Strony związane z hasłem 'zamkniete':

 • Kontenery biurowe »

  Mastertec.pl jest stroną internetową firmy handlowo usługowej, której główną działalnością jest budowa pawilonów, jak również ich dystrybucja. W skład asortymentu przedsiębiorstwa wchodzą między innymi kontenery socjalne, a także pawilony handlowe. Obiekty są wyposażone w stolarkę okienną, a także drzwiową PCV. Producent daje możliwości wyboru stolarki okiennej i drzwiowej również z innego materiału - chociażby aluminium, a także doposażenia domków w monitoring i alarmy. Szkielety obiektów wykonane z kształtowników stalowych tworzą samonośną konstrukcję, która jest łatwa do transportu.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profile Zamknięte »

  Nasza organizacja jest profesjonalnym dostawcą rur stalowych. Swoją ofertę adresujemy do przedsiębirców z takich specjalizacji jak między innymi: budowa konstrukcji stalowych i instalacje przemysłowe. Odbiorcom proponujemy rury stalowe bez szwu o wielorakich parametrach i rozmiarach. W ramach naszej oferty jest także możliwość skrócenia rur do odpowiedniej dla danego kontrahenta długości. Jeżeli jakiegoś produktu nie ma w naszej propozycji czy też jest on trudno osiągalny na rynku to wykorzystując nasze długoletnie kontakty biznesowe możemy go doręczyć do kontrahenta podczas paru dni.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »