzwala komórkę jajową. Tok ten zwany jest owulacją. Przesyła jajeczko w kierunku macicy przez jajowody, gdzie może mieć miejsce zapłodnienie. Zapłodnione jajeczko może zachowywać się do 12 godzin. Jajeczko pozostanie wydalone w trakcie menstruacji, o ile nie zostanie zapłodnione. Pani ma największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeśli akt miłosny seksualny odbywa się tuż przed lub tuż po owulacji.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy psycholog w Poznaniu »

  Wykwalifikowany psycholog dostarcza profesjonalną pomoc z zasięgu: Psychoterapii (nerwice, strachy, melancholie, bezsenność, odczucia traumatyczne, kryzysy, choroby psychosomatyczne, uzależnienia; Szybkiej tudzież skutecznej likwidacji nałogów w hipnozie (papierosy, alkohol, otyłość); Mobilizacji psychiki w walce z infekcją nowotworową oraz innymi chorobami przewlekłymi: Tłumienie symptomów leczenia chemioterapią; Instruktażu zdrowego i antystresowego rozmyślania.Dobre doznanie także okazałe grono zaspokojonych i uzdrowionych konsumentów to nie wyłączne atuty na rzecz jakich warto przybyć do naszego własnego doktora psychologa.Biuro pomocy psychiatrycznej serdecznie zaprasza do skorzystania z jednej z najdoskonalszych instytucji psychiatrycznych na terenie Poznania także całej Polski.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Świadczymy rzetelne leczenie zachowawcze pacjentom, którzy powinni się wystrzegać leków znieczulających, m.in. paniom przy nadziei. Leczenie takie przeprowadza się metodą tradycyjną oraz bezdotykową (leczenie bezwiertłowe) z zastosowaniem piaskarki dentystycznej. Nasz gabinet STOM-MED Dentysta jest komfortowy dla wszystkim pacjentów, troszczymy się o miłą atmosferę. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9 do 20.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • leczenie celiakii »

  Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” jest prowadzenie działalności na rzecz chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Pomagamy wszystkim chorym, którzy się do nas zwracają i nie jest to uzależnione od przynależności do naszego Stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, którym przyświecają te same cele. W swojej działalności wykorzystujemy wspaniałe wzorce i bogate doświadczenie TPD Koła Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej w Bydgoszczy, na którego bazie powstało nasze Stowarzyszenie. Jesteśmy naturalnym reprezentantem środowiska wobec władz rządowych i samorządowych, instytucji publicznych oraz innych organizacji pozarządowych.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kolorowe »

  Zakończył się termin ważności na Twoje soczewki kolorowe? Żaden problem, zamów u nas wybrane przez siebie soczewki jednodniowe, a my dostarczymy je do Ciebie następnego dnia! W naszej ofercie znajdują się również bardzo popularne w dzisiejszych czasach soczewki acuvue oasys, płyn do soczewek etc. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt telefoniczny: +48665482424. Jedynie u nas zamawiając towar w piątek, otrzymasz go w standardowej paczce już w sobotę.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Warszawa »

  Działalność High-Med realizuje usługi lekarskie z zakresu medycyny estetycznej na profesjonalnym poziomie. Nasz gabinet znajduje się w Bielanach Warszawskich, gdzie wszystkich zapraszamy w celu przedstawienia naszej bogatej oferty. Nasz firmę stworzyli sami specjaliści, którzy razem tworzą niezawodną grupę wspierających się ludzi potrafiących wykonać praktycznie każdy zabieg, który przełoży się do poprawy estetyki naszego ciała. High-Med zapewnia dyskrecję oraz 100u procentową gwarancję, iż wszystkie nasze usługi są świadczone w pełni bezpiecznie na profesjonalnym poziomie.
  High-Med.
  Prywatny Gabinet Lekarski
  Jana Kasprowicza 27
  01-817 Warszawa
  Tel. 22 865 71 50 ‎
  gabinet@high-med.pl
  NIP: 5211401282

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie ust »

  Pełne, gorące wargi, to coś czego możemy pozazdrościć wielu gwiazdom filmowym. Czy jednak tylko one mogą posiadać ów niewątpliwy atut kobiecości? Oczywiście, iż nie. Jeśli chcesz także Ty możesz pochwalić się przepięknymi ustami. Porządny make-up podkreśli Twoje wdzięki. Znacznie gorzej jeżeli natura pożałowała Ci szerokich warg, natomiast w ich miejscu jest zaledwie cieniutka kreseczka. Obecnie jednak jest coś takiego jak powiększanie ust. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób stać się właścicielką cudownie czarujących ust zajrzyj na mojego bloga. Tam znajdziesz wiele interesujących informacji.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »


  Zdrowe zęby i ładny uśmiech są naszą wizytówką, dlatego też nie możemy ich lekceważyć. Eurodent Rzeszów to nowoczesny stomatolog oferujący wszelkie zabiegi dentystyczne, który pomoże odzyskać twoim zębom zdrowie i świetny wygląd. Zadbaj o swoje zęby już teraz!
  Oferujemy usługi dentystyczne na wysokim poziomie, stosując najnowsze standardy medyczne. Korzystne ceny sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają i mają do nas pełne zaufanie. Nie pozwól aby choroby zębów przeszkodziły Ci w posiadaniu pięknego uśmiechu.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Reiki »

  Miło inwituję na stronę internetową www.purespace.com.pl, witryna ta opisuje tematykę jaką są zabiegi Reiki. Na witrynie odszukacie Państwo specyfikację techniki Reiki, tego jak została rozpowszechniona i w jaki sposób została odkryta, jak też na czym się opiera. Odnajdziecie info jak naprawdę postrzegane jest Reiki jak i na czym bazuje. Opisywana strona ma na celu zalecanie kursów i warsztatów, przeprowadzanych poprzez doświadczoną adeptkę Reiki. Kurs Reiki przebiega w 3 etapach, jest możliwość aby wybrać warsztaty w weekend jak także odbywające się w 3 dni. Podczas inicjacji numer jeden podczas kursu Reiki system energetyczny słuchacza jest przystosowywany do posługiwania się energią Reiki. Uczeń zaznajamia się z fundamentalnymi założeniami funkcjonowania Reiki oraz sposobami leczenia. W toku następnej inicjacji, która przeważnie zachodzi po kilku miesiącach od inicjacji numer jeden, uczeń odbiera od swojego sensei 3 znaki oraz mantry, które mają zadanie by wyznaczyć kierunek energii a także kształtować tej energii działanie. Kolejna i ostatnia inicjacja określana jest mianem takim jak inicjacja mistrzowska, w przebiegu której student odkrywa dodatkowe znaki, rozszerzające jego możliwości w odbiorze i przenoszeniu energii. Jeszcze raz gorąco inwituję na omawianą stronę.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • dentysta Oborniki Śląskie »

  Klinika Futuris Dent to doświadczona i sprawdzona klinika ofe4rujaca usługi stomatologiczne. W naszej klinice znajdą Państwo doświadczonych stomatologów którzy przeprowadzą każdy zabieg bezproblemowo i przede wszystkim bezboleśnie. Nasi dentyści przykładają dużą wagę do zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentom. Nasz klinika stomatologiczna znajduje się w Obornikach Śląskich ale obsługujemy w naszych gabinetach dentystycznych również pacjentów z okolic, na przykład Trzebnicy.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Kraków »

  Gabinet Psychoterapii Ewa Kwasiborska znajduje się w Krakowie przy ulicy Stachowicza. W swojej pracy staram się o taki rodzaj porozumienia z pacjentem, który najlepiej odpowiada jego indywidualnemu stylowi. W tym celu sięgam do zasobów pochodzących z różnych nurtów terapeutycznych. Odbyłam trzyletni staż w zakresie psychoterapii na oddziale ogólno psychiatrycznym w szpitalu im. Babińskiego w Krakowie. Zapewniam pełną dyskrecję.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: