Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 29 · 30 · następna strona »
 • Kosmetyczka »

  Wykorzystując wiedzę i sprzęty charakterystyczne dla medycyny czy kosmetologii, da się w ważny sposób usprawnić formę i wygląd swojej skóry i ciała. Swe propozycje naświetla medycyna estetyczna. Bydgoszcz to miasto, w którym ewidentnie wolno oddać się w ręce specjalistów. Czerpiąc z dermatologii, chirurgii i kosmetyki, zaproponują sekwencje zabiegów, jakie sprawią, iż fantazje o płaskim brzuchu, urodziwych pośladkach, ładnej cerze buzi czy kształtnych ustach, staną się rzeczywistością. Medycyna estetyczna zajmuje się różnymi dokuczliwościami bądź defektami. Na przykład, osoby cierpiące z powodu trądziku, mogą udać się do wytypowanego gabinetu. Konsultacje z dermatologiem a także kosmetyczką pozwolą na zaadaptowanie odpowiednich kosmetyków i zabiegów usuwających problem na dobre. Mogą to być dorady dietetyka, który programując właściwą dietę, wpłynie na prawdopodobne oraz możliwe immanentne przyczyny kłopotów z skórą. Specjaliści medycyny estetycznej, jednocząc własną wiedzę oraz umiejętności, efektywniej pomagają interesantom.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna Ego proponuje rzetelną pomoc psychologiczną. Miastem, w którym odbywa się nasza psychoterapia jest Warszawa. Istotne miejsce w naszej ofercie piastuje terapia dla osób borykających się z nerwicą. Organizujemy szkolenia dla firm intensyfikujące potencjał osobisty personelu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc dzieciom mającym trudności adaptacyjne. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu trudności osobistych, partnerskich, zawodowych itp. Na prezentowanej witrynie opublikowano wiele artykułów psychologicznych.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog »

  ALERGOLOG - dobry alergolog w twoim mieście, ALERGOLOG znany i polecany, ALERGOLOG któremu możesz zaufać. ALERGOLOG badania, leczenie.Wszystkie komentarze i sugestie na temat www.alergolog.przychodnie.pl sprawiają że rozwój portalu przebiega w kierunku proponowanym przez jego użytkowników.
  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia www.alergolog.przychodnie.pl, jestem zadowolony że stronę tą znalazłem bo jest interesująca i godna polecenia innym.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • niepłodność »

  W Warszawie, w zaprojektowanym przez śp. inż. Andrzeja Kicińskiego, a wybudowanym przez Alpine Meyreder Polska sp. z o.o budynku znajduje się Przychodnia Lekarska „nOvum”. Założona w 1994 roku przez Katarzynę Kozioł i Piotra Lewandowskiego, ta specjalistyczna przychodnia funkcjonuje w obszarach leczenia bezpłodności, przeprowadza zabiegi In vitro, wykonuje badanie nasienia i inne zabiegi i badania towarzyszące walce z problemami zajścia w ciążę. Pomaga zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Przychodnia. Do tego stołecznego ośrodka z problemami zajścia wciążę zgładzają się ludzie z całej Europy.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korony porcelanowe wrocław »

  W pewnym wieku nadchodzi taki czas kiedy nasze zęby kończą być już promienne i zdrowe, dlatego że najnormalniej w świecie się psują i wypadają. Istnieje cała masa chorób powiązanych z uzębieniem, które przyczyniają się do utraty uzębienia. Nasza klinika frapuje się protetyką, to jest odtwarzaniem i wstawianiem nowiuteńkich, sztucznych zębów, w miejsce straconych. Używamy najlepsze i wytrzymałe materiały do produkowania implantów, wówczas nasi klienci weselą się mocnym i trwałym zgryzem przez długi czas.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protezy kończyn »

  PPS s.c zaopatruje chętnych w innowacyjne protezy ortopedyczne kończyn. Proponowane protezy kończyn projektowane są z myślą o komforcie i zdrowiu użytkowników. Opisywana oferta obejmuje różne elementy protez, takie jak leje. Asortyment ten charakteryzuje duża trwałość i najwyższa jakość wykonania. Można się tam zaopatrzyć w protezy rąk, kolan i innych części ciała. Ważnym punktem asortymentu są nowoczesne technologie, jak np. elementy modularne. Wiele miejsca w ofercie poświęcono zwłaszcza protezom kończyn dolnych.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Na stronie internetowej przedstawiono dietę sprzyjająca zdrowiu stercza jak również trzy bardzo ważne schorzenia gruczołu krokowego:
  Przerost stercza
  Jest powszechną niemocą u mężczyzn w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. W wyniku zmian hormonalnych stercz rozrasta się i uciska na cewkę moczową, co powstrzymuje mikcję. Występującym często objawem jest słaby strumień moczu.
  Nowotwór prostaty
  Jest jednym z najczęstszych nowotworów u mężczyzn. Schorzenie występuje często u mężczyzn którzy skończyli 50 lat. W większości przypadków rak rośnie powoli i przez długi okres bezobjawowo. Szybko wykryty daje spore szanse na wyleczenie.
  Zapalenie stercza
  Najczęściej dotyka młodszych mężczyzn. Zapalenie stercza w dużej liczbie przypadków powodowane jest przez bakterie. Dolegliwość jest zwalczana antybiotykami.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odżywki i suplementy diety »

  Topsuplementy.pl to serwis pasjonata siłowni oraz zdrowego żywienia, który skupia się na dostępnych na polskim rynku środkach wspierających efekty ćwiczeń. Ogólnie wpływają one na doskonalszy przyrost mięśni, spalanie tłuszczu, podnoszą również pracę całego ciała oraz jego sprawność. Do takich środków należą przede wszystkim suplementy diety oraz odżywki białkowe, które są opisywane pod względem teoretycznym oraz na bazie rezultatów praktycznych. Wszystkie wybrane odżywki mogą również recenzować sami czytelnicy, publikując wzajemne obserwacje. Witryna topsuplementy.pl jest ciągle aktualizowana a zwykle co parę dni pojawia się następna recenzja odżywki.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczenie organizmu »

  Oczyszczanie systemu z toksyn prawdopodobnie może być stosowane w różnorodnych sytuacjach. Niektórzy rekomendują je po przyzwoleniu sobie na większe łasuchowanie lub gdy, zaczynamy widzieć nienaturalne krągłości na naszym brzuchu. Inni stwierdzają, że dieta oczyszczająca pozwala zwalczać pierwsze objawy przeziębienia. Dieta oczyszczająca aplikowana regularnie (raz w tygodniu lub raz na miesiąc) wspomaga wyczyścić cały organizm. Gwarantuje chwilowo odpocząć układowi trawiennemu.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • odrolnienie działki »

  Prawie każdemu z nas marzy się własny mieszkanie. Od podjęcia decyzji o jego budowie do jej realizacji wiedzie jednakże daleka droga. W trakcie trwania zamówień budowlanym wielu osobom zdarza się żałować, że generalnie były one zainaugurowane, niejeden problem wydaje się bowiem niemożliwy do pokonania. Na szczęście, budowanie domu nie musi być wcale przyczyną nieprzespanych nocy, strona internetowa zawierająca porady budowlane jest bowiem najlepszym dowodem na to, że nie posiada takiego kłopotu, którego nie dałoby się rozwiązań. Wyróżnia ją nie tylko czytelność, niemniej jednak także rzetelność, witryna okazuje się zatem miejscem, któremu warto odwiedzić.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie »

  Każdy marzy, aby nie być chorym i czuć się efektownie. Cóż, czasami tak jest, że zbędne kg jak też nadwaga uniemożliwiają powyższy stan ducha. Warto wówczas zadbać o swój organizm i rozpocząć odchudzanie. Jednym ze sposobów na zminimalizowanie wagi ciała jest bowiem zastosowanie odpowiedniej diety. Diety jest to szczegółowo opracowany styl żywienia, charakteryzujący się spożywaniem w trakcie dnia dokładnie ustalonych produktów, mających stosowną zawartość kcal. Wytrwałość i zdeterminowanie w trakcie stosowania diety na pewno gwarantują sukces, czyli schudnięcie. Opłaca się zatem zdecydować się na odchudzanie i rozpocząć dietę, gdyż właściwa dieta polepsza stan zdrowia oraz stan samopoczucia.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Autyzm jest objawem schizofrenii, autyzm polega na zamykaniu się chorego w świecie własnych przeżyć. Autyzm to odcięcie się od świata rzeczywistego.Polecamy serwis www.autyzm.medserwis.pl ze względu na bogate zasoby informacyjne i dużą wartość użytkową która sprawia że można go polecić innym osobom poszukującym informacji medycznych. www.autyzm.medserwis.pl to również źródło informacji o lekarzach specjalistach.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm terapia »

  Punkt Pomocy Psychologicznej Asysta oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Dziedzina, w której się szkolimy i specjalizujemy to autyzm. Terapia ma zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. W oferowanej sesji terapeutycznej dbamy o przejrzystą organizację zajęć. Naszą sprawą priorytetową jest dobry kontakt z rodzicami dzieci. Mamy duże doświadczenie w pracy w różnych ośrodkach, fundacjach, poradniach. Nasi pracownicy to osoby kompetentne i dobrze wykształcone. Proponujemy skuteczną terapię indywidualną i grupową dla dzieci.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Właścicielem omawianego serwisu jest magister psychologii Anita Boratyn – Podeszwa, której gabinet zlokalizowany jest przy ulicy Jeżyckiej 41/5 w Poznaniu. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje poczucie bezpieczeństwa oraz atmosferę nieoceniania. Prowadzi psychoterapię nastolatków, jak również dorosłych. Wesprze każdego, kto: boi się utraty bliskiej osoby, ma trudności w stosunkach międzyludzkich, jest ofiarą przemocy domowej. W zakres świadczeń wchodzi ponadto organizowanie dydaktycznych zajęć grupowych z tematyki wszelkiego typu uzależnień.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Adresatami prezentowanej witryny internetowej są osoby poszukujące profesjonalnej pomocy psychologicznej. Wrocław i Świdnica to miasta, w których psycholog prowadzi konsultacje. Polecana psychoterapia ma na celu dokonanie pozytywnych zmian w sposobie odbierania siebie i otoczenia. Zdolność radzenia sobie z przeciwnościami losu to pierwszy krok do podniesienia poziomu życia. Gabinet psychologiczny Ergo zapewnia anonimowość oraz wysoką skuteczność leczenia. Oferta obejmuje psychoterapię par, rodzin i indywidualną.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Joanna Borowczak jest psychologiem z wieloletnim stażem. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu terapii i pomocy psychologicznej. Pracuje zarówno z osobami dojrzałymi, nastolatkami, jak i dziećmi. Pomaga im radzić sobie z przytłaczającymi problemami, lękami i obawami. Jej gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Generała Maczka 14, na pierwszym piętrze kompleksu usługowo-handlowego. Joanna Borowczak zaprasza do siebie wszystkich, którzy czują się zagubieni, mają problemy z samoakceptacją, zaufaniem drugiemu człowiekowi.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • leczenie niepłodności kraków »

  Terapia bezpłodności to szalenie poważna sytuacja, do jakiej powinno się zbliżyć się w należyty sposób. Determinant niepłodności może być nadzwyczaj dużo, co potwierdzi dowolny lekarz interesujący się tą tematyką. Wiele par musi żyć z tym problemem, który staje się coraz z większym natężeniem ciężki i nierzadki. Znachor, jaki zajmuje się tego rodzaju chorobami może podzielić genezy bezpłodności na takie, które zależą od kwestyj złączonych z duchowością jak i ciałem. Zapraszamy na naszą witrynę w celu zaznajomienia się z wiadomościami na ów temat.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • który tydzień ciąży »

  Okres ciąży u kobiety dzieli się na kilka poszczególnych tygodni, o których warto jest wiedzieć jak najwięcej, bowiem stawiają one przed kobietą całkiem odmienne wymagania, a oprócz tego wyzwania. Prezentowana tutaj strona stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy na ten zagadnienie z której powinien skorzystać absolutnie prawie każdy, kto tylko jest akurat tym zainteresowany. Znajdziemy na niej absolutnie całą wiedzę dotyczącą najróżniejszych tygodni ciąży dzięki której będziemy mogli się naprawdę wnikliwie do nich przygotować. Jak najbardziej warto jest więc zaznajomić się ze wszystkimi umieszczonymi tutaj zasobami!Jak dobrze wiadomo, okres ciąży nie jest prostym nierzadko dla absolutnie żadnej kobiety. Jeśli ktoś pragnie przejść przez niego możliwie w jak najmniej nieprzyjemny metodę, to cała wiedza umieszczona na prezentowanej tutaj stronie oczywiście będzie oprócz tego bardzo pomocna. Dowiemy się na niej przede wszystkim wielu przydatnych rzeczy na temat poszczególnych tygodni ciąży kobiety, dzięki czemu będziemy wiedzieli, na co należy w szczególności uważać w wybranych jej momentach. Cała wiedza jest tu na 100% zrealizowana w taki sposób, aby każdy mógł z niej korzystać bez żadnych problemów, zatem jak najbardziej warto.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • poradnik dla mam »

  Opieka nad małym dzieckiem nie jest prosta. Troska o jego bezpieczeństwo sprawia, że częstą stawiamy sobie pytanie o to, czy postępujemy słusznie, duże utrudnienie stanowi zaś i to, że prawie że każda osoba znajdująca się w naszym otoczeniu stara się udzielać nam, nie raz wykluczających się wzajemnie, wskazówek. Strona www zawierająca porady dla mam umożliwia usystematyzować wiedzę dotyczącą opieki nad maluchem. Ustalone na niej informacje ułatwiają rozwiązywanie wręcz tych problemów, które wydają się szczególnie skomplikowane, przyczyniają się zatem i do tego, że sama mamunia zyskuje lepsze samopoczucie.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary Białystok »

  Główny punkt optyki owo ograniczona biznes, łącząca badanie spośród innowacyjnymi metodami w zakresie ochrony wzroku. Przez wzgląd współpracy z najlepszymi producentami, oferuje duży opcja niezawodnych szkieł, nowoczesnych opraw okularów korekcyjnych, soczewek natomiast okularów słonecznych. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z usług firmy są otoczeni opieką profesjonalnych doradców, w tym lekarzy okulistów oraz optyków. Ze względu temu również binokle, podczas gdy zaś oprawki są idealnie dobrane aż do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: