Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Menopauza a ciąża »

  Kobieta w czasie menopauzy musi wykonywać systematycznie badania. Nie jest ich dużo, ale w ten sposób dłużej będzie cieszyła się witalnością. Wizyta u ginekologa należy do koniecznych. Zawsze kiedy coś się dzieje, trzeba się tam pójść. Pobierze on cytologię i oceni stan szyjki macicy. Dodatkowo oceni stan jajników i macicy. W razie konieczności, zleci usg narządów rodnych. Dodatkowo palpacyjnie zbada piersi. Jeśli tego nie zrobi, należy mu przypomnieć. Pomiar ciśnienia tętniczego powinien odbywać się przy każdej wizycie u lekarza. Najlepiej zaopatrzyć się w własny ciśnieniomierz. Są one tanie i posłużą długi czas. Dodatkowo jeśli chodzi o profilaktykę chorobą układu krwionośnego, należy raz do roku poddać się badaniu krwi i oznaczyć lipidogram, morfologię, ob, cukier. Nieleczone dolegliwości układu krążenie prowadzą do zawałów i chorób serca. Jest to ważne i nie można o tym nie pamiętać. Można poprosić o skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Wówczas będą darmowe. Mimo że wyniki będą dobre, należy zawsze pokazać je lekarzowi. Tylko on dokona analizy porównawczej. Może wtedy ocenić ogólny stan zdrowia.
  Strona stworzona dla kobiet jako informator na nurtujące pytania, np.: menopauza objawy, klimakterium, menopauzy.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby »

  Rozumie się samo przez się, że na drodze witalnej każdego z nas co pewien czas następuje niebezpieczeństwo choroby. Nikt zapewne nie zakwestionuje ponadto twierdzenia, że wszelkie schorzenia są dla ludzi nimi dotkniętych męczącym doświadczeniem. By uniknąć lub wydajnie przemóc możliwe ryzyko chorobowe, proponujemy Ci znakomitą encyklopedię leków! Dzięki niej zdobędziesz określone meandry wiedzy medycznej oraz będziesz potrafił doraźnie przynieść ulgę członkom swej rodziny, kiedy będą oni mocować się z chorobą. Nie zezwól zaskoczyć się groźnym infekcjom lub długotrwałym schorzeniom! Encyklopedia leków dostarczy Ci bezpieczeństwo i profesjonalne wiadomości w temacie dostępnych w sprzedaży medykamentów oraz schorzeń, które można nimi leczyć. W takiej sytuacji leki to dyscyplina wiedzy, która znajduje się na wyciągnięcie ręki!

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskonały masaż zrelaksuje po ciężkim dniu »

  Stanowimy grupę doświadczonych masażystów, którzy świetnie znają się na anatomii ludzkiego ciała. Sposób, w jaki pracujemy powoduje, że możemy przynieść ulgę we wszelkich dolegliwościach kręgosłupa, odcinka szyjnego kręgosłupa czy też po prostu rozluźnić Twoje ciało spięte po całym dniu pracy. Nasz gabinet masażu kielce funkcjonuje wirtualnie – a masaże, dla Twojej wygody, odbywają się w domu. Nie musisz więc nigdzie wychodzić. Nasz masażysta kielce przyjedzie do Ciebie i zrobi relaksujacy zabieg, po którym znów staniesz na nogi. W naszej ofercie znajduje się masaż z dojazdem kielce na obszarze Kielc, jak również miejscowości z Kielcami sąsiadujących. Osoby zainteresowane świadczonymi przez nas usługami zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny i najwyższą jakość masażu! Dzięki naszym masażystom poczujesz się o wiele lepiej – dodamy Ci energii, odprężymy i ułatwimy pozbycie się bólów karku czy pleców.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łysienie »

  Jest wiele dobrych witryn, ale www.lysienie.medserwis.pl to najlepsza witryna. Wejdź na stronę, a sam się przekonasz. Serwis ten jest na bieżąco aktualizowany. Zależy nam na rzetelnej informacji. Nasza strona www.lysienie.medserwis.pl w pełni zaspokoi wyrafinowane gusta. Portal przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą. Serwis www.lysienie.medserwis.pl to potężna baza informacji tematycznej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • haluksy »

  Stopa ludzka od zawsze była machiną o mistrzowskiej budowie oraz dziełem sztuki jak zwykł mówić Leonardo da Vinci. Dużo się nie pomylił, ponieważ stopa ludzka posiada bardzo złożoną budowę. Piszemy dużo o operacje stawu skokowego. Jest w stanie utrzymywać niezwykłe ciężary. Już jakiś czas temu podjeliśmy decyzję, aby stworzyć zbiór przydatnych fraz medycznych związanych ze stopą i operacjami stopy. Portal jest jak na razie nowy i nie ma w nim wiele informacji, jednak niebawem mamy w planach ogromne modyfikacje jak np. wprowadzenie silnika portalu internetowego. Nasza specjalność to leczenie halluxów. Mamy zamiar ciągle umieszczać tam porady jak dbać o nasze stopy oraz jak wyglądają niektóre z zaawansowanych operacji stopy. Pozdrawiamy serdecznie!

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie »

  Dom Opieki Dożywotniej Fundacji im. Matki Teresy z Kaluty:
  Od momentu powołania Fundacja podjęła starania o wybudowanie Lokalu architektonicznie dostosowanego dla wymagań niepełnosprawnych. Po uzyskaniu prawa własności do parceli w Krakowie oraz zezwolenia na budowę w roku 1998, rozpoczęła pracę. Od tego czasu Fundacja wybudowała Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 1880 m2 z poddaszem użytkowym, w stanie surowym zamkniętym.Fundacja dla upośledzonych Matki Teresy Kraków
  Danka, 40 lat, bez mamy wsiądzie jedynie do tramwaju nr 8
  Pani Helena Doboż nie irytuje się tym, że Danusia bez sensu nalewa wodę w kubki i stawia je na kancie stołu. Znów włącza czajnik elektryczny, grzeje wodę. I tym, że Danka krzyczy na 80-letnią matkę: "Masz wreszcie skończyć budowę tego lokalu mieszkalnego!". Bo mieszkanie posiada być dla niej, dla męża i dziecka, które urodzi. Danka stale niby rodzi. Niby rodząc, potrafi siedzieć godzinami w ubikacji. A mamunia wtedy robi na złość Dance, bo akurat gdy ona rodzi, Helena Doborz puka, bo preferuje wejść za potrzebą, co wyczerpuje Danusię i matkę. Danka (zespół Downa) nie wyjdzie z ubikacji, dopóki nie rozwinie całej rolki papieru i nie włoży w sedes. Jak sedes się zapycha na warsztatach, dzwonią po matkę, aby wezwała MPO w celu przetkania sedesu. Na własny koszt.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe diety »

  Stosowanie właściwych diet jest to fundament zdrowego odżywiania w teraźniejszych czasach, kiedy coraz więcej sprzedawanych towarów zawiera niewłaściwe składniki odżywcze. Diety mówią nam jakie towary musimy przyjmować, w jakich ilościach i o jakich porach. Jest kilka diet na przykład dieta kapuściana, które różnią się między sobą przeznaczeniem, a też składem posiłków. Diety mogą stosować zarówno osoby chore, które zmuszone są do ścisłego przestrzegania zjadanych pokarmów jak również osoby mające kłopoty z nadwagą i chcące poprawić swoją sylwetkę.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mammograf »

  Nasza kadra posiada duże doświadczenie w dziedzinie sprzedaży, finansowania i organizowaniu usług medycznych.Jesteśmy grupą należącą grupy O.K. Medical Systems znanej od wielu lat w sektorach: Medycznych usług oraz farmaceutycznych.

  Xylion Medical Systems jest po to by sprostać potrzebą klientów, którzy poszukiwali produktów wysoko zaawansowanych technologicznie w bardzo niesamowitej cenie. Te dwa cele często wykluczają się nawzajem. Dla nas stanowiło to wyzwanie! Dlatego zapraszamy serdecznie do naszej strony internetowej przedstawiającej wiele niesamowitych urządzeń ! Jak i naszą ofertę!

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • wkładki ortopedyczne »

  Pragniemy zaprezentować Wam naszą firmę Altuso. Każdego dnia zajmujemy się sprzedażą przeróżnego sprzętu rehabilitacyjnego. Istniejemy na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat i prowadzimy sprzedaż internetową - przez nasz sklep internetowy. Zajmujemy się sprzedażą produktów takich jak: materace przeciwodleżynowe, poduszki ortopedyczne, czy też wkładki ortopedyczne. Jednak to nie cała nasza oferta, więc zachęcamy Ciebie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej stronie www! Nie czekaj - możliwe, że już nie będziesz miał podobnej okazji. Zapraszamy Cię już teraz!

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • refluks »

  Nie czytałeś nigdy o takiej chorobie jak reflux ? Na przedstawionej witrynie odnajdziesz dobre wskazówki, jak uniknąć refluksu i nasycać się życiem. Przejawy refluksu pogłębiają się podczas leżenia na wznak lub przy nachylaniu się. Refluks raz na jakiś czas przydarza się każdemu, lecz zwykle umniejszamy tę niedyspozycję. Najlepszymi lekami na tę przypadłość są takie, jakie zobojętniają kwasy żołądkowe.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Psycholog, ażeby praktykować swój zawód musi ukończyć specjalne studia. Zakres zajęć na tych testach obejmuje takie dziedziny jak etyka, statystyka, różnice indywidualne oraz biologiczne, poznawczo-emocjonalne i społeczne podstawie postępowań, jak również specjalistyczne szkolenie w obrębie terapii psychologicznej. Wymagany jest także staż na studiach i raczej często kolejny rok, podczas którego staż będzie doglądana. Dobry psycholog Warszawa ciągle musi zwiększać swoje umiejętności poprzez np. regularneszkolenia, które wpływają jakość porady. 

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Poznań »

  Miło zapraszam Państwa do wizyty witryny internetowej prywatnego gabinetu okulistycznego, specjalisty okulisty z Poznania doktora nauk medycznych Dariusza Ważyńskiego - okulista Poznań. Na stronie polecanej znajdziecie Państwo wiadomości odnoszące się do specjalizacji dr n. Med. Ważyńskiego, oraz info o prywatnym gabinecie okulistycznym oraz możliwych terminach wizyt. W prywatnym gabinecie okulistycznym doktor nauk medycznych Dariusz Ważyński leczy już od 2004 roku, jego doświadczenie to ponad 25 lat pracy jako okulista.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Miło zapraszam do odwiedzenia strony ortopedy Doktora Macieja Krajewskiego. Pan Maciej Krajewski to wybitny specjalista, od jakiegoś już czasu skupia swoje działania na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Kooperuje też z trzema szpitalami w Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Placówki takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W przebiegu pracy lekarza Macieja Krajewskiego wskazane jest by dodać o tym, że w latach 1992 – 1998 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zawodników zapasów stylu klasycznego. Podstawowe zainteresowania Dr n. med. Krajewskiego są następujące: chirurgia stawu biodrowego jak i kolanowego, oraz kontuzje sportowców. W zakresie opisywanej witryny są takie podstrony jak przykładowo: artroskopia Poznań, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr n. med. Krajewski przeszedł staże w krajach jak: Anglia, Francja, Austria, Niemcy Stany Zjednoczone. Jest on także członkiem takich towarzystw jak: Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i stawu skokowego. Kolejny raz gorąco zapraszam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie z koenzymem q10 »

  koenzymq10.info to niezastąpiony poradnik dotyczący koenzymu Q 10. Na stronie zawarte są dokładne opisy na temat działania koenzymu, związku koenzymu z różnymi chorobami, a także wykorzystania koenzymu Q 10 w różnych schorzeniach serca jak nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca. Ponadto na stronie dostępnych jest mnóstwo zdań klientów, którzy stosowali koenzym Q 10 w walce z różnymi dolegliwościami.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Poznań »

  Realizujemy usługi w zakresie - medycyna pracy i rehabilitacja. Rehabilitacja Poznań Mamy wielopłaszczyznowy wybór operacji rehabilitacyjnych. Przychodnia Poznań, medycyna pracy Poznań, rehabilitacja Poznań. Władamy postępowo umeblowanymi pokojami rehabilitacyjnymi oraz centrum laboratoryjnym. Przychodnia znajduje się w metropolii Poznań z dogodnym dojściem do centrum Poznania. Budynek jest absolutnie dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  Gabinet stomatologii dziecięcej HIPPOLIT jest prywatnym gabinetem, w którym leczy się dzieci i młodzież w każdym wieku. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną najmłodszych, leczenie zębów mlecznych i nierzadko występujące u dzieci i młodzieży wady zgryzu. Gabinet stomatologiczny dla dzieci HIPPOLIT gwarantuje swoim podopiecznym niezwykle przyjazną i miłą atmosferę. Jesteśmy zadowoleni, że nasi klienci zawsze są zadowoleni ze świadczonej przez nas opieki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa »

  Pomoc medyczna czasem może dotyczyć z pozoru bagatelnych spraw, jak na przykład problemy z zębami. Każdy z nas je ma, chociaż nie każdy chce się ich pozbyć. Dentysta warszawa jest bez wątpliwości bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwoli tobie na wyeliminowanie wszystkich problemów związanych z zębami, które są utrapieniem wielu z nas. Niezależnie od naszego wstydu warto czasem zapisać się na wizytę i skontrolować swoje zęby, a dentysta warszawa w przypadku jakiegokolwiek problemu szybko i tanio nam pomoże. Piękny uśmiech jest bardzo ważnym atutem i każdy powinien o niego dbać! Wszak pozwala on wiele uzyskać na polu towarzyskim.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skaza białkowa - objawy, leczenie »

  Rodziców dzieci, które cierpią na skazę białkową zapraszamy na witrynę WWW skazabialkowa.pl. Jest to serwis internetowy, w którym w jednym miejscu publikujemy wszelkie potrzebne informacje o alergii pokarmowej. Podpowiadamy czym jest skaza białkowa, jakie przyczyny sprzyjają jej wystąpieniu, jakie objawy wskazują na te schorzenie jak również jakie są metody leczenia skazy białkowej. U nas poznasz również szczegóły diety dla osób chorujących na skazę białkową. Wszystko opisane łatwym, klarownym dla każdego językiem.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna psychoterapia w miejscowości Warszawa »

  W serwisie zaprezentowany został Gabinet Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej. Oferta gabinetu adresowana jest głównie do młodzieży i dorosłych. Właściwa psychoterapia poprzedzona jest konsultacjami z psychologiem. Gabinet zlokalizowany jest w stolicy, stąd jego oferta nosi nazwę Psychoterapia Warszawa. Oferta obejmuje psychoterapię grupową, czyli spotkania osób o podobnych problemach. Pacjenci gabinetu mają zagwarantowaną kompleksową opiekę i pełną dyskrecję. W serwisie można dowiedzieć się więcej o gabinecie i jego działalności.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uroda i zdrowie »

  Kolorowe pisma podsuwają nam wiele tekstów na temat kuracji odchudzających i rozmaitych sposobów odżywiania.
  Ogrom informacji niejednego przytłacza. vitastyl.pl to strona, na której zawarte są rzetelne informacje na temat zdrowia. Tematycznie ułożone teksty dostarczą wielu interesujących informacji na temat: ćwiczenia,zdrowe odżywianie, odchudzanie, poród, kosmetyki,dolegliwości, gotowanie, oraz suplementy diety.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: