Strony związane z hasłem 'zabiegi wyszczuplajace':

 • Pielęgnacja i uroda »

  Celem, który towarzyszył twórcom portalu izabell.com.pl było opracowanie cennego źródła wiedzy na temat zabiegów kosmetycznych. Pielęgnacja i uroda to główne wątki polecanej strony www. Znajdziemy tu wiele przydatnych informacji na tematy związane z zabiegami wyszczuplającymi. Sporo miejsca zarezerwowano dla kwestii dotyczących zabiegów nawilżających na skórę twarzy i ciała. Przedstawione artykuły rozważają o skuteczności domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Poleca się je jako alternatywne rozwiązanie dla dość kosztownych usług gabinetowych.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Kraków »

  Jesteśmy placówką medycyny estetycznej, która na rynku działa już od kilku lat. Dzięki staraniom naszego kompetentnego zespołu pracowników stworzyliśmy miejsce magiczne, które przyciąga klientów pięknym luksusowym wystrojem, a zatrzymuje ekspercką obsługą naszych wspaniałych specjalistów. W naszym salonie możliwe jest wykonanie całego mnóstwa różnorodnych zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd, a co za tym idzie samopoczucie naszych klientów. Trzeba uważać przed wejściem do nas, ponieważ nasza placówka uzależnia.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • zabiegi na celulit Poznań »

  W naszym DAY SPA troska o każdy element przekłada się na troskę o Twoje potrzeby. W przeciągu kilku minut przeniesiemy Cię w świat, gdzie przyjemna woń aromatycznych olejków, relaksująca muzyka i terapia dobrana specjalnie do Twoich potrzeb przyniesie Ci odpoczynek i ulgę.SPATIO to miejsce zrodzone z poszukiwań harmonijnego i pomyślnego spodobu istnienia oraz z nienasyconej ciekawości świata SPA. Na równi z cudownym wyglądem liczy się dla nas dobre nastrój i ciągłe efekty zdrowotne.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające »

  Jeśli pragniesz spędzić niezapomniany urlop nad morzem, bezzwłocznie zaznajom się z naszą ofertą. Ośrodek Jastrzębia Fitness, Relax & Spa proponuje znakomite warunki do wypoczynku. Organizujemy efektywne wczasy odchudzające. Wykonujemy mnóstwo zabiegów wyszczuplających, w tym drenaż limfatyczny i elektrostymulację. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów rekreacji ruchowej i fizjoterapeutów, którzy opracują dla Państwa najlepszy program zajęć. Nasz malowniczo umiejscowiony ośrodek to pewność udanego wypoczynku.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »