Grupy krwi

Grupy krwi Ludzie mające grupę krwi AB, mogą być biorcami od każdej innej grupy. Posiadają je jednostki, których ojciec posiada grupę A, B lub AB. Jak w przypadku każdej grupy krwi dostosowana jest specjalna, charakterystyczna tylko dla danej grupy dieta. Powinny z niej korzystać wszyscy. Szczególnie sięga się po wiadomości na ten temat, przy odchudzaniu. Osoby z grupą AB, chcąc spalić zbędny tłuszczyk powinni w swoim codziennym menu umieścić produkty mleczne, ryby i owoce morza. Dużo się mówi o ananasach, że sprzyja odchudzaniu. Warto je spożywać zawsze, szczególnie zbawiennie wpływa na osoby z grupa AB. Są bardzo dobre, więc chętnie się po nie sięga. Nie zawsze trzeba rezygnować to co się lubi. Istotne, aby wiedzieć, które produkty mogą szkodzić. Bardzo niekorzystnie na budowę ciała ma czerwone mięso. U takich ludzi jest ono magazynowane w organizmie. często niestrawione gromadzi się w tkance tłuszczowej. Wówczas mimo diet, rezygnacji z niektórych przyjemności, nie chudnie się. Zawsze niezależnie od grupy krwi oraz od stosowanej diety, należy nie objadać się przed odpoczynkiem, gdyż wtedy organizm wolniej pracuje. Jeśli istnieje taka możliwość najlepiej jest zrezygnować z kolacji, wówczas skutki będą lepsze.
Portal poświęcona tematom powiązanym z grupami krwi, m.in.: grupa krwi, grupa krwi ab, grupa krwi 0 dieta.

Szczegóły strony www.grupykrwi.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.grupykrwi.com:

Grupy krwi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OnClinic - Urologia »

  Dermatologia - Nowoczesne leczenie łuszczycy. On Clinic to prywatna, profesjonalna, światowa sieć lecznic niedościgniona w terapii zaburzeń seksualnych. W strukturze sieci znajduje się również oddział proktologiczny wyspecjalizowany w bezoperacyjnym leczeniu hemoroidów i szczeliny odbytu, oddział dermatologiczny oferujący nowoczesną i efektywną metodę leczenia łuszczycy, a także Centrum Chorób Prostaty.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anoreksja »

  Anoreksja - jadłowstręt psychiczny, anoreksja to schorzenie psychiczne, anoreksja polega na ograniczaniu lub wręcz okresowej eliminacji przyjmowania pokarmu, anoreksja to brak akceptacji i niska samoocena osoby chorej.Podziel się z nami swoimi wrażeniami na temat www.anoreksja.medserwis.pl myślę że wrażenia te będą pozytywne a ty znajdziesz wiele interesujących informacji.
  Odwiedź www.anoreksja.medserwis.pl, autorzy portalu na pewno czekają na twoje uwagi i sugestie oraz komentarze które zapewne posłużą im do kolejnych aktualizacji.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdynia »

  Zainteresowani wsparciem psychologa mogą zgłosić się do Magdaleny Gąseckiej. Miastem, w którym prowadzona jest polecana psychoterapia jest Gdynia. Co więcej, prowadzone są warsztaty, np. walki ze stresem czy treningi asertywności. Strona www dokładnie zaprezentuje całą ofertę gabinetu psychologii i psychoterapii. Każdy, kto chce lepiej poznać samego siebie również może zgłosić się do psychologa. Wsparcie znajdą także członkowie rodzin alkoholików, czy osoby nieśmiałe. Pomoc adresowana jest do osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: