Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 29 · 30 · następna strona »
 • Sok z brzozy Oskoła »

  Woda brzozowa to jeden z najbardziej poszukiwanych tradycyjnych medykamentów wspomagających funkcjonowanie organizmu. Woda brzozowa toczona jest z wnętrza drzewa, czyli rośliny wyjątkowo często występującego w europejskich parkach. Na stronie opisujemy sposoby toczenia soku z brzozy. Przedstawiamy najpopularniejszą technikę jaką jest wykonanie nawiercenia kory, zaaplikowanie w otworze plastikowej rurki i powolne napełnianie wodą brzozową przyniesionego naczynia. Syrop brzozowy pomaga leczyć mnóstwo zaburzeń i jest często wykorzystywany w medycynie naturalnej.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ziarnica »

  Na naszej stronie WWW polpasiec.eu otrzymasz napisane zrozumiałym dla każdego językiem informacje o półpaścu. U nas przeczytasz rzetelne artykuły o tym czym jest ta choroba, jaki wirus wywołuje zachorowalność na ziarnicę, jakie symptomy świadczą o tym, że cierpisz na ziarnicę, a także jakie można wymienić sposoby leczenia półpaśca. Poza tym, na naszej stronie WWW poznasz szczególnie groźne rodzaje półpaśca, chociażby takie jak półpasiec oczny lub półpasiec zgorzelinowy jak również równie groźne powikłania po tych odmianach półpaśca.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materace przeciwodleżynowe »

  Produkty wykonane dla osób starszych, specyficznie opisane i pokazane na zdjęciach to zawartość tego sklepu. Naszymi fundamentalnymi atutami są: konkurencyjna cena, najwyższa jakość proponowanych przez nas artykułów oraz szybkie tempo realizacji zleceń. W propozycji między innymi chodziki, kosmetyki jak również materace przeciwodleżynowe. Nasz sklep dlatego że jest dedykowany seniorom jest klarowny w obsłudze i bardzo wygodny.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • staw kolanowy »

  Urazy stawów, w szczególności stawu biodrowego, potrafią być nadwyraz uciążliwe. Nieodpowiednio leczone mogą prowadzić to wieloletnich problemów. Dlatego szczególnie ważny jest wybór lekarza prowadzącego. Fachowcem z zakresu leczenia wspomnianych kontuzji jest ortopeda - traumatolog doktor Grzegorz Szperzyński. Prowadzonych pacjentów bada w Centrum Medycznym Hipokrates w Śremie. Posiada bogate doświadczenie zdobyte m.in. w Stanach Zjednoczonych. Kończąc warto nadmienić, że przebieg rehabilitacji przebiega również pod okiem doktora Szperzyńskiego.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kolorowe »

  Opticentrum.pl to strona internetowa krakowskiego salonu optycznego. U nas odszukasz sporo soczewek głośnych firm. Jesteśmy w stanie dopasować do Twoich oczu wszelkie soczewki. Nabyjesz u nas także te niebanalne jak: kolorowe czy tak kultowe w minionym wieku soczewki crazy. Zapraszamy szczerze do salonu gdzie nasi ekspedienci dopasują projekt specjalnie do Twoich oczu. Dlatego każdego interesanta traktujemy poszczególnie, co notabene nadzwyczaj sobie chwalą nasi konsumenci.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Alterego oferuje fachową pomoc osobom walczącym z problemami psychicznymi.
  Na wsparcie mogą tam liczyć np. chorzy na nerwicę czy zaburzenia lękowe.
  Wrocław jest miejscem, w którym dobry psychoterapeuta z tej praktyki oferuje swe usługi.
  Nad jakością obsługi czuwają lekarze, zatrudnieni na co dzień w różnych przychodniach.
  Oferta stworzona została dla osób dorosłych, jak i dla nastolatków.
  Misją gabinetu jest pomoc pacjentom w odzyskaniu dobrej formy psychicznej.Tego rodzaju terapia ma na celu poprawienie komfortu życia klienta.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrzody żołądka »

  Nasza strona powstała z myślą o osobach, które borykają się ze zdiagnozowaną chorobą wrzodową albo jedynie przypuszczają, że mogą na nią cierpieć. Wrzody żołądka to bardzo często spotykany problem, z którym boryka się wielka ilość Polaków, a także osób na całym świecie. Przyczyny występowania tej choroby nie zostały jeszcze do końca poznane, jednak możemy wyróżnić parę dróg, którymi ta przykra dolegliwość dostaje się do naszego organizmu. Wrzody to choroba, która zwykle w początkowej fazie nie daje objawów, a później, gdy pojawiają się bóle, najczęściej bywa brana za objaw złego trawienia, ale takich objawów nie wolno bagatelizować. Wrzody żołądka to nie jest groźna choroba, ale tylko wówczas, gdy jest leczona. Problem pozostawiony samemu sobie może w niedługim okresie przerodzić się w poważne kłopoty zdrowotne – nieleczone wrzody powiększają się i pękają, doprowadzając do perforacji ściany organu, na jakim występują. To prowadzi do wylania się kwaśnej i drażniącej zawartości danego organu do jamy brzusznej, co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Dlatego choroba wrzodowa powinna być bezustannie monitorowana i leczona – jak, tego można się dowiedzieć, odwiedzając naszą stronę. Prezentujemy tutaj skuteczne sposoby na samodzielne rozpoznanie objawów wrzodów, które odróżniają je od symptomów innych chorób, a także radzimy, jak postępować, by przyspieszyć leczenie. Podpowiadamy także, co jeść a czego się wystrzegać oraz jak można zabezpieczyć się przed tą przypadłością. Należy jednak pamiętać, że wszelkie podejrzenia chorób czy wątpliwości należy konsultować ze specjalistą, ponieważ portal internetowy nie jest w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lasik »

  Lasik - operacja laserowa oczu, lasik przeprowadzany jest przez okulistów. Lasik wskazany jest do korekcji krótkowzroczności i innych wad wzroku.www.lasik.medserwis.pl jest bardzo dobrze opracowany, znajdziesz tu wiele szczegółowych informacji medycznych dotyczących usług i problemów medycznych. www.lasik.medserwis.pl to portal w którym bardzo łatwo wyszukać niezbędną informację.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Pracownia Psychoterapii ALTER EGO proponuje kompleksowe usługi z działu psychologii i psychoterapii. Prowadzimy psychoterapie indywidualne oraz dla grup i rodzin. Nasz wykwalifikowany psycholog oferuje usługi w mieście Wrocław. Specjalizujemy się w leczeniu depresji, stanów lękowych, zaburzeń żywieniowych. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje terapia dla DDA. Gwarantujemy najwyższy poziom usług dopasowanych do indywidualnych oczekiwań pacjenta. Szczegółowy wykaz usług jest udostępniony na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary ray-ban »

  Coolook.pl to sklep internetowy oferujący markowe okulary, oprawki oraz soczewki kontaktowe. W swojej ofercie sklep posiada również biżuterię oraz różnorakie akcesoria. W sklepie coolook.pl znajdziemy ofertę producentów tj. Ray-Ban, okulary vogue, Solano, Trueye, Optix, Oasys i innych. Sklep oferuję tylko oryginalne i sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą coolook.pl.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog »

  ALERGOLOG - dobry alergolog w twoim mieście, ALERGOLOG znany i polecany, ALERGOLOG któremu możesz zaufać. ALERGOLOG badania, leczenie.Wszystkie komentarze i sugestie na temat www.alergolog.przychodnie.pl sprawiają że rozwój portalu przebiega w kierunku proponowanym przez jego użytkowników.
  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia www.alergolog.przychodnie.pl, jestem zadowolony że stronę tą znalazłem bo jest interesująca i godna polecenia innym.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korony porcelanowe wrocław »

  W pewnym wieku nadchodzi taki czas kiedy nasze zęby kończą być już promienne i zdrowe, dlatego że najnormalniej w świecie się psują i wypadają. Istnieje cała masa chorób powiązanych z uzębieniem, które przyczyniają się do utraty uzębienia. Nasza klinika frapuje się protetyką, to jest odtwarzaniem i wstawianiem nowiuteńkich, sztucznych zębów, w miejsce straconych. Używamy najlepsze i wytrzymałe materiały do produkowania implantów, wówczas nasi klienci weselą się mocnym i trwałym zgryzem przez długi czas.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protezy kończyn »

  PPS s.c zaopatruje chętnych w innowacyjne protezy ortopedyczne kończyn. Proponowane protezy kończyn projektowane są z myślą o komforcie i zdrowiu użytkowników. Opisywana oferta obejmuje różne elementy protez, takie jak leje. Asortyment ten charakteryzuje duża trwałość i najwyższa jakość wykonania. Można się tam zaopatrzyć w protezy rąk, kolan i innych części ciała. Ważnym punktem asortymentu są nowoczesne technologie, jak np. elementy modularne. Wiele miejsca w ofercie poświęcono zwłaszcza protezom kończyn dolnych.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Na stronie internetowej przedstawiono dietę sprzyjająca zdrowiu stercza jak również trzy bardzo ważne schorzenia gruczołu krokowego:
  Przerost stercza
  Jest powszechną niemocą u mężczyzn w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. W wyniku zmian hormonalnych stercz rozrasta się i uciska na cewkę moczową, co powstrzymuje mikcję. Występującym często objawem jest słaby strumień moczu.
  Nowotwór prostaty
  Jest jednym z najczęstszych nowotworów u mężczyzn. Schorzenie występuje często u mężczyzn którzy skończyli 50 lat. W większości przypadków rak rośnie powoli i przez długi okres bezobjawowo. Szybko wykryty daje spore szanse na wyleczenie.
  Zapalenie stercza
  Najczęściej dotyka młodszych mężczyzn. Zapalenie stercza w dużej liczbie przypadków powodowane jest przez bakterie. Dolegliwość jest zwalczana antybiotykami.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczenie organizmu »

  Oczyszczanie systemu z toksyn prawdopodobnie może być stosowane w różnorodnych sytuacjach. Niektórzy rekomendują je po przyzwoleniu sobie na większe łasuchowanie lub gdy, zaczynamy widzieć nienaturalne krągłości na naszym brzuchu. Inni stwierdzają, że dieta oczyszczająca pozwala zwalczać pierwsze objawy przeziębienia. Dieta oczyszczająca aplikowana regularnie (raz w tygodniu lub raz na miesiąc) wspomaga wyczyścić cały organizm. Gwarantuje chwilowo odpocząć układowi trawiennemu.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  Autyzm jest objawem schizofrenii, autyzm polega na zamykaniu się chorego w świecie własnych przeżyć. Autyzm to odcięcie się od świata rzeczywistego.Polecamy serwis www.autyzm.medserwis.pl ze względu na bogate zasoby informacyjne i dużą wartość użytkową która sprawia że można go polecić innym osobom poszukującym informacji medycznych. www.autyzm.medserwis.pl to również źródło informacji o lekarzach specjalistach.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm terapia »

  Punkt Pomocy Psychologicznej Asysta oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Dziedzina, w której się szkolimy i specjalizujemy to autyzm. Terapia ma zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. W oferowanej sesji terapeutycznej dbamy o przejrzystą organizację zajęć. Naszą sprawą priorytetową jest dobry kontakt z rodzicami dzieci. Mamy duże doświadczenie w pracy w różnych ośrodkach, fundacjach, poradniach. Nasi pracownicy to osoby kompetentne i dobrze wykształcone. Proponujemy skuteczną terapię indywidualną i grupową dla dzieci.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Adresatami prezentowanej witryny internetowej są osoby poszukujące profesjonalnej pomocy psychologicznej. Wrocław i Świdnica to miasta, w których psycholog prowadzi konsultacje. Polecana psychoterapia ma na celu dokonanie pozytywnych zmian w sposobie odbierania siebie i otoczenia. Zdolność radzenia sobie z przeciwnościami losu to pierwszy krok do podniesienia poziomu życia. Gabinet psychologiczny Ergo zapewnia anonimowość oraz wysoką skuteczność leczenia. Oferta obejmuje psychoterapię par, rodzin i indywidualną.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • leczenie niepłodności kraków »

  Terapia bezpłodności to szalenie poważna sytuacja, do jakiej powinno się zbliżyć się w należyty sposób. Determinant niepłodności może być nadzwyczaj dużo, co potwierdzi dowolny lekarz interesujący się tą tematyką. Wiele par musi żyć z tym problemem, który staje się coraz z większym natężeniem ciężki i nierzadki. Znachor, jaki zajmuje się tego rodzaju chorobami może podzielić genezy bezpłodności na takie, które zależą od kwestyj złączonych z duchowością jak i ciałem. Zapraszamy na naszą witrynę w celu zaznajomienia się z wiadomościami na ów temat.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • który tydzień ciąży »

  Okres ciąży u kobiety dzieli się na kilka poszczególnych tygodni, o których warto jest wiedzieć jak najwięcej, bowiem stawiają one przed kobietą całkiem odmienne wymagania, a oprócz tego wyzwania. Prezentowana tutaj strona stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy na ten zagadnienie z której powinien skorzystać absolutnie prawie każdy, kto tylko jest akurat tym zainteresowany. Znajdziemy na niej absolutnie całą wiedzę dotyczącą najróżniejszych tygodni ciąży dzięki której będziemy mogli się naprawdę wnikliwie do nich przygotować. Jak najbardziej warto jest więc zaznajomić się ze wszystkimi umieszczonymi tutaj zasobami!Jak dobrze wiadomo, okres ciąży nie jest prostym nierzadko dla absolutnie żadnej kobiety. Jeśli ktoś pragnie przejść przez niego możliwie w jak najmniej nieprzyjemny metodę, to cała wiedza umieszczona na prezentowanej tutaj stronie oczywiście będzie oprócz tego bardzo pomocna. Dowiemy się na niej przede wszystkim wielu przydatnych rzeczy na temat poszczególnych tygodni ciąży kobiety, dzięki czemu będziemy wiedzieli, na co należy w szczególności uważać w wybranych jej momentach. Cała wiedza jest tu na 100% zrealizowana w taki sposób, aby każdy mógł z niej korzystać bez żadnych problemów, zatem jak najbardziej warto.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

zdrowie (7)

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: