Strony związane z hasłem 'życzenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wierszyki na dzień ojca »

  Na stronie zyczenianadzienojca.pl każdy zainteresowany znaleźć może wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące dnia ojca. Często dodawane są informacje powiązane z tematem z historii święta, okoliczności przez które zaczęto ten dzień celebrować, kuriozalne propozycje prezentów, przykłady życzeń. Powinniśmy wiedzieć o tym, że 23 czerwca jest świętem bardzo znaczącym dla wszystkich ojców w całej Polsce, wbrew długiej historii dnia ojca w naszym kraju zaczęto obchodzić ten dzień dopiero w roku 1965.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia imieninowe śmieszne »

  Tysiące życzeń z okazji imienin. Szukasz imieninowych życzeń zajrzyj do naszego imieninowego portalu.
  IMIENINOWE.PISZ.PL to wszystko o imieninach, daty imienin, znaczenie imion. Życzenia i wierszyki imieninowe.
  Sprawdź sam, miło zaskocz swoich bliskich, wybierz i wyślij miły wierszyk z okazji imienin.
  Zapraszamy do naszego portalu imieninowego. Wejdź napewno się nie zawiedziesz!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kartki »

  Serwis wirtualnych kartek INTERIA.PL, umożliwiający w prosty i przyjemny sposób przesłanie bliskiej osobie kartki elektronicznej, uprzednio wybranej z listy dostępnych kategorii tematycznych. Bogaty zbiór kartek animowanych i statycznych na różne okazje, wyposażony w wyszukiwarkę oraz gotowy szablon przykładowych życzeń. Dodatkowo opcj

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • listy milosne dla niej »

  Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me,Dużo pisać by się chciało, ale czasu bardzo mało.W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo to nadszedł dzień miłości.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na dzień ojca »

  Moje serce cicho stuka, moje oko Ciebie szuka, moje usta szeptają skromnie: jeśli kochasz - napisz do mnie! Takie i inne wesołe życzenia na dzień kobiet znajdziesz na ZYCZENIA24.OVH.ORG. Najlepsze życzenia na dzień babci.
  Więc jeśli szukasz inspiracji, ciekawych życzeń lub wierszyków na różne świąteczne okazje zapraszamy do naszego wesołego świątecznego serwisu z życzeniami. Sprawdź koniecznie, wybierz jeden lub więcej wierszyków i wysyłaj swoim najbliższym. Pokaż że pamiętasz o uroczystościach. Pamiętaj, że miła dedykacja będzie zawsze pamiętana przez najbliższych!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • urodziny »

  Jeśli pisane po raz kolejny do najbliższych urodzinowe życzenia wydawać się zaczynają podejrzanie podobne do ostatnich, powinno się poszukać koniecznie odpowiedniego serwisu w internecie, gdzie każdy znajdzie inspirację i kolejne urodzinowe życzenia nie będą dla nikogo wyzwaniem. W naszym serwisie znajdziesz przeogromny wybór wierszy i życzeń na różne okoliczności, w tym także z okazji urodzin.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia na wielkanoc »

  Zbliżają się Święta Wielkanocne a Ty nie masz jeszcze pomysłu na życzenia. Zapraszamy do skorzystania z naszego zbioru wesolych wierszyków, fajnych życzeń nawielkanoc. Nie zwlekaj! Znajdź jeden dla swoich bliskich. Niech te zbliżające się Święta Wielkanocne sprawią, że czas spędzony z bliskim Ci osobami będzie wspaniały.

  Cudowne Wielkanocne Świeta już tuż, tuż. A Ty nie znalazłeś wesołych wierszyków na wielkanoc?

  Nie zwlekaj! Większość znajdziesz na WIELKANOCNE.PISZ.PL. Przygotowaliśmy wesołe wiersze nawielkanoc, gotowe zyczenia wielkanocne, miłe wierszyki z okazji wielkanocy.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Posiadamy wiele świąt, jednakże kto z nas nie raduje się z nadchodzącego Boskiego Narodzenia, które jest chyba najwspanialszym z najliczniej obchodzonych. Bez wątpienia całkiem sporo ludzi liczyłoby na to, żeby je obchodzić o wiele częściej, bo posiadają one swój unikatowy, duchowy klimat. Niemało ludzi składa wtedy fenomenalne życzonka w głównej mierze przez sms. Ich cyfra lekko wykracza poza milion.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki »

  Gdy nadejdzie Boże Narodzenie gorączkowo poszukujemy czegokolwiek co pomogłoby nam wymyślić niesamowite życzenia świąteczne. Tworząc życzenia bożonarodzeniowe musimy postawić na indywidualny charakter tekstu i raczej nie posyłać odbiorcom takich samych życzeń. Jednak nie zawsze macie możliwość na to, żeby stracić większość przygotowań na życzenia świąteczne, gdy przed świętami jeszcze wiele do zrobienia. Wtedy warto obejrzeć nasz internetowy serwis oferujący zebrane życzenia bożonarodzeniowe oraz znaleźć najciekawsze dla bliskich.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia bożonarodzeniowe »

  W każde Boże Narodzenie przyjmujemy zwykle życzenia świąteczne od bliskich i dalekich przyjaciół. Mało kiedy tak bywa, że przypadkowo dostaniemy dwa razy takie same życzenia bożonarodzeniowe, jednak pewnie bywają takie zdarzenia. Ten problem bierze się stąd, że w pośpiechu dużo osób wysyła te same życzenia świąteczne do każdego z listy kontaktów, a potem oni również posyłają je dalej. Jeżeli mamy wspólnych przyjaciół, możemy od obydwu otrzymać te same życzenia bożonarodzeniowe. Możemy tego uniknąć komponując własne życzenia z pomocy naszego serwisu internetowego z życzeniami bożonarodzeniowymi.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia bożonarodzeniowe »

  Kiedy nadchodzi Boże Narodzenie na wariata szukamy natchnienia co pomogłoby nam wymyślić idealne życzenia świąteczne. Szykując życzenia bożonarodzeniowe należałoby zachować indywidualny wydźwięk wiadomości i starać się nie przesyłać wszystkim identycznych życzeń. Ale przecież nie zawsze jest możliwość na to, żeby stracić kawałek dnia na życzenia świąteczne, gdy przed świętami dużo roboty zostało. Wówczas można przeglądnąć nasz internetowy serwis oferujący piękne życzenia bożonarodzeniowe i wyszukać jakieś utwory dla bliskich.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia »

  Urodziny najbliższych to świetny moment żeby dać im dowody pamięci, nawet gdy będą to tylko przesyłane zdalnie życzenia urodzinowe. Nawet tgo typu drobny gest sprawia wiele przyjemności jubilatowi. Tak więc powinno się znaleźć odrobinę czasu na to, aby przekazywane urodzinowe życzenia były ciekawe i miały coś osobistego. W napisaniu kilku ciepłych słów na pewno przydatny okaże się nasz serwis internetowy z dużą ilością naprawdę oryginalnych i nietypowych życzeń.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • dzień taty »

  Strona z gotowymi wierszykami - Wierszyki na Dzień Chłopaka, SMSy z okazji Dnia Taty, Smsy i Gotowe Teksty na Dzień Kobiet, dzień matki życzenia. Wierząc że jesteś tą osobą, chciałbym każdą chwile spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłaść się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, właśnie z Tobą pragnę żyć! Najlepsze pomysły na: 8 marca wierszyki, esemesy na przeprosiny,. Choć poznasz życie i cały świat, wciąż będziesz tęsknił do szkolnych lat.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czekoladki - słodkie prezenty i upominki »

  Czekoladowe upominki niezastąpione są w wielu okazjach. Jednak dziś słodycze z czekolady nie są jedynie miłym wspomnieniem z dziecięcych lat. Jako niestandardowe rozwiązanie na reklamę są każdego dnia w hotelach, restauracjach jak również firmach cateringowych. Reklamowe czekoladki są dawane jako przejaw wdzięczności czy też wykorzystuje się je jako nośnik reklamowy. Istotnym jest jednak, żeby przekazując teksty reklamy miały pozytywne znaczenie a także szokowały pomysłowością.

  Okazały wybór smaków i typów, jakimi charakteryzują się na dzień dzisiejszy produkowane czekoladki może przyprawić o ból głowy. Jednak nie zawsze opakowanie jest 100% gwarancją super testu. Odwrotnie jest w przypadku czekolad mających stanowić nośnik reklamy. Tu każdy czynnik musi posiadać wysoką jakość. Nawet nieznaczny banalny błąd może narazić przedsiębiorcę na odczuwalne szkody. W związku z tym w przypadku słodkości, mniemanie perfekcji jest obarczone na produkcie.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia wielkanocne »

  Święta wielkanocne to okres bardzo radosny i przeważnie bardzo chcemy się tą pogodą ducha dzielić z bliskimi. Gdy nie mamy szansy zobaczyć się z bliskimi osobami i bezpośrednio złożyć im życzenia na Wielkanoc, to w każdej chwili do dyspozycji jest poczta elektroniczna i telefon komórkowy. Możemy napisać wtedy piękne życzenia i przesyłamy do bliskich. Jeśli mamy kłopoty z ich napisaniem, to można zaglądnąć do naszego serwisu z wielkanocnymi życzeniami. Na pewno bez kłopotów znajdziemy coś odpowiedniego na tę niepowtarzalną okoliczność.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na dzień kobiet »

  Miłość czyni mężczyznę ślepym a zaostrza wzrok kobiety. Mile zaskocz swoich najbliższych fajnymi życzeniami na dzień kobiet. W serwisie przeczytasz specjalnie wyselekcjonowane życzenia na dzień kobiet.
  w dniu 8 marca wyślij życzenia na dzień kobiet.
  W naszej witrynie przeczytasz jak obchodzony jest 8 marca w Polsce, czym się charakteryzuje. Podamy Ci 10 na to aby romantycznie świętować dzień kobiet. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia walentynkowe »

  Walentynki na dobre zadomowiły się w naszej kulturze i stają się bardzo popularne. Rosnąca liczba zakochanych wysyła do siebie z tej okazji życzenia. Przeważnie to będą mało zobowiązujące dowody pamięci i sympatii dla osoby, która będzie nam bardzo bliska i którą kochamy. Świetnym rozwiązaniem jest więc nasz serwis który zawiera dużą bazę wierszyków i życzeń na tę okazję, które możemy bez problemów skopiować i przesłać do ukochanej osoby. Już dziś odwiedź nasz serwis walentynkowy i znajdź najlepsze wiersze na walentynki.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia świąteczne sms »

  Szukasz fajnych, wesołych życzeń noworocznych? Nie wiesz jak się do tego zabrać w gśzczu tysięcy różnych serwisów. Niechcesz tracić czasu na czasochłonne szukanie.

  Posiłkuj się naszą ofertą wesołcyh życzeń, zabawnych wierszy, długich życzonek noworocznych.
  Najlepsze życzenia noworoczne. Fajniejszych nie zobaczysz w żadnym innym serwisie. Nie zwlekaj za tem dobierz jeden wierszyk na nowy rok i wysyłaj dla swoich najbliższych.

  Zapisz SYLWESTROWE.PISZ.PL Najlepszy portal z wesołymi życzeniami na nowy rok. Zapraszamy do wybierania i wysyłania.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • cytaty miłosne na zaproszenia slubne »

  Szukasz interesujących życzeń dla Pary Młodej? Wybierz naszą propozycję życzeń.

  Znajdziesz u nas największy wybór wierszy weselnych, orginalne życzenia ślubne, miłosne wierszyki dla nowożeńców, cudowne wiersze na wesele.

  Wejdź, skorzystaj i wybierz, najlepsze wiersze ślubne, wesołe wierszyki czekają na Ciebie!

  Nie wiesz jak zaplanować przyjęcie weselne? Nie zaplanowałeś jeszcze przygotowań weselnych? Szukasz aktualnych modnych fruzur, a może jaka jest modna suknia ślubna?

  Pomożemy Tobie w wyborze modnego garnituru. Doradzimy gdzie warto tanio kupić garnitur, jakie dobrać ozdoby. Zasugerujemy profesjonalnych, niedrogich fotografów. Wskażemy niedrogi salę weselną, gdzie będzie miło się bawić w tym szczególnym dla Was dniu.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moda ślubna »

  Wesele to szczególny moment w życiu młodej pary. Zbliżający się moment na wesele to okres wielkich przygotowań do uroczystości.
  Wszyscy pragniemy uczestniczyć z młodą parą i cieszyć się ich radością.
  W tym szczególnym dla nowożeńców pragniemy złożyć bliskim nam osobom wesołe życzenia weselne. Najlepsze życzenia dla młodej pary. W serwisie znajdziesz wesołe życzenia dla nowożeńców. Więc jeśli nie masz inspiracji, nie wiesz co napisać, bądź zwyczajnie nie chce Ci sie skorzytaj z naszych propozycji krótkich wierszy i wierszyków lub też życzeń ślubnych.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »