Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Szpital prywatny Poznań »

  O ile poszukujesz dobrego szpitala to powinieneś brać pod uwagę ofertę prywatnego szpitala MedPolonia. Owa placówka jest jedną z największych placówek medycznych w okolicy Poznania. Nasz blok operacyjny oraz dowolne pozostałe pracownie i gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze oprzyrządowanie medyczne. W naszej ofercie idzie wyszukać bardzo mnogość zabiegów takich jak urolog poznań, które nie potrzebują hospitalizacji oraz nadto długiego pobytu w szpitalu po operacji. Dzięki temu, iż pracują u nas najlepsi eksperci z każdej dziedziny medycyny, możemy zapewnić naszym klientom dobrą opiekę medyczną. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz nadzwyczaj dbamy o komfort naszych interesantów.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Menopauza a ciąża »

  Kobieta w czasie menopauzy musi wykonywać systematycznie badania. Nie jest ich dużo, ale w ten sposób dłużej będzie cieszyła się witalnością. Wizyta u ginekologa należy do koniecznych. Zawsze kiedy coś się dzieje, trzeba się tam pójść. Pobierze on cytologię i oceni stan szyjki macicy. Dodatkowo oceni stan jajników i macicy. W razie konieczności, zleci usg narządów rodnych. Dodatkowo palpacyjnie zbada piersi. Jeśli tego nie zrobi, należy mu przypomnieć. Pomiar ciśnienia tętniczego powinien odbywać się przy każdej wizycie u lekarza. Najlepiej zaopatrzyć się w własny ciśnieniomierz. Są one tanie i posłużą długi czas. Dodatkowo jeśli chodzi o profilaktykę chorobą układu krwionośnego, należy raz do roku poddać się badaniu krwi i oznaczyć lipidogram, morfologię, ob, cukier. Nieleczone dolegliwości układu krążenie prowadzą do zawałów i chorób serca. Jest to ważne i nie można o tym nie pamiętać. Można poprosić o skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Wówczas będą darmowe. Mimo że wyniki będą dobre, należy zawsze pokazać je lekarzowi. Tylko on dokona analizy porównawczej. Może wtedy ocenić ogólny stan zdrowia.
  Strona stworzona dla kobiet jako informator na nurtujące pytania, np.: menopauza objawy, klimakterium, menopauzy.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łysienie »

  Jest wiele dobrych witryn, ale www.lysienie.medserwis.pl to najlepsza witryna. Wejdź na stronę, a sam się przekonasz. Serwis ten jest na bieżąco aktualizowany. Zależy nam na rzetelnej informacji. Nasza strona www.lysienie.medserwis.pl w pełni zaspokoi wyrafinowane gusta. Portal przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą. Serwis www.lysienie.medserwis.pl to potężna baza informacji tematycznej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • haluksy »

  Stopa ludzka od zawsze była machiną o mistrzowskiej budowie oraz dziełem sztuki jak zwykł mówić Leonardo da Vinci. Dużo się nie pomylił, ponieważ stopa ludzka posiada bardzo złożoną budowę. Piszemy dużo o operacje stawu skokowego. Jest w stanie utrzymywać niezwykłe ciężary. Już jakiś czas temu podjeliśmy decyzję, aby stworzyć zbiór przydatnych fraz medycznych związanych ze stopą i operacjami stopy. Portal jest jak na razie nowy i nie ma w nim wiele informacji, jednak niebawem mamy w planach ogromne modyfikacje jak np. wprowadzenie silnika portalu internetowego. Nasza specjalność to leczenie halluxów. Mamy zamiar ciągle umieszczać tam porady jak dbać o nasze stopy oraz jak wyglądają niektóre z zaawansowanych operacji stopy. Pozdrawiamy serdecznie!

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Radom »

  Edent to profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym z najwyższą starannością neutralizujemy komplikacje z zębami u naszych odwiedzających.
  Nasza specjalność to również protetyka. Wykonujemy protezy wysokiej jakości terminowo oraz perfekcyjnie dopasowane do układu szczęki.
  Długoletnie doświadczenie, użycie w zawodzie nowoczesnych technik jak również przede wszystkim profesjonalne podejście do wszystkich pacjentów, to cechy wyróżniające nas od innych.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Nasza apteka – superapteka.pl oferuje leki oraz różny asortyment medyczny. Znajdziesz nas w w sieci wpisując frazę – Apteka online lub leki. Dajemy biegłą asystę i asystę medyczną, szybką i niedrogą dostawę. Funkcjonujemy przez net jako apteka 24 godzinna. Niedrogie leki bez recepty, urządzenia medyczne, opatrunki, kosmetyki. Kupuj leki bez recepty i zestawy witamin błyskawicznie. Zrób użytek z dużej oferty naszej apteki. Miło zapraszamy Państwa do wizyty w naszej superaptece. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję z wykonanych zakupów. W ewentualności dokonania zamówienia medykamentów poprzez internet istnieje także możliwość indywidualnego odbioru leków w naszym lokalu w stolicy Polski.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe diety »

  Stosowanie właściwych diet jest to fundament zdrowego odżywiania w teraźniejszych czasach, kiedy coraz więcej sprzedawanych towarów zawiera niewłaściwe składniki odżywcze. Diety mówią nam jakie towary musimy przyjmować, w jakich ilościach i o jakich porach. Jest kilka diet na przykład dieta kapuściana, które różnią się między sobą przeznaczeniem, a też składem posiłków. Diety mogą stosować zarówno osoby chore, które zmuszone są do ścisłego przestrzegania zjadanych pokarmów jak również osoby mające kłopoty z nadwagą i chcące poprawić swoją sylwetkę.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mammograf »

  Nasza kadra posiada duże doświadczenie w dziedzinie sprzedaży, finansowania i organizowaniu usług medycznych.Jesteśmy grupą należącą grupy O.K. Medical Systems znanej od wielu lat w sektorach: Medycznych usług oraz farmaceutycznych.

  Xylion Medical Systems jest po to by sprostać potrzebą klientów, którzy poszukiwali produktów wysoko zaawansowanych technologicznie w bardzo niesamowitej cenie. Te dwa cele często wykluczają się nawzajem. Dla nas stanowiło to wyzwanie! Dlatego zapraszamy serdecznie do naszej strony internetowej przedstawiającej wiele niesamowitych urządzeń ! Jak i naszą ofertę!

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Jeżeli zmagasz się z niepłodnością, bezzwłocznie zaznajom się z naszą ofertą. Oferujemy konsultacje, laboratoryjne badania diagnostyczne i efektywne metody lecznicze. Stosujemy nowoczesne procedury lecznicze, w tym zapłodnienie in vitro. Gwarantujemy pacjentom profesjonalną opiekę medyczną i psychologiczną. Nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych w USA. Współpracujemy z embriologami wyszkolonymi w renomowanych ośrodkach zagranicznych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności kobiet i mężczyzn.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Miło zapraszam do odwiedzenia strony ortopedy Doktora Macieja Krajewskiego. Pan Maciej Krajewski to wybitny specjalista, od jakiegoś już czasu skupia swoje działania na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Kooperuje też z trzema szpitalami w Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Placówki takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W przebiegu pracy lekarza Macieja Krajewskiego wskazane jest by dodać o tym, że w latach 1992 – 1998 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zawodników zapasów stylu klasycznego. Podstawowe zainteresowania Dr n. med. Krajewskiego są następujące: chirurgia stawu biodrowego jak i kolanowego, oraz kontuzje sportowców. W zakresie opisywanej witryny są takie podstrony jak przykładowo: artroskopia Poznań, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr n. med. Krajewski przeszedł staże w krajach jak: Anglia, Francja, Austria, Niemcy Stany Zjednoczone. Jest on także członkiem takich towarzystw jak: Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i stawu skokowego. Kolejny raz gorąco zapraszam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie z koenzymem q10 »

  koenzymq10.info to niezastąpiony poradnik dotyczący koenzymu Q 10. Na stronie zawarte są dokładne opisy na temat działania koenzymu, związku koenzymu z różnymi chorobami, a także wykorzystania koenzymu Q 10 w różnych schorzeniach serca jak nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca. Ponadto na stronie dostępnych jest mnóstwo zdań klientów, którzy stosowali koenzym Q 10 w walce z różnymi dolegliwościami.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Poznań »

  Realizujemy usługi w zakresie - medycyna pracy i rehabilitacja. Rehabilitacja Poznań Mamy wielopłaszczyznowy wybór operacji rehabilitacyjnych. Przychodnia Poznań, medycyna pracy Poznań, rehabilitacja Poznań. Władamy postępowo umeblowanymi pokojami rehabilitacyjnymi oraz centrum laboratoryjnym. Przychodnia znajduje się w metropolii Poznań z dogodnym dojściem do centrum Poznania. Budynek jest absolutnie dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  Gabinet stomatologii dziecięcej HIPPOLIT jest prywatnym gabinetem, w którym leczy się dzieci i młodzież w każdym wieku. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną najmłodszych, leczenie zębów mlecznych i nierzadko występujące u dzieci i młodzieży wady zgryzu. Gabinet stomatologiczny dla dzieci HIPPOLIT gwarantuje swoim podopiecznym niezwykle przyjazną i miłą atmosferę. Jesteśmy zadowoleni, że nasi klienci zawsze są zadowoleni ze świadczonej przez nas opieki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa »

  Pomoc medyczna czasem może dotyczyć z pozoru bagatelnych spraw, jak na przykład problemy z zębami. Każdy z nas je ma, chociaż nie każdy chce się ich pozbyć. Dentysta warszawa jest bez wątpliwości bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwoli tobie na wyeliminowanie wszystkich problemów związanych z zębami, które są utrapieniem wielu z nas. Niezależnie od naszego wstydu warto czasem zapisać się na wizytę i skontrolować swoje zęby, a dentysta warszawa w przypadku jakiegokolwiek problemu szybko i tanio nam pomoże. Piękny uśmiech jest bardzo ważnym atutem i każdy powinien o niego dbać! Wszak pozwala on wiele uzyskać na polu towarzyskim.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skaza białkowa - objawy, leczenie »

  Rodziców dzieci, które cierpią na skazę białkową zapraszamy na witrynę WWW skazabialkowa.pl. Jest to serwis internetowy, w którym w jednym miejscu publikujemy wszelkie potrzebne informacje o alergii pokarmowej. Podpowiadamy czym jest skaza białkowa, jakie przyczyny sprzyjają jej wystąpieniu, jakie objawy wskazują na te schorzenie jak również jakie są metody leczenia skazy białkowej. U nas poznasz również szczegóły diety dla osób chorujących na skazę białkową. Wszystko opisane łatwym, klarownym dla każdego językiem.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uroda i zdrowie »

  Kolorowe pisma podsuwają nam wiele tekstów na temat kuracji odchudzających i rozmaitych sposobów odżywiania.
  Ogrom informacji niejednego przytłacza. vitastyl.pl to strona, na której zawarte są rzetelne informacje na temat zdrowia. Tematycznie ułożone teksty dostarczą wielu interesujących informacji na temat: ćwiczenia,zdrowe odżywianie, odchudzanie, poród, kosmetyki,dolegliwości, gotowanie, oraz suplementy diety.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak powiększyć prącie »

  Strona www opisująca trudności z prostatą ma bardzo wielu użytkowników i nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ dzięki niej o takich rzeczach nikt za bardzo nie chce mówić, a z drugiej strony - kwestie zdrowotne są dla facetów na tyle istotne, że nie chcą ich oni lekceważyć. Sporo ciekawych wskazówek można łatwo znaleźć na stronach, jakie opisują wszyściutko to, co wiąże się z takimi rzeczami, jak na przykład erekcja problemy.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Agklinik to warszawska klinika medycyny estetycznej, która specjalizuje się m.in. w takich zadaniach jak operacje plastyczne, szeroko rozumiana chirurgia estetyczna, ginekologia estetyczna, ortopedia czy chirurgia onkologiczna. Klinika powstała na fundamentach gabinetu chirurgii estetycznej dra Adama Gumkowskiego w Warszawie (założonej w 1992 roku) i Kliniki Chirurgii Estetycznej (lata 1999-2007). W skład pakietu usług jakie oferuje klinika wchodzi też przeszczep tłuszczu - lipofiling, liposukcja - czyli odsysanie tkanki tłuszczowej, plastyka brzucha, modelowanie pośladków, modelowanie łydek czy na przykład plastyka ramion oraz takie zabiegi jak usuwanie cellulitu czy walka z otyłością. Operacje plastyczne wykonywane w Agklinik przeprowadzane są przed doświadczonych lekarzy. Zawsze pod opieką anestezjologa, w salach klimatyzowanych, które wyposażone są w sprzęt medyczny o najwyższych standardach technicznych i spełniających wymogi UE. Pacjenci, którzy zdecydują się korzystać z usług kliniki zapewnione posiadają przytulne pokoje z łazienką, TV i Globalną sieć Internet, a również całodobową opiekę pooperacyjną.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie rehabilitacji artroskopią. »

  Świetny ośrodek prowadzący rehabilitację dla mieszkańców Warszawy i miejscowości z nią sąsiadujących. W Rehabilitacja wola można liczyć chociażby na znakomite usługi obejmujące m.in. masaż, fizykoterapię i terapię manualną. Najistotniejsze jest to, że Rehabilitacja bielany zapewnia nam między innymi możliwości skorzystania z innowacyjnych zabiegów, takich jak prądy interferencyjne, jonoforezy, laseroterapia czy też prądy tens. Możemy między innymi skorzystać z zabiegu jakim jest Rehabilitacja artroskopia. Oprócz tego Rehabilitacja żoliborz zapewnia nam chociażby kameralną atmosferę, zero kolejek, czy możliwość skorzystania z prysznica i szatnię. Można tu również zrobić wiele popularnych zabiegów, takich jak na przykład zwyczajny masaż kręgosłupa warszawa. Stałym klientom Rehabilitacja bemowo udostępnia także liczne promocje cenowe.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kriozdrowie »

  Kriosystem to zakład pracy produkujący sprzęt do kriochirurgii i kriooterapii już od 1991 roku. Przedsiębiorstwo Kriosystem kontynuuje tradycję Instytutu Niskich Temperatur, który sprawił, że powstała polska Kriomedycyna. Tworzymy aparaturę do krioterapii w trosce o bezpieczeństwo przyszłych nabywców. W tym celu ciągle podnosimy zdolności naszej kadry a także systematycznie inwestujemy w najlepsze techniki produkcji. Na stronie www.kriosystem.com.pl masz szansę dowiedzieć się jakie znaczenie ma przesyłanie ciekłego azotu w kriomedycynie. Kriodestrukcja to efektywna metoda walki z chorobami wykorzystywana przez ekspertów na świecie. Jako jedni z kilku europejskich jednostek wytwórczych trudnimy się produkcją maszyn do krioterapii na tak wielką skalę.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

zdrowie (7), klinika (1), medycyna (2)

Najnowsze wiadomości:

Medycyna - nowa strona:

Adres: