Strony związane z hasłem 'żarty':

 • Dowcipy »

  Rozrywka w wyśmienitej formie dla wszystkich smutasów, którzy po przeczytaniu naszych dowcipów będą śmiali się od ucha do ucha a wówczas teraźniejszy świat stanie się zdecydowanie barwniejszy. Wyświetlane kawały w serwisie odowcipy.pl są specyficzne wybierane i modernizowane do dzisiejszych realiów. Internauci mogą także współtworzyć nasz zbiór przesyłając własne sugestie dowcipów, które po sprawdzeniu zostaną zamieszczone w serwisie.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Szczególna rozrywka jest adekwatna na pochmurne dni w których dotykają nas kłopoty dnia codziennego. Dla tych wszystkich osób stworzyliśmy wyśmienity deser składający się z wybornych kawałów i gagów. Nasze zestawienie kawałów z wielorakich branż życiowych dotyczących różnych grup społecznych polepszy wszystkim humor. Ciesz się razem z nami czytając lub komentując nasze wyświetlane kawały.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały na Prima Aprilis »

  Na portalu kawalynaprimaaprilis.pl możemy odszukać przykłady żartów, dowcipów czy wiele innych użytecznych wskazówek dotyczących święta prima aprilis. W momencie kiedy zbliżają się obchody wielkanocne wszyscy cieszymy się z okazji spędzenia trochę czasu z rodziną w świątecznej atmosferze. Jednak dla większości w największym stopniu wygadanym dniem jest 1 kwietnia, to właśnie wtedy bez problemu można robić żarty dookoła. W bardzo rozmaity sposób każdy obchodzą prima aprilis w rożnych częściach Europy. wielu sądzi, że początek obyczaju ma związek z rzymskim zwyczajem Cerialii, celebrowanym na początku kwietnia na cześć bogini Ceres. Według jednej z legend, kiedy poszukiwała ona swojej porwanej córki została wyprowadzona w pole. By jednak dowiedzieć się więcej powinniśmy wejść na portal. Ponad to na portalu odnaleźć można żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis. Prima aprilis poświęcano opowiadaniu zmyślonych historii, czynieniu różnych dowcipów i naigrawaniu się z naiwnych.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  O ile lubisz żarty solidnej jakości, zachęcamy do odwiedzenia serwisu www.rechot.com, który od niemal ośmiu lat zabawia odbiorców niezliczoną bazą żartów uszeregowanych w rozmaite kategorie. Bez względu na to jaki rodzaj żartu kochasz, czy wolisz dowcipy o kobietach, kawały o policjantach czy kawałybez sensu tutaj odszukasz coś dla siebie. Dla bardziej dynamicznych odbiorców naszego portalu proponujemy możność dodawania własnych materiałów, komentowania dodanych kawałów i śmiesznych filmów. Co jakiś okres można wziąć udział w quizach i zyskać ciekawe nagrody. Jeśli więc chcesz poprawić sobie humor, zabić czas w pracy lub w domu czy poznać humory aby błyszczeć w towarzystwie ten portal jest sporządzony dla Ciebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały na Prima Aprilis »

  Na naszym portalu każdy zainteresowanyjest w stanie znaleźć drobiazgowe wiadomości odnoszące się do święta prima aprilis. Wszyscy wiemy że 1 kwietnia to dzień w którym nie tylko w Polsce ale i na całym świecie czyni się się żarty celowym wprowadzaniu w błąd. Kłamanie, konkurowanie w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nierealnego. Właśnie w prima aprilis w wielu mediach mówi się o różnych żartobliwe programy. Historia tego zwyczaju nie została jeszcze wyjaśnione. Dzień ten obchodzony był już w starożytności. Dowcipy czynione w tym dniu mają rozweselać, tradycja ma swoje odzwierciedlenie również w mediach. W serwisie można odszukać ciekawe artykuły odnoszące się tradycji obyczaju, oraz żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis . Dla wielu z nas to czas, który całkowicie poświęcamy zabawie.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  Na stronie internetowejpowinniśmy odszukać dużo ciekawych informacji na temat tradycji obchodów powiązanych z z dniem żartów, kawały, dowcipy, geneza prima aprilis jako święta. Kiedyś przypuszczano, że obyczaj żartowania to czas kiedy rozpoczynają mścić duchy na żywych i ściągają nieszczęścia. Powszechnie wiadomo że chrześcijaństwo nie chciało się pogodzić z następnym pogańskim świętem Prima Aprilis rozpoczęło wiązać z Judaszem lakariotą. Dzisiaj znacznej części osób to czas, w którym powinni dać upust dobremu nastrojowi. Obojętnie, który zaciekawiony tradycyjnymi formami kpin z okazji żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis jest w stanie skorzystać ze wskazówek usytuowanych na stronie. 1 kwietnia to nie tylko tradycja, której początki sięgają starożytności, toponad to sposobność to uśmiechu, do spędzenia czasu w nietypowy mniej formalny sposób. Każdy codziennie jest bardzo zajęty, pracą, rodziną, szkołą.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  W serwisie powinniśmy odszukać przykłady żartów, dowcipów czy wiele innych użytecznych wzmianek odnoszących się do święta prima aprilis. Kiedy zbliżają się święta wielkanocne wszyscy cieszymy się z możliwości spędzenia trochę czasu z rodziną w świątecznej atmosferze. Niemniej jednak dla większości najbardziej oczekiwanym dniem jest 1 kwietnia prima aprilis, bo właśnie wtedy bez przeszkód możemy robić żarty dookoła. W odmienny sposób ludzie obchodzą prima aprilis w rożnych częściach Europy. wielu sądzi, że historia obyczaju ma związek z rzymskim zwyczajem Cerialii, obchodzonym na początku kwietnia na cześć bogini Ceres. Według jednej z legend, kiedy poszukiwała ona swojej porwanej córki została wyprowadzona w pole. Ażeby jednak dowiedzieć się więcej możemy zajrzeć na na stronę internetową. W dodatku na portalu odszukać można żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis. dzień ten poświęcano opowiadaniu zmyślonych historii, czynieniu odmiennych dowcipów i naigrawaniu się z naiwnych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »