Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Psycholog łódź »

  Bolesne zajścia, doznania, które dzieją się dookoła nas wywołują krytyczne emocje, a także prawie zawsze zostawiają ślad w naszej psychice. Towarzyszą temu przemyślenia, zastanawiamy się więc ile jeszcze jesteśmy w stanie przetrzymać. Mogą być to tak potężne emocje, iż odbijają się negatywnie na naszym zdrowiu psychicznym, zatem jedyną drogą, jaką możemy pójść jest psychoterapia łódź. Wiele osób może pomyśleć, iż nawet łódź psycholog już nie nie da rady pomóc, lecz istotne jest, by uprzytomnić sobie, iż potrzebujemy pomocy z zewnątrz, że wyłącznie człowiek z bezstronnym stanowiskiem do sprawy jest w stanie nam skutecznie ulżyć.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Warszawa »

  Witryna internetowa gabinetu laryngologicznego dr n. med. Doroty Kapiszewskiej-Dzedzej. Zakres usług zawiera konsultacje laryngologiczne dla dorosłych jaktakże małych dzieci. Lekarz specjalizuje się w leczeniu chorób drożności nosa, zapalenia zatok i innych dolegliwości laryngologicznych. W obrębie praktyki lekarskiej przeprowadzane są operacje: klasyczne i endoskopowe, operacje przegrody, zatok i inne. Na witrynie odnajdziemy szczegółowe informacje tyczące się terminów i miejsc przyjęć lekarza laryngologa.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny »

  Serwis medigo.pl powstał z myślą o osobach, które dbają o swoje zdrowie, urodę i zachowanie zdrowego rodzaju życia. Znajdziesz u nas przydatne informacje o najczęstszych chorobach XXI wieku, a dodatkowo technice ich leczenia, a również ciekawostki psychologiczne i najnowsze wiadomości ze świata medycyny. Prezentujemy także porady dotyczące zdrowej diety, codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetyki, życia seksualnego, ciąży i wychowania dziecka. Mogącym się przydać dodatkiem jest encyklopedia leków, w której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na zagadnienie danego preparatu: jego postać farmaceutyczną, wielkość opakowania, dawkę i inne wiadomości. Chcesz dowiedzieć się, jak z ogromnym skutkiem dbać o swoje zdrowie i kondycję? Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wyciągnąć kleszcza »

  Kleszcze są niewielkimi pajęczakami z rodziny roztoczy, niezwykle groźnymi dla człowieka oraz zwierząt przez wzgląd na przenoszone przez nie drobnoustroje chorobotwórcze. Jeżeli zamierzasz przeczytać coś więcej w temacie kleszczy, zapoznać się z budową ich ciała, przeczytać w jakich miejscach niezmiennie występują i jakie zarazki chrobowe transportują, jak też jakie są metody unikania kleszczy, zapraszamy serdecznie na naszą witrynę www, na jakiej znajduje się wyjaśnienie wszelkich problemów powiązanych z kleszczami. Wyjaśniamy także bajki, które bywają bezmyślnie powtarzane dookoła owych groźnych roztoczy. Jeżeli odczuwasz strach i pragnąłbyś ochronić się przed tymi pajęczakami, obowiązkowo odwiedź nasz szczegółowy poradnik mówiący o problemie kleszczy oraz metod walki z nimi.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna warszawa »

  Strona internetowa ośrodka edukacji i pomocy psychologicznej. Bardzo duża liczba zadowolonych pacjentów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług których jesteśmy reprezentantem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą witryną, na której prezentujemy aktualne informacje dla potencjalnych pacjentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować bardzo skuteczną pomoc psychologiczną. Duża liczba osób korzystających z naszych usług jest bardzo dobrym wyznacznikiem jakości naszej pomocy. Naszą specjalnością są psychoterapie indywidualne, grupowe oraz małżeńskie. Zajmujemy się także treningiem osobistym m.in. asertywnością

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta zgodna z grupą krwi »

  Obecnie wciąż dość niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak silny wpływ na nasze życie mają nasze grupy krwi. Dlatego też naprawdę warto jest znać charakter swojej krwi, aby móc dopasować do niej swój tryb życia oraz produkty vital 0. Nie mówimy tutaj naturalnie o żadnych radykalnych zmianach, ponieważ często trzeba po prostu wyrobić u siebie kilka nawyków, których po jakimś czasie w praktyce nie będziemy nawet zauważać. Bardzo ważna jest przykładowo dieta zgodna z grupą krwi, pozwalająca na lepsze funkcjonowanie dosłownie całego organizmu. Warto jest zatem zajrzeć na stronę www.grupa-krwi.pl, która udostępnia ogrom wiedzy na temat tego, jak żyć poprawnie i co zrobić, aby nasza krew jak najlepiej spełniała swoje zadanie w organizmie.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Popularne lampy bioptron sprzedaż »

  Ofertę sprzedaży lamp biotpron można zobaczyć na stronie reklamowanej instytucji. W ciągu paru minut klient może dostać bieżący cennik na swoją skrzynkę mailową. Firma oferuje urządzenia służące do koloroterapii. Lamp używa się najczęściej do celów leczniczych oraz kosmetycznych. Lampy bioptron oferowane na sprzedaż świecą leczniczymi promieniami. Urządzenia są sprzedawane za gotówkę lub za pośrednictwem porozumienia ratalnego.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • logopeda warszawa »

  Serwis internetowy www.logopedawarszawa.eu to progresywne powierzchnia gdzie każdy znajdzie oraz zamieści wciąż ważne propozycje specjalizacji medycznej - logopedii. W szczególności serwis internetowy dostarcza aktualne informacje o jednym z największych na świecie biznesów związanych z logopedią. Na stronie znajdują się wiadomości ze świata jak i z Polski. To poważna publikacja dla wszystkich zainteresowanych medycyną o specjalności logopeda.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Na poniższej stronie wynajdziesz ofertę profesjonalnego gabinetu ortopedycznego. Jest to gabinet, który działa na terenie Krakowa już od 14 lat. Jest to tym samym niezmiernie profesjonalna firma, jaka angażuje rzeczywistych specjalistów w tej dziedzinie. Rzeczona oferta jest mierzona do wszystkich osób, które potrzebują wytrawnej rehabilitacji, tak aby mogły bez problemu wrócić do zdrowia po rozlicznego typu urazach czy także chorobach. Jest to niezmiernie ważne dla wielu pacjentów, a pomoc oferowana przez nasz gabinet jest jedną z w największym stopniu poważanych i zarazem potrzebnych, by po poważnym problemie móc wrócić w dosyć krótkim czasie do pełne biegłości. Na stronie znajduje się dokładna oferta gabinetu oraz wszelkie dane, które każdy z przyszłych pacjentów może uznać za konieczne i pomocne. o ile szukasz dobrego ortopedy to lepiej nie mogłeś trafić. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia »

  Chciałbym przedstawić państwu propozycję salonu kosmetycznego Luxdent który dysponuje rozciągłą ofertą zabiegów kosmetycznych. Jeśli wyszukujesz salonu, w jakim pragnąłbyś korzystnie cenowo i profesjonalnie zastosować na własnym uzębieniu wybielanie zębów to oferta ta może Cię zaciekawić. Siedziba opisywanego gabinetu znajduje się w Warszawie, bezproblemowo można dojechać do stolicy tak, więc można jechać na nasze zabiegi z całej polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą ulepszyć swój uśmiech za pomocą nowoczesnego wybielania zębów do gabinetu Luxdent w Warszawie.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIE - baza przychodni w Polsce »

  Portal tematyczny www.przychodnie.pl projektowany był z myślą o wymagających internautach którzy szybko chcą znaleźć niezbędną im informację medyczną. Widać że autorom zależało nam na logicznym uporządkowaniu wszystkich zawartych tu informacji które są przedstawione w przystępnej formie.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Wytężona robota, którą człowiek działa bardzo silnie wyczerpuje różnorodnego wariantu stawy i sam kręgosłup. W następstwie tego trudno nie skarżyć się na bóle i obce dokuczliwości. O ile chciałbyś dać ulgę swoim organom to zapraszamy do Warszawy na zabiegi rehabilitacyjne. Na tej stronie www poznasz różnorakiego rodzaju masaże i ich wartości. Dzięki czemu nie będziesz zdziwiony. Jedynie jakie zdziwienie na Ciebie wyczekuje to przyjemność i ukojenie bólu. Więcej treści dowiesz się bezpośrednio z tej witryny internetowej internetowej.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergia »

  Alergia - uczulenie, alergia nadwrażliwość organizmu na kontakt z obcą substancją (alergenem), zwłaszcza trawą, pyłkami kwiatowymi, pokarmem, kurzem, roztoczami czy niektórymi metalami np. niklem. Zajrzyj na strony portalu www.alergia.medserwis.pl znajdziesz tu dużo ciekawych nowinek i informacji o najnowszych usługach które mogą być wykonane przy zastosowaniu sprzętu medycznego najnowszej generacji.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • płytki petriego »

  W dzisiejszych czasach postęp w medycynie oraz różnych technologiach rozciągnięty został tak szeroko, że kwestia, której cała diagnostyka kiedyś zajmowała całe dni, może obecnie zostać zweryfikowana w kilka krótkich momentów. W sumie, przyczynia się do tego także rozwój laboratoryjnych urządzeń. Sprzęt diagnostyczny stosowany obecnie odznacza się ciągle polepszanymi parametrami wytrzymałości. Nie inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o płytki petriego. Produkowane obecnie na rynku egzemplarze tych płytek są odporne na oddziaływanie ciepła i innych czynników, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia- jak chociażby ścieralność powierzchni płytki. Diagnozowanie przebiega teraz coraz szybciej, co z kolei zwiększa wygodę nie tylko czekających na papierkowe wyniki pacjentów, ale także samych osób diagnozujących, których praca często związana jest z dużym obciążeniem stresem. Rokowania są dobre, bowiem stale pojawiają się jakieś modyfikacje dające się stosować w różnego typu laboratoriach. To może z kolei znaczyć, iż cały czas naszego oczekiwania na wyniki różnych badań naprawdę może się w znacznym stopniu skracać.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdynia »

  Przydatne wskazówki można znaleźć na forach nazwanych na przykład psychoterapia Gdynia. Możemy tam zaznajomić się nie tylko z bazą teleadresową fachowców, ale także z opiniami pacjentów na ich temat, co jest sprawą bardzo ważną. Rozmowa pacjenta z psychoterapeutą pozwoli przeanalizować, jaka jest przyczyna problemu, jaką formę terapii należy zastosować. Ważne jest nastawienie lekarza do pacjenta. Takie właśnie informacje możemy znaleźć na forach psychoterapia Gdynia. Także wpisując zwrot psychoterapia Gdynia w wyszukiwarkę, znajdziemy pomocne rady, a nawet prywatne strony internetowe samych terapeutów. Jeśli więc czujemy, że tracimy nadzór nad naszym życiem i zaczynamy się zatracać w żalu, skorzystajmy ze wsparcia osób, które z podobnych stanów wyciągnęły już niejednego zagubionego pacjenta. Czekając, aż kłopoty tak po prostu znikną lub ufając, że,,jakoś to będzie" kręcimy na siebie bicz, bo jak uczy doświadczenie, problemy bagatelizowane wracają ze zwielokrotnioną siłą.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • rumianek działanie »

  Rumianek znajduje zastosowanie najczęściej w lecznictwie i kosmetyce, gdzie używany jest jako środek przeciwzapalny żołądka i jelit. Znane bywa także działanie przeciwalergiczne. Olejek rumiankowy używany bywa także wewnętrznie - tak samo jak mięta do łagodzenia nieżytu żołądka, a zewnętrznie zapobiega rożnym stanom chorobowym skóry, leczy oparzenia słoneczne. Wchodzi w skład wielu mieszanek ziołowych, wzmagając działanie innych ziół, m.in. podobnie jak melisa lekarska neutralizuje gazy. Witryna rumianek.net.pl opisuje zróżnicowane działanie rumianku nie tylko jako środka do leczenia, ale również jako składnika domowych mikstur do kuracji kosmetycznych.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ortodoncja kraków »

  Indexmedica - - Twój dentysta Kraków, ortodoncja, wybielanie zębów, implanty, protetyka, gabinet stomatologiczny Kraków - stomatolog Kraków. Dentysta Kraków, stomatolog Kraków, ortodoncja, wybielanie zębów, implanty, gabinet stomatologiczny, protetyka.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • nadpobudliwość »

  ADHD owo choróbsko, odnośnie do którego powinniśmy posiadać wiedzę w rzeczywistości dość dużo. Odsetek ludzi urażony tą chorobą jest znaczny - w bardzo wielu przypadkach wręcz nie zdajemy sovbie sprawy ze skali problemu. Być może także Twój poufały, bądź dosłownie bliski choruje na tę chorobę? W naszym serwisie znajdziesz dane o tym jakże rozpoznać schorzenie, gdy sobie spośród zanim suponować, gdy leczyć. Owo kompedium edukacji, które przydatne będzie również dla laika w tym temacie, jak i mężczyźni i kobiety z większym natężeniem doświadczonej.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony gabinetu stomatologicznego - Stomatolog Poznań. W ukazywanej ofercie znajduje się całościowa opieka stomatologiczna. Naszą wiedzę zapożyczamy z mnogich sympozjów dentystycznych, w których asystują doktorzy działający w naszych gabinetach. W własnej pracy stosujemy najnowsze nurty użytkowane w stomatologii. Jesteśmy członkiem Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, jaka należy do międzynarodowej federacji stomatologii estetycznej. Współdziałamy także także z przodującymi laboratoriami fachowymi, tym sposobem polepszamy naszą umiejętność dentystyczną. Opisywane gabinety stomatologiczne rozwinęły swoje skrzydła na skutek kooperacji z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w dziedzinie powiązanej z kanałowym leczeniem. Wejdź na naszą stronę już dziś i sprawdź ukazane foty w menu usługi. Pamiętaj o tym, że szczery i ładny uśmiech to wizytówka sukcesu, aby go osiągnąć nie obejdzie się bez takiej rzeczy jak profesjonalna stomatologia.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diabetycy »

  Cukrzyca jest chorobą cywilizacyjną. Charakteryzuje się tym, że jest bardzo podstępna i nieprzewidywalna. Ludzie nie robią badań profilaktycznych. W ten sposób żyją w niepewności. Cukrzyca może zaatakować w każdej chwili. Lepiej być na jej atak przygotowanym niż potem żałować, że nie zrobiło się nic, żeby nie zachorować.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: